Konsert Bijelog Dugmeta u Beogradu: Katastrofa!

Слажем се са оценом. 1000 динара за ону ливаду, а озвучење никакво. Иако смо били између она 4 звучника, све је било лоше. Најгоре од свега је што се нису потрудили да се подсете текстова, а репертоар који је садржавао "Ћирибирибела", или како већ, "Милиција тренира строгоћу", "Ајмо у планине"... није достојан оне публике.
Да не спомињем начин на који смо напустили концерт. Прескакали смо аутомобиле и пентрали се по оградама.
 
werk@:
Nisam bila na koncertu, ali sam gledala TV prenos. Na TV-u je sve izgledalo OK, pa sam pretpostavljala da je uživo još bolje. Žao mi je što ste razočarani. Ima li ikog da mu se svidelo?

Ni na TV-u nije bilo OK. I tu je ozvucenje zakazalo. Doduse, dragi mi je muzicar pa sam pored njega svasta i ja naucila. Elem, moji sa posla su isli i nisam cula ama nijednu jedinu rec hvale. I oni su bojktovali cucanjem....
 
Pa jbt,ljudi nije bilo bas toliko lose,ako se izuzme ono provlacenje kroz zice pri izlasku i cela ta guzva.Slazem se da je organizacija bila losa,al ne mogu da verujem da vam nije drago sto ste bili i culi ih.Ja sam uzivala....jeste da se nisam ni rodila dok su oni svirali,al sam ipak zavolela njihove pesme....meni je bilo izuzetno lepo.cak sam i dosta dobro cula,iako,priznajem,sam ocekivala bolje ozvucenje.
 
Pa dobro,moglo je biti bolje.Meni je najvise smetalo to sto sam dva sata izlazio preko onih zica i stubova.Istina je da se nisu culi bas najbolje,al' ja sam to sebi nekako objasnio da je to zbog 200 000 ljudi koji su u glas pevali sve pesme...bar je tako bilo tamo gde sam ja stajao(izmedju levog stuba,i onog svetsko a nase(u sredini))....Nisu ni izabrali najbolje pesme...al' opet,meni je nekako,vec bio dozivljaj to sto su se oni opet okupili....
 
Milojko Vasic:
Katastrofa, užas !!!
j-j-j-jeziva gnjavaža u životu !


BREGOVIĆU, SRAM TE BILO !

A onom "powered by ..." ne bih više poverio ni organizaciju bioskopske predstave.

Promukao sam vičući UAAAA LOPOVI !

A zbog MB lopova, evo svečano se zaklinjem da više u životu neću da okusim to njihovo gov.navo radioaktivno pivo !

ajde ne smaraj
ako ti je bilo puno da das 1000 dinara onda nije trebalo da ides
ako si se stekao onda je trebalo da gledas prenos
 
Ja sam taaaako razočarana....
Ma ne bi mi bilo zao ni onog guranja, ni prasine, vrućine i ostalog, samo da sam čula da mi Tifa zagrmi "PADAJU ZVIJEZDEEE" i da one stvarno padnu i da meni ceo naradni dan zvoni u usima i da nista ne čujem... Ovako, tek kad je počeo refren sam uspela da provalim koja je pesma. A kad su svirali "Loše vino", mislila sam da je pauza, ništa od pesme nisam čula! Sramota, stvarno!
A ono sa čučanjem je bilo dobro! Neverovatna je scena kad vidiš kako se pola hipodroma spušta u talasima, jedan za drugim... To mi je još i najveći doživljaj od sinoć...
Eto, dragi moji to vam je prikaz iz moje perspektive. Dodaću još i da sam, mnogo više od Dugmića slušala 5 pijanih likova koji su bili blizu mene i pevali potpuno van ritma, ma i van strofe, van svakog sluha! A ispred mene je bio jedan koji je vikao "*EBALO VAS PIVO OD 100 DINARA". Vrhunac užasa je bio kad sam čučnula da malo odmorim kičmu i ČULA kako liku ispred mene VIBRIRA TELEFON (ono bzzzzzz, bzzzzz, bzzzzz....). Za slučaj da se neko zapita, nisam uopšte bila mnogo daleko od bine. I šta više reći???
 
Skoro dva sata mi je trebalo da izadjem na Adu... A patike su mi izgledale kao da sam radio neki moleraj!
Jel oni to nisu znali da ce na koncert doci vise od 1000 ljudi or what...?! :x
Pa i poneli su se prema nama kao da smo bili 150 000 konja na hipodromu...
Da ne pominjem saobracajni kolaps jer nisu zatvorili ulice oko Hipodroma kao sto su obecali...

Bruka :?
 

Back
Top