Točak Vremena

Rajko:
Da li negde da imaju da se kupe knjige ovog serijala posle 4 dela.Ove sam video da izdaje laguna,ali ostalo :?: :!: :?:
BRZO ODGOVOR
HVALA UNAPRED
NE!!!Samo Laguna izdaje njegova dela kod nas! :(
Sledeci nastavak Tocka "Dolazak senke 2. deo" treba da se pojavi u Laguninim knjizarama ovih dana!
Ja cekam na njega od kraja aprila! :(
 
To je od Džordana je li? Valja li? Isto pitanje za one knjige od Martina koje trenutno izlaze? Nisam počeo čitati jer znam da sledi gomila nastavaka. Može li se to čitati tako da čekaš dugo na sledeći nastavak. Mislim - da li su knjige bar donekle zatvorene celine?
 
Jeste od Dzordana!Zanimljivo je poprilicno, frka je u tome sto ima oko 10 nastavaka i vise, od kojih ni pola nije jos izaslo kod nas :cry:
Kupio sam sve nastavke koji su izasli ovde i sad cekam sledeci (ovih dana)
Od Martina isto imam sve delove i cekam nastavak...
Knjige nisu zatvorene celine uopste, da bi procitao jednu moras da znas sta se radi u prethodoj ili ti nema spasa... :wink:
 
Shinoda:
Jeste od Dzordana!Zanimljivo je poprilicno, frka je u tome sto ima oko 10 nastavaka i vise, od kojih ni pola nije jos izaslo kod nas :cry:
Kupio sam sve nastavke koji su izasli ovde i sad cekam sledeci (ovih dana)
Od Martina isto imam sve delove i cekam nastavak...
Knjige nisu zatvorene celine uopste, da bi procitao jednu moras da znas sta se radi u prethodoj ili ti nema spasa... :wink:
Ne brine mene čitanje prethodne, uvek čitam od prve već ono dođem do pete knjige, junak skoči u ponor i nastavak za 3 godine. :wink:
 
N_ToNx:
A da li je kod nas izasao 4. deo?
4. deo cega?
Izasle su po 4 knjige iz svakog serijala, samo sto je u "Tocku" 4. deo podeljen na dve knjige, od kojih je prva izasala, a druga ce ovih dana...
Sto se "pesme leda..." tice to ko zna kad ce izaci posto u julu izlazi tek u Americi!
 
Obi-wan:
Shinoda:
Jeste od Dzordana!Zanimljivo je poprilicno, frka je u tome sto ima oko 10 nastavaka i vise, od kojih ni pola nije jos izaslo kod nas :cry:
Kupio sam sve nastavke koji su izasli ovde i sad cekam sledeci (ovih dana)
Od Martina isto imam sve delove i cekam nastavak...
Knjige nisu zatvorene celine uopste, da bi procitao jednu moras da znas sta se radi u prethodoj ili ti nema spasa... :wink:
Ne brine mene čitanje prethodne, uvek čitam od prve već ono dođem do pete knjige, junak skoči u ponor i nastavak za 3 godine. :wink:
Tu ti ne mogu pomoci...Laguna to izdaje kako joj se cefne!
 
Tocak vremena:
1.Zenica sveta
2.Veliki lov
3.Ponovorodjeni zmaj
4.Dolazak senke(ovaj deo je kod nas preveden na dva dela)
5.The fires of heaven
6.Lord of Chaos
7.A crown of swords
8.The path of daggers
9.Winter's heart
10.Crossroards of twilight

Pesma leda i vatre
1.Igra prestola
2.Sudar kraljeva
3.Oluja maceva-celik i sneg
Oluja maceva-krv i zlato

I Pesma leda i vatre je po meni bolji serijal.Tocak vremena je isto dobar,ali ne toliko :wink:
 
Nymeria:
Tocak vremena:
1.Zenica sveta
2.Veliki lov
3.Ponovorodjeni zmaj
4.Dolazak senke(ovaj deo je kod nas preveden na dva dela)
5.The fires of heaven
6.Lord of Chaos
7.A crown of swords
8.The path of daggers
9.Winter's heart
10.Crossroards of twilight
:wink:
11.Knife of dreams
i new spring koji ima veze sa tim svetom,ali ne i serijalom.
 
Nymeria:
Tocak vremena:
1.Zenica sveta
2.Veliki lov
3.Ponovorodjeni zmaj
4.Dolazak senke(ovaj deo je kod nas preveden na dva dela)
5.The fires of heaven
6.Lord of Chaos
7.A crown of swords
8.The path of daggers
9.Winter's heart
10.Crossroards of twilight

Pesma leda i vatre
1.Igra prestola
2.Sudar kraljeva
3.Oluja maceva-celik i sneg
Oluja maceva-krv i zlato

I Pesma leda i vatre je po meni bolji serijal.Tocak vremena je isto dobar,ali ne toliko :wink:
Da li si procitala sve cetiri knjige tocka :?:
Ja sam juce zavrsio zmaja :!: :D
 
Obi-wan:
To je od Džordana je li? Valja li? Isto pitanje za one knjige od Martina koje trenutno izlaze? Nisam počeo čitati jer znam da sledi gomila nastavaka. Može li se to čitati tako da čekaš dugo na sledeći nastavak. Mislim - da li su knjige bar donekle zatvorene celine?
Martin je fenomenalan. Podjednako volim i njega i Tolkina. Jako je originalan. Ne mogu da dochekam 4. dio.
Shto se tiche ''Tochka Vremena'', pa... toliko volim taj serijal da mi je nick ime jedne junakinje...
 
Lanfear:
Obi-wan:
To je od Džordana je li? Valja li? Isto pitanje za one knjige od Martina koje trenutno izlaze? Nisam počeo čitati jer znam da sledi gomila nastavaka. Može li se to čitati tako da čekaš dugo na sledeći nastavak. Mislim - da li su knjige bar donekle zatvorene celine?
Martin je fenomenalan. Podjednako volim i njega i Tolkina. Jako je originalan. Ne mogu da dochekam 4. dio.
Shto se tiche ''Tochka Vremena'', pa... toliko volim taj serijal da mi je nick ime jedne junakinje...
Jesi li procitala "Dolazak senke 2."...?
Pitam...da se ne izlanem slucajno! :lol:
 
Rajko:
Nymeria:
Tocak vremena:
1.Zenica sveta
2.Veliki lov
3.Ponovorodjeni zmaj
4.Dolazak senke(ovaj deo je kod nas preveden na dva dela)
5.The fires of heaven
6.Lord of Chaos
7.A crown of swords
8.The path of daggers
9.Winter's heart
10.Crossroards of twilight

Pesma leda i vatre
1.Igra prestola
2.Sudar kraljeva
3.Oluja maceva-celik i sneg
Oluja maceva-krv i zlato

I Pesma leda i vatre je po meni bolji serijal.Tocak vremena je isto dobar,ali ne toliko :wink:
Da li si procitala sve cetiri knjige tocka :?:
Ja sam juce zavrsio zmaja :!: :D
Meni je cas jedan bolji, cas drugi...sve zavisi koji serijal citam posto ih citam uporedo tj. citao sam ih uporedo jer nemam vise sta da citam osim da cekam nastavke! :cry:
 
Rajko:
Nymeria:
Tocak vremena:
1.Zenica sveta
2.Veliki lov
3.Ponovorodjeni zmaj
4.Dolazak senke(ovaj deo je kod nas preveden na dva dela)
5.The fires of heaven
6.Lord of Chaos
7.A crown of swords
8.The path of daggers
9.Winter's heart
10.Crossroards of twilight

Pesma leda i vatre
1.Igra prestola
2.Sudar kraljeva
3.Oluja maceva-celik i sneg
Oluja maceva-krv i zlato

I Pesma leda i vatre je po meni bolji serijal.Tocak vremena je isto dobar,ali ne toliko :wink:
Da li si procitala sve cetiri knjige tocka :?:
Ja sam juce zavrsio zmaja :!: :D
ja sam procitala sva tri dela i prvu polovinu 4dela.Sad cekam da dodje druga polovina,i kad nju procitam nastavicu da citam serijal na engleskom,jer kad bih cekala ove iz lagune umrla bih pre nego sto oni prevedu serijal
 

Back
Top