Forumovo novo odelo!?

Poruka
19.925
Zasto se niko od nadleznih na Krstarici ne angazuje malo oko modernizacije ovog foruma? Scripta je stara ko biblija i pritom je katastrofalno losa! Ok, ne losa, ali beskrajno skromna. Posle se nervirate sto vam ljudi otvaraju postojece teme. Naravno da otvaraju kad je onaj pretrazivac uglavnom neupotrebljiv. Ima tu mnogo toga da se stimuje. Odrzavati forum ne znaci samo proterivati nepozeljne clanove i teme. Taj sindrom vec pocinje da nervira.
 
Izgled ni meni nije mnogo bitan, navikao sam na ovakav i ne smeta mi. Ali da fali gomila korisnih opcija, narocito u pretrazivacu - fali! Drugo avatari uopste nisu losa stvar. Mnogo brze prepoznajes slike nego txt. Tj. brze ces pregledati na strani koji su se clanovi javili, nego citanjem nickova. To je sigurno.

I nisam ovo pokrenuo ni zbog TOMAX-a ni zbog admina i modova, nego zbog toga sto se forum nije promenio ni malo za 2 godine rada. I u momentu kad je nastao bilo je boljih skripta za izbor od ove. Da ne podsecam kakvih danas tek ima. Ljudi su razradili stvar fantasticno, samo Krstarica tapka godinama u mestu. (ovo je bila opsta kritika za Krstaricu!)
 
BANOVALI TOMAXA !!! :shock:

Kako sam ja to propustila?
Mnogo mi je krivo ,bre.
I sta kaze ovaj Inco,vredjao ,a?
P i inco vredja i to bez povoda !Ko ce njega da banuje?

Uzas.

I stvarnao bre ne naidjoh ni na jedan forum sa glupljim izgledom od Krstarice.
 
ovako :arrow:

izgleda forume je jedinstveni i samim tim fenomenalan tako da to ne bi trebalo menjati, avatare niposto ne uvodtiti,jednino sto treba promeniti to je tip foruma da se sa phpBB prece na Vbuliten da ne bi dolazilo do onoga critical error.

a za banovanje...jbg. ali ovo je privatan forum i moramo da igramo kako oni kazu ili da se okupljamo na nekom drugom mestu a od toga nema nista :roll:
 
loop:
ovako :arrow:

izgleda forume je jedinstveni i samim tim fenomenalan tako da to ne bi trebalo menjati, avatare niposto ne uvodtiti,jednino sto treba promeniti to je tip foruma da se sa phpBB prece na Vbuliten da ne bi dolazilo do onoga critical error.

a za banovanje...jbg. ali ovo je privatan forum i moramo da igramo kako oni kazu ili da se okupljamo na nekom drugom mestu a od toga nema nista :roll:

nisi ni ti glup!

:wink:
 
buranija:
Jeste...barem meni...a i da se vrnemo na temu...sasvim je solidno i ovo "Odelo"
Meni se vose svidjaju jednostavnije stvari, kao ovo sad. Mrzim one forume sto imaju mali milion avatara,slicica i slika (obicno velikih) u potpisima. Mi nemamo ni potpis,pa ne padamo u iskusenje za slike :wink: . BTW,dobro je da koristim Operu pa mogu da iskljucim slike inace bi mi se stranica otvarala 2 dana! I sad su mi one iskljucene 8)
 

Back
Top