Pazuh-koliko ga cesto depilirate...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
U jbt..danas u cenjenom gsp......Vidim ja jednu polu krampacu polovnjaka..znate ono neka baba utegnuta...ulazi dize ruku da se uhvati za shipku a ono/.....mozete da zamislite ostatak...
Pa da ja vas pitam jel da da nema nista gadnije od ne izdepiliranog pazuha.....
Ono u busu kad sam vidi...najezio sam se od glave do pete..
Jos zanimljivije je to sto su do pre 10-ak godina verovali da je privlacniji dlakavi pazuh.
AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
[size=7Sta mislite jel forum steciste alkosa kriminalac propalica samaca i ludaka?[/size]
 
ima i toga, ali ima nas drzavnih dokonih sluzbenika. e slusaj vic na temu pazuha
kaze ulazi u bus neka zena tipa ko ta tvoja, u majici bez rukava i podigne ruku da se uhvati za sipku, ono ispod miske propast. gleda je ciga, gleda, pa joj kaze "a bre gospodjo mogu da t pitam nesto?" kaze ova "pitaj" "a jes ti balerina" ona kaze "ne sto" "pa gledam i ne mogu da verujem da si tako visoko uspela da dignes nogu"
 
Ja ne brijam jer mi je posle nezgodno kad pocnu da rastu dlacice pa bocka - skratim samo makazicama da ne lici na sumu...

A mozda bih i trebao to da izdepiliram pa da ne mislim... Ajd neka mi vrli 'muskarci' opisu koja je to car imati sumetinu ispod pazuha (da ne pricam o ostalim 'vitalnim' organima)? Mislim cemu to sluzi? Je l' se vi osecate vise muzevnim zbog toga?

Ah, balkanske predrasude... nista bez ljubavnog tepiha... :x
 
Klasika. Dlake drzhim na minimalno i gore i dole. Ne volim da se brijam, ali ma$inica za $i$anje i kremice tipa Vitaskin su zakon. Chak i kad malo izraste centimetar-dva ne primecuje se jer imam svetlu dlaQ tako da chesto deluje kao da se brijam ispod pazuha i slichno, a nije tako.
Naravno da je prijatnije, ugodnije, miri$ljavije and much more sexy bez dlaketina. Maximalno minimalno! 8)
 
chika_doktor:
Ne mogu da vjerujem kakav chobanlook.Ja se brijem uvijek i mislio sam da to nije nista neuobicajeno i kod drugih al sam se izgleda prevario.Vole Srbi da se uhvate zvoncici, a jos kad malo tukne to je full flavour :shock:
Neznam sta da kazem..meni zvucikao neki :savremen muskarac"a to je ustvari gay u masci nekog poslovnog choveka..bar ja to mislim..ispravite me ako gresim...
 
E što me nerviraju ovakve teme...
Znate šta sam ja danas primetila u autobusu? Da su preko 90% putnika - žene.
Pa treba da dođu kući, izdepiliraju celo yebeno telo, da im prođe svaki drugi dan tako jer dlačice prilično brzo rastu :roll:
Pa da se onda nasmeše i dignu noge, jer ima je još za to ostalo energije, a svakako i da ne propadne trud celog dana :twisted:
Sad je fora obrijati macu. Koji idiot to može da uradi?
Da, da, depilacija boli, a kad sredim prepone ceo yebeni dan se češkam dole, kao da imam nešto da nameštam. Iritirajuće, u svakom pogledu.
Pa, onda, ona tema kako su gadne "ribe" bez brusa :roll:
Šta li će sledeće da izmisle :roll:
 
epilacija..galvanizacija..termoliza..blend..
galvanizacija=elektroliza
NaCl+H2O+jednosmerna struja=NaOH(natrijum-hidroksid)+Cl+H ..deluje izazivajuci so i vodu oko korena dlake da se hemijski pretvore i proizvedu malu kol.natrijum-hidroksida...ako se proizvede dovoljno natr.-hidr. on moze da unisti celije koje izazivaju rast dlaka...
termoliza..kratki talasi..visoka frekvencija, radio frekvencija, flesh..
blend je kombinacija termolize i galvanizacije...

----------------------------------------


"Elektroepilacija (trajno uklanjanje dlačica) podrazumeva kombinaciju jednosmerne i visokofrekventne struje. Sterilnom iglicom ulazi se u folikul dlake i spaljuju kapilari koji hrane dlaku i ćelije na bazalnoj membrani folikula dlake, čijim umnožavanjem dlaka i nastaje. Tretman je apsolutno bezopasan i ne ostavlja fleke i ožiljke. Moguć je rad na svim delovima tela, samo ne na mladežima i ispod pazuha. Ova metoda je priznata od strane Američke medicinske asocijacije.

Tretman je potrebno ponoviti više puta, u zavisnosti od jačine korena dlačice. Iz tretmana u tretman one postepeno slabe i nestaju."

-------------------------------------

jeste fujjjjj videti tako nesto, isto kao sto je fujjjjjj kad muskarcina siri prijatan miris mesavine alkohola i znoja..


 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top