ZASTO U TIVAT NA LETOVANJE?

vladovlado69

Početnik
Poruka
35
- Zato sto je mali, ugodni gradic, koji ima sve uslove za ugodan boravak, posebno za porodicno letovanje,a duplo je jeftinije nego u Budvi ili nekim drugim mestima na jugu!
- Zato sto se do njega lako dolazi(blizina aerodroma i glavnih putnih pravaca, a sve je relativno blizu(do Kotora-8km, do H.-Novog-16km, do Budve-20km).
- Zato sto su plaze ciste i uredjene, a more u zalivu toplije nego na otvorenom moru!
- Zato sto je u centru grada najlepsi park na primorju!
- Zato sto se najlepsa,najslikovitija plaza na Jadranu-"Plavi Horizonti" nalazi na 6km od grada!
- Zato sto nema nedostatka vode u hotelima i privatnom smestaju-kucama,sto cemo vam ponuditi apartmane sa klimom,tv-om, kupatilom,kuhinjom,terasom po ceni kreveta u sobama!
- Zato sto na plazi necete morati da se gurate i jurite neko fino slobodno mesto!
- Zato sto cete imati prilike da se u pravom smislu reci odmorite od buke i saobracajne guzve!
- Zato sto cete moci da uzivate u koncertima i drugim dogadjajima organizovanim na rivi(upravo zavrseno takmicenje mazoretki SiCG)!
- Zato sto ujutro mozete uzivati u kafi na najlepsoj,najcistijoj gradskoj rivi, koja mirise na more!
Posetite nas!!!
 
vladovlado69:
- Zato sto je mali, ugodni gradic, koji ima sve uslove za ugodan boravak, posebno za porodicno letovanje,a duplo je jeftinije nego u Budvi ili nekim drugim mestima na jugu!
- Zato sto se do njega lako dolazi(blizina aerodroma i glavnih putnih pravaca, a sve je relativno blizu(do Kotora-8km, do H.-Novog-16km, do Budve-20km).
- Zato sto su plaze ciste i uredjene, a more u zalivu toplije nego na otvorenom moru!
- Zato sto je u centru grada najlepsi park na primorju!
- Zato sto se najlepsa,najslikovitija plaza na Jadranu-"Plavi Horizonti" nalazi na 6km od grada!
- Zato sto nema nedostatka vode u hotelima i privatnom smestaju-kucama,sto cemo vam ponuditi apartmane sa klimom,tv-om, kupatilom,kuhinjom,terasom po ceni kreveta u sobama!
- Zato sto na plazi necete morati da se gurate i jurite neko fino slobodno mesto!
- Zato sto cete imati prilike da se u pravom smislu reci odmorite od buke i saobracajne guzve!
- Zato sto cete moci da uzivate u koncertima i drugim dogadjajima organizovanim na rivi(upravo zavrseno takmicenje mazoretki SiCG)!
- Zato sto ujutro mozete uzivati u kafi na najlepsoj,najcistijoj gradskoj rivi, koja mirise na more!
Posetite nas!!!


Ajde posalji sto vise cena i smestaja i hrane i pica pa da vidim i taj Tivat.
Hvala unapred! :D
 
Pocecu od cena smestaja.
U julu i avgustu,cene kreveta u sobama se krecu od 5-8E,zavisno od polozaja i opremljenosti, a apartmani su od 10-13E po lezaju(opet zavisi od lokacije).
- Cene u prodavnicama su u proseku vece za oko 20% u odnosu na beogradske.Mislim na cene prehrambenih proizvoda, koje bi kupovali svaki dan. Zato je ishrana u mnogobrojnim restoranima u pretplati bas povoljna. Mozete dobiti svuda rucak za 4E(supa,2 jela po izboru, salata, dezert-voce).Pice i hambuirgeri po 1-1,5E. Da ne pominjem kako su i prodavnice sada poboljsale usluge, pa imate mogucnost da kupite svjeze meso, a oni da vam ga odmah ispeku besplatno.
- Cene u kaficima: kafa-0,5E, sokovi-0,8-1,2E, pivo 1-1,5E.
Sto se tice usluga smjestaja, najbolje je da posetis sajt www.crnogorskoprimorje.com , pa pogledaj sta sve Tivat nudi. Imas i moju prezentaciju smestaja-apartmana sa slikama(pogledaj smestaj Tivat-rivijera na sajtu-Tivat PHOTO), a ako te jos nesto interesuje javi se na
pan2@cg.yu
U svakom slucaju, pomocicu ti, uputiti te na neki telefon, samo javi kakav te smestaj interesuje.
Dovoljno?
Pozdrav
 
Imate na sajtu www.turizamcg.com sve o smestaju u svakom gradu posebno na crnogorskom primorju. Ljudi su jako ljubizani i svima daju odgovore na razna pitanja, savete, preporuke... Uz to tamo se nalaze i slike svakog objekta, sobe, apartmana koji se izdaje tako da idete na sigurno, bez neprijatnih iznenadjenja.
 
U Tivtu sam živeo par godina i mogu ti reći da se ne slažem sa ovom tvojom reklamom. Naime:
- voda nikako ne može da bude čista pored remontnog zavoda "SA-KO" i sve većeg broja brodova koji stižu na remonte, ispuštaju kaljužu u more, peskare se i tome slično;
- vode nema preko leta, i kada je ima uglavnom je slankasta jer morska voda dopire do vodovodnih cevi (vodovod je iz7 vremena Austro-ugarske;
- plaža Plavi horizonti kojom se Tivćani hvale je malo dalje od 6 km (naime toliko ima do kotorske raskrsnice, a da bi stigli na plažu morate proći kroz s. Radoviće;
- konobari su ljubazni ukoliko su to sezonci iz Srbije;
- riva SMRDI na luku, naročito uveče. kada je vreme za šetnje;
- što se tiče saobraćaja, morate paziti decu da ih ne zgaze automobili koji prolaze rivom po nekoliko puta u krug (da bi ih svi videli kako oni , Bože moj, imaju "novo auto"....
- itd. itd.
SVE U SVEMU TROPA...

Ali sam zato bio u Ulcinju, tačnije na Velikoj plaži kod port Milene, gde je i čisto, i nema saobraćaja, ne naplaćuju se parking mesto, suncobran, ležaljka, tuš, ulazak na plažu itd.
 
Anonymous:
U Tivtu sam živeo par godina i mogu ti reći da se ne slažem sa ovom tvojom reklamom. Naime:
- voda nikako ne može da bude čista pored remontnog zavoda "SA-KO" i sve većeg broja brodova koji stižu na remonte, ispuštaju kaljužu u more, peskare se i tome slično;
- vode nema preko leta, i kada je ima uglavnom je slankasta jer morska voda dopire do vodovodnih cevi (vodovod je iz7 vremena Austro-ugarske;
- plaža Plavi horizonti kojom se Tivćani hvale je malo dalje od 6 km (naime toliko ima do kotorske raskrsnice, a da bi stigli na plažu morate proći kroz s. Radoviće;
- konobari su ljubazni ukoliko su to sezonci iz Srbije;
- riva SMRDI na luku, naročito uveče. kada je vreme za šetnje;
- što se tiče saobraćaja, morate paziti decu da ih ne zgaze automobili koji prolaze rivom po nekoliko puta u krug (da bi ih svi videli kako oni , Bože moj, imaju "novo auto"....
- itd. itd.
SVE U SVEMU TROPA...

Ali sam zato bio u Ulcinju, tačnije na Velikoj plaži kod port Milene, gde je i čisto, i nema saobraćaja, ne naplaćuju se parking mesto, suncobran, ležaljka, tuš, ulazak na plažu itd.

ne mogu reci da nije tacno apsolutno nista, ali ne mogu da povjerujem da postoji mjesto u kome je bas toliko grozno :? . Nadam se da bar dijelom grijesis. Sto se tice Tivta, pa mozda sam pristrasna kad kazem da mi se HN vise svidja, ali ne mislim da je Tivat tako uzasan. Nisu valjda svi ti ljudi koji tamo zive i ljetuju blesavi. Molim da me pomenuti isprave ako grijesim.
 

Back
Top