Nаjbolji domaći glumac i glumica?

  • Začetnik teme _____Luciferka______
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
L

_____Luciferka______

Gost
Meni se od glumaca svidjaju Mima Karadzic,Nebojsa Glogovac,Nikola Djuricko,Stefan Kapicic,Andrija Milosevic(sladak je) i Voja Brajevic.Glumica mi se svidja Dara Dzokic,Katarina Radivojevic(malo mi se cini da je uobrazena) nije losa Sloboda Micalovic!
 
Truman:
'de nadje tog Bosiljcica, tek sto je poceo da se brije :) Cudi me da Ivana Zigon do sada niej imala neku zapazenu filmsku ulogu, ipak ima dosta godina, a lepa je.

Mnogo je lep Ivan Bosiljčić, a i odličan je u predstavi "Cigani lete u nebo", zadovoljstvo
je gledati ga, a i lepo peva. Ivana Žigon je pre svega sjajna pozorišna glumica, nažalost
nisu je nešto zvali na film... Verovatno ne pripada filmskom klanu.
 
RaDoSnA:
Vuk Kostic - posebno je odlican u pozoristu
Igor Djordjevic
Boris Komnenic
Seka Sabljic
Jelena Djokic
Nebojsa Glogovac
Dragan Micanovic

Igor..mmmm jedna od najsladjih pojava na nasim prostorima... :lol:
Jel govorimo o dobrim ili slatkim glumcima?Mladji su naravno i sladji :lol: Kapicic,Kicic i moj omiljeni Cetkovic.A stara garda...obozavam Dragana Nikolica,zatim Kojo,Bjelogrlic,e da Nikola Simic...pa i Stoimljenovic...
A glumice...Milena Dravic.Ona i Ljubisa su mi super par u starim filmovima ;)
 
znamo svi da je stara garda odlicna, oni koji su se odrzali i opstali su najbolji,osulo se sto ne valja.
zato bih sad uzela u obzir samo `zelene`. sto se muskih tice mnogo mi se dopada Nenad Jezdic, prosto vuce na gledanje.
A od zenskih je neprevazidjena Jelena Djokic, dje god da je bacis, super se snadje i zasjeni ostale. energija carobna i harizma.
 
Lečić je igrao Hamleta u predstavi u režiji Gorčina Stojanovića, čini mi se da je to bilo '92. ili '93. godine, tada je Mićanović igrao Laerta. Ali je i Mićanović u Londonu u Globu igrao Klaudija.
Mičanović je odlična podela za Šekspira, ali je meni Leka, sada iz ove perspektive, moram da priznam bolji Hamlet.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top