RAT,BRE
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: RAT,BRE

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano RAT,BRE

o boze kako mrzim pandure...to vec prelazi u opsesiju...i koliko se god trudim da ih izbegavam...sve mi se vise uplicu u zivot...kad sam bio mladji...stalno su me privodili zbog nekih gluposti...sad mi se mesaju u svaku vezu...tacno mi dodje da poludim...nisam imao devojku u zadnjih godinu dana a da se panduri nisu umesali....naravno sa nekim pricama...posto oni sve znaju...bagra pandurska...ne prodje mesec dana a da se ne zakacim sa nekim pandurom u kaficu...nemam pojma koji im je ****...juce me odveli na stranu i pricaju mi kako su mi videli devojku sa nekim tipom u kolima...to mi kazu jer mi misle dobro...i to u vreme kad je bila kod mene kuci...njoj pricali da su me videli sa nekom kuravom...blesani glupi...bar da su se raspitali gde smo....da cekaju kad nismo na istom mestu...pa da pokusaju nesto s tim pricama...i onda saznam da se jednom od njih svidja moja zenska....pa pokusavaju malo da ubace buvu...
    ali ne bih ja bio ovo sto jesam da nisam zlocest...yebacu im majku pandursku...rat sam im objavio...mamu im *****...taj pandur ima sestru...koja dolazi kod mene u kafic...svi oni imaju koleginice....glupe pandurke...jesu ruzne...ali kad je osveta u pitanju...to i nije tolio bitno...necu se smiriti dok ih sve ne poyebem...pred kamerom...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

onda nisi nista bolji od njih..izdigni se malo..

Obećava Blaupunkt (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Passion & Warfare! Samo napred! Ako mislis da radis pravu stvar, udri! A najbolje je kada udaras indirektno i promisljeno!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

bla bla...boring...same lazi na ovim forumima... sve neki tuzni likovi i najgore od svega DOSADNi bwe!
    Ma, da podrzavamo te, sapavaj sa tim pandrukama ali i sa pandurima...
    truc, truc...

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

gde mo je onaj smajli....a evo ga

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

...и ја их жешће мрзим...још од Слобе. Ево јуче замало да због ебеног, бахатог обезбеђења на БД завршим у марици.

Нека знају сви
    шта радите ви
    у децу пуцате
    пи*ке жандарске

Али брате...мислим...да су мало лепше па да им даш да ти поп...али овако :wink: (Веља Илић за Ољу Бећковић...пре пар месеци. Шала наравно. Ко је скапирао, скапирао је).

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Mislim, strava... Mora da izgledaš mnogo "pristojno"...
    Nasmeja me, yebote :wink:

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: RAT,BRE

Citat Original postavio AllPacino
    ...necu se smiriti dok ih sve ne poyebem...pred kamerom...
    Šalji slike, ali naravno zamuti škakljive delove slike!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

i posle sam ja kVinka...fascinirana sam kolicinom mentalno retardiranih konjina..

Zainteresovan član Punisher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

o boze kako mrzim pandure...to vec prelazi u opsesiju...i koliko se god trudim da ih izbegavam...sve mi se vise uplicu u zivot...kad sam bio mladji...stalno su me privodili zbog nekih gluposti...sad mi se mesaju u svaku vezu...tacno mi dodje da poludim...nisam imao devojku u zadnjih godinu dana a da se panduri nisu umesali....naravno sa nekim pricama...posto oni sve znaju...bagra pandurska...ne prodje mesec dana a da se ne zakacim sa nekim pandurom u kaficu...nemam pojma koji im je ****...juce me odveli na stranu i pricaju mi kako su mi videli devojku sa nekim tipom u kolima...to mi kazu jer mi misle dobro...i to u vreme kad je bila kod mene kuci...njoj pricali da su me videli sa nekom kuravom...blesani glupi...bar da su se raspitali gde smo....da cekaju kad nismo na istom mestu...pa da pokusaju nesto s tim pricama...i onda saznam da se jednom od njih svidja moja zenska....pa pokusavaju malo da ubace buvu...
    ali ne bih ja bio ovo sto jesam da nisam zlocest...yebacu im majku pandursku...rat sam im objavio...mamu im *****...taj pandur ima sestru...koja dolazi kod mene u kafic...svi oni imaju koleginice....glupe pandurke...jesu ruzne...ali kad je osveta u pitanju...to i nije tolio bitno...necu se smiriti dok ih sve ne poyebem...pred kamerom...
    Nista mi nije jasno :shock:

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

"FIN" NEKI MOMAK!

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    i posle sam ja kVinka...fascinirana sam kolicinom mentalno retardiranih konjina..
    E, opet smaraš! Ajde molim te najlepše da mi se ne obraćaš, ili da komentarišeš bilo šta što ja napišem. Nikad nisam znao kako treba sa idiotima pa ne znam ni sa tobom. Dogovoreno? A da ne obraćaš mi se više... Hvala u napred!!!

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Jos pokusavam da shvatim poentu ovog topic-a, pa bih molio Devilishgirl i Mareta da svoje nesuglasice rasprave preko privatnih poruka... I onako se ova tema klacka negde izmedju katanca i 'slobode'...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nema potrebe za pp-ovima..ne znam ja s konjima..

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

E All, uzmi jedne lisice i za mene...

Aleksej_BASO
    Guest

[quote="AllPacino"]o boze kako mrzim pandure...to vec prelazi u opsesiju...i koliko se god trudim da ih izbegavam...sve mi se vise uplicu u zivot...kad sam bio mladji...stalno su me privodili zbog nekih gluposti...sad mi se mesaju u svaku vezu...tacno mi dodje da poludim...nisam imao devojku u zadnjih godinu dana a da se panduri nisu umesali....naravno sa nekim pricama...posto oni sve znaju...bagra pandurska...ne prodje mesec dana a da se ne zakacim sa nekim pandurom u kaficu...nemam pojma koji im je ****...juce me odveli na stranu i pricaju mi kako su mi videli devojku sa nekim tipom u kolima...to mi kazu jer mi misle dobro...i to u vreme kad je bila kod mene kuci...njoj pricali da su me videli sa nekom kuravom...blesani glupi...bar da su se raspitali gde smo....da cekaju kad nismo na istom mestu...pa da pokusaju nesto s tim pricama...i onda saznam da se jednom od njih svidja moja zenska....pa pokusavaju malo da ubace buvu...
    ali ne bih ja bio ovo sto jesam da nisam zlocest...yebacu im majku pandursku...rat sam im objavio...mamu im *****...taj pandur ima sestru...koja dolazi kod mene u kafic...svi oni imaju koleginice....glupe pandurke...jesu ruzne...ali kad je osveta u pitanju...to i nije tolio bitno...necu se smiriti dok ih sve ne poyebem...pred kamerom...[/quote]

Tooo brate!

BTW imam ja komsinicu pandurku, i tako je slatka tako bih je mmmm...

A mislim da se i ja njoj svidjam, ne znam sta da radim...

A mislim da ima decka....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •