za ...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: za ...

Iskusan .pissbottleman (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Podrazumevano za ...

Ja sam pokusao da nadjem temu za Cult,ali kad ukucam u pretrazivac izbaci mi deset stranica...a i onako su je svi zaboravili...Mislim da nije bilo potrebe u ovom slucaju da zatvaras temu za THE CULT,kad onu niko ne zna gde je...ili,aj' bar je nadji...

P.S.Mogla bi da postoji i tema za primedbe i predloge,malo je glupo da otvara se uvek nova tema zbog ovoga.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a da ti malo naucis kako se koristi pretrazivac ? ogranici pretragu na forum "muzika" i izbacice ti samo 2 strane.

Aktivan član Apach (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: za ...

Citat Original postavio .pissbottleman
    Ja sam pokusao da nadjem temu za Cult,ali kad ukucam u pretrazivac izbaci mi deset stranica...a i onako su je svi zaboravili...Mislim da nije bilo potrebe u ovom slucaju da zatvaras temu za THE CULT,kad onu niko ne zna gde je...ili,aj' bar je nadji...
    Za dobre stvari se treba potruditi! nadam se da ce tema "procvetati"
    P.S.Mogla bi da postoji i tema za primedbe i predloge,malo je glupo da otvara se uvek nova tema zbog ovoga.
    Slazzem se i ja sa ovim!

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano Re: za ...

znam jer sam je i ja trazio i ja sam je nasao. Mislim da je na 3 strani kad se stavi da trazi po muzici.

I ta tema postoji i zove se "Pitanja i komentari (o) moderatorima" ili tako nesto i ja sam autor iste. Nacu je sad i dovesti na 1 stranu.
    Inace ova tema se lokuje jer takve teme posoje i ovo moze da se salje i na pp bez problema

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •