Uputstvo za ONLINE aplikaciju za Kanadsku TRV vizu

Pozdrav!

Kao prvo, HVALA na predivnom uputstvu za online apliciranje.
Moj zahtev je prihvacen i dobila sam poziv da posaljem pasos, ali me buni "slanje pasosa"...
Da li mogu sama da ga posaljem direktno u Bec, ili moram da koristim IOM organizaciju ...CVAC sa njihovim uslugama?
Ili jednostavno samo posaljem pasos postom ili kurir sluzbom sa kopijom pozivnog pisma za viziranje, pasosem i uplatnicom kompletno placene postarine za slanje i primanje dokumenta nazad?

Hvala unapred!
 
Aaaaj људи, сад сам тек збуњена. Требала бих ових дана поднијети захтјев за туристичку визу у Сарајеву (из Босне сам). Да ли се више исплати аплицирати онлајн, а онда ићи у CVAC како бих однијела пасош да га прослиједе Бечу. Да ли чекати биометријске новитете који крећу за земље Европе и Источне Европе од 31.07.
Задња два мјесеца нисам запослена (након десет година рада, одласка фирме у стечај и не плаћања доприноса због чега ми се не вади листинг стажа и додатно компликује појашњавање званичних и незваничних податак у формуларима), да ли је довољно што они у позиву наглашавају да ће све финансирати, а ја само да приложим доказ о некретнини?
И морам ли вадити вјенчани лист (као доказ да НИСАМ удата :) )
И дааа, коју компанију да одаберем за резервацију карте, ако је то нужно?
Држим фиге да неко види питање брзо :)
Хвала свакако :)
 
Prijatelji sportski pozdrav , mene ovdje interesira par caka , pošto još ne želim putovati ,ali me interesuje procedura i da budem spreman kada dođe do toga
Document Checklist.jpg



interesira me kad se ovdje uploaduju svi fajlovi , gdje se onda pojavi opcija Sumbit? Ovo do sada najviše mori , osim činjenice da nikako ne mogu ući i downloadati obrazacIMM 5257 iako sam instalirao zadnju verziju Adobea.

I pitanje drugo , kada se ovo online uspješno završi , to jeste plati visa i biometrics , i kada dobijemo mail da je odobrena viza, tada nosimo pasoš u VAC centar , i tamo dajemo otiske i da li nešto dodatno plaćamo?
 

Back
Top