Stvarno je ovaj forum postao veliko njesra !

Gost
DON:
Sta se dogadja sa forumom LJ i S?
... ali neke izmene su nuzne.
... razdvojite to malo,razdvojite.....

DON:
Kolko si imao topica gde dodje neko i trazi savet za ljubavne jade?Mnogo.Kolko postova na tim topicima?malo,mnogo malo.
E sad,postavis topic,kolko ti je dugacak,kolko mozes da izdrzis,kolko si imao/la,najomiljenija poza/najcudnije mesto.....sta sve vec ne i gle! mali milion postova?! I to je ok.Sex je sex.Al onda ugusis te male temice o ljubavi.I tu je ceo problem,ako se uopste moze nazvati problemom sve ovo......Samo razdvojis Ljubav od sexa,prebacis neke moderatore

Razdvojiti ne samo to nego i ozbiljna pitanja od zayebancija. Mislim, ni zayebancija nije nesto lose, ali je ponekad neprikladana ako je postavljena tema ozbiljna. I obratno ! Momci (i devojke) se ponekad veselo zayebavaju na otkacene teme i onda se pojavi neko 'ozbiljan' pa se nesto proserava.

Mozda nekom slicicom oznaciti 'ozbiljne' teme a nekom drugom 'vesele' teme.

Ocistiti onu rdju od milion tema na cak 22 stranice !
Jeste, kazu moderatori, koristite pretrazivac, ali to niko ne radi, a i ako nadje temu, na temi gomila caskanja (na vise strana) i zezanja bez ikakve veze sa temom.

U svakom slucaju, sve to trazi mnogo vise angazovanja i zalaganja od strane moderatora.
 
Anonymous:
DON:
Sta se dogadja sa forumom LJ i S?
... ali neke izmene su nuzne.
... razdvojite to malo,razdvojite.....

DON:
Kolko si imao topica gde dodje neko i trazi savet za ljubavne jade?Mnogo.Kolko postova na tim topicima?malo,mnogo malo.
E sad,postavis topic,kolko ti je dugacak,kolko mozes da izdrzis,kolko si imao/la,najomiljenija poza/najcudnije mesto.....sta sve vec ne i gle! mali milion postova?! I to je ok.Sex je sex.Al onda ugusis te male temice o ljubavi.I tu je ceo problem,ako se uopste moze nazvati problemom sve ovo......Samo razdvojis Ljubav od sexa,prebacis neke moderatore

Momci (i devojke) se ponekad veselo zayebavaju na otkacene teme i onda se pojavi neko 'ozbiljan' pa se nesto proserava.

Mozda nekom slicicom oznaciti 'ozbiljne' teme a nekom drugom 'vesele' teme.

Prvo,
Ne vidim koga i cega se bojis pa se logujes kao Gost?!Mozda malog Inca,koji ti javno zapreti da ce otvoriti privatni forum.Druge lazi,druze moj,nemoj mene,isuvise ti dobro znam nacin pisanja.
Drugo,
Ovo sto sam izdvojio iz tvog izlaganja,pa upravo o tome i pricam.Te,kako ih ti nazivas,pa jos pod navodnicima,OZBILJNE teme,su za te koji ih postavljaju zaista ozbiljne.I kao takve traze ozbiljne komentare.Traze,ne dobijaju.Zato sam i reko:razdvoj bre to dok je vreme!Ode voz kasnije.....
Kome je do sale,pa je si stvorili svastaru?Jel imas Humor?Imas!I,sta sad? Jesam ti ja,on,ona kriv sto se topci ne razvrstavaju po odgovarajucim Forumima?Nisam.Niti su clanovi.Niti mogu biti.Pozabavi se ti drugim necim.Pozabavi se time sto ti pojedini moderatori najmanje saede na svoja mesta ,ali veoma rado posecuju druga.E time se pozabavi.
Ja sam bio moderator onda kad je trebalo,onda dok mi onaj ko je kolko juce izvadio licnu kartu reko:Na cemu si? I normalno,znas me,reko sam na cemu sam.Ok,ja vise nisam,niti cu biti ikad vise,ali...zarad ovog Foruma,daj mu ga malo po razmisljanju.Mozes ti to,kad hoces.
Trece,
Ovde se "preti" da ce pojedinim ucesnicima koji nezgodna pitanja postavljaju biti BANOVAN ulaz.
Pa sta onda?Oce neko plakati zbog toga?Mozda ce,ja sigurno necu.....

PoZ.....
 

Back
Top