KABLOVSKI INTERNET!!!!!!!!

Kod mene radi extra i radi sve bolje i bolje.
Jedino sto je flat 128 kb/s 1500 dindzi, dok je u Sezam pro ADSL oko 800 din, ali zato koliko sam cuo kod Sezama retko dobijes tih 128 kbita/s (16 kbajta/s). Slobodno me demantujte oko Sezama, jer se ipak ta moja tvrdnja svodi na rekla kazala, a sto se tice kabla ja sam potpuno zadovoljan.
 
Па ако је то мислио - МОЖЕШ, мада је питање колико дуго. Ако из оправданих разлога нећеш уплатити пар месеци (летиш на Марс) требаш у писаном облику да их обавестиш, мада ти и без обавештења толеришу пар месеци
 
kablovski ti se isplati ako si veliki potrosach interneta,a ako si na netu svaki 3-4 dan po sat maksimum 2 sata onda ti se ne isplati.Npr. ja imam 712kb/s i platjam nekih 3500 dinara,a ja trosim interneta sigurno za 15000 dinara ako nije i vishe zato uskoro uzimam josh vetju brzinu od 4MB/s.
 
ja sam preko ikom-a na 64kbps i placam 900 din mesecno flat i zadovoljan sam/ Vise sam pucao na telefonski racun a download mi je uvek oko 7KB veoma retko manji a zna da bude i veci. Za dva ipo meseca nisam imao neki problem da nije radilo duze od sat dva i to mozda samo dva puta.
 

Back
Top