word,pomoc hitno

pa eto vidis da moze , sad pokusavam da vratim rucno sve naredbe file, edit, view,insert.....i to uspevam al nije kao jedan toolbar vec sa padajucim menijem sa strelicom sa strane..i to u standard baru
 
xexxexe zanimljivo :)

Meni se isto desilo nesto zanimljivo na tu temu.Imala sam sve te menije al su bili unazad ispisani.....elif,tide,weiv,tamrof....xexxee slog sam dobila kad sam videla taj haos :)
 
pa evo ,malo sa zakasnjenjem al se jos ne resih ove gluposti.Sklonio sam ceo ofis , ono standardno sa cd-a remuve, pa sam ponovo instalirao ceo ofis , kad ono ista stvar nema nikakvog toolbara ,niti ijedne ikonice .samo blanck doc sta se desava pojma nema pokuso sam i sa instalacijom office xp al neide jer je win98se.
Ako opet neko zna neka pomogne ,sve mi je od koristi ,nece skoditi.. :shock:
 
pa pokusao sam sa F1 tasterom i izasao mi je help tu sam pokusao sa da Printing a list of shortcut keys
ali kad pritisnem taster F10 nista se ne dogadja e, onda sam lepo narezo nesta od podataka na cd ,i sve u p..m... pa formatiram disk i ponovo instaliram office2000 i sad lepo radi sve.To je izgleda jedino moguce resenje i bilo. :oops: :oops:
 
Lepo je neko pre mene rekao. Desni klik misem (tamo negde recimo pored word art ili nekog sličnog bara), a ne na belu površinu. I jednostavno staviš standard butons ili samo standard, neznam kako već piše.
Nadam se da je od pomoći jer nemoguće je da to nestane zauvek.
 

Back
Top