onkomafija-vreme izmedju skenera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala ti , uvek si tu da nas podrzis , drago mi je da joj pomogao savet , jer mi smo prosle kroz mnogo i cule svasta

- - - - - - - - - -

mogli bismo na krstarenje brodom tako , uh al bi bilo lepo nego ne mozemo jer moramo u grcku:zcepanje:

E blago si ga nama kad putujemo u Grčku. Obiđosmo celu Evropu :zcepanje:

- - - - - - - - - -

da da ali bikica je ozracena , nema frke

Možda Ukica tako poželjan ima nepoželjne bakterije :zcepanje:

- - - - - - - - - -

da da ali bikica je ozracena , nema frke

Svetli u mraku :zcepanje:
 
zato jer na onkologiji neki smatraju da treba pisati samo medicinske stvari

- - - - - - - - - -

nije vazno gde cemo pisati , vazno je da smo zajedno i da nam ne brane

Tačno tako.. Pa svašta, valjda i vama treba predah od razmišljanja o opakoj bolesti, šta, trebate od 0-24 razmišljati o tome kako ste bolesne?

Mnogi su zbog, negativne energije koju šire, više ozračeni od vas.
mnogi vas čitaju, ali se foliraju,

Ti si ovde prva koja se foliraš.
 
E Vlado, batali molim te to prepucavanje. Za to imaš pp pa se objasnite ko je čiji i ko je koga klonirao. Svi su dobrodošli, a te repove ostavite na nekom drugom mestu :)


Liki, ovo nije prepucavanje, šta god da napiše, više ne obraćam pažnju na nju. Morao sam javno napisati da znate da je se čuvate.. Iskren savet, jer znam kakva osoba stoji iza tog klona.. Nemam običaj da se svađam, a pogotovo ne na ovakvim temama, ne brini. :zag:
 
Tačno tako.. Pa svašta, valjda i vama treba predah od razmišljanja o opakoj bolesti, šta, trebate od 0-24 razmišljati o tome kako ste bolesne?



Ti si ovde prva koja se foliraš.


Ma ima svakakvih... Batali. Ne shvataju svi suštinu teme onkologija

- - - - - - - - - -

Liki, ovo nije prepucavanje, šta god da napiše, više ne obraćam pažnju na nju. Morao sam javno napisati da znate da je se čuvate.. Iskren savet, jer znam kakva osoba stoji iza tog klona.. Nemam običaj da se svađam, a pogotovo ne na ovakvim temama, ne brini. :zag:

Ma ja znam kakav si ti ne brini :)
 
Vi pobegle ovde? Zasto? Zar Onkologija nije tema gde treba da budete? Ja inace imam prijateljicu koju sam poslala na temu Onk da vas cita, upravo jer toliko padova a opet mnogo vise uspona na onoj temi je zabelezeno. Udarac za sve nas je bio odlazak Vesne, a upravo ona nas je na onoj tamo temi povela i naucila kako treba... ostali ste jaki i nasmejani i to je ono sto je Onkologiju cinilo izuzetnom, dizalo ljude, pomagalo im. Sad pisem malo besna pa ni ne pratim svoje reci, nadam se da razumete sta zelim reci...
 
Vi pobegle ovde? Zasto? Zar Onkologija nije tema gde treba da budete? Ja inace imam prijateljicu koju sam poslala na temu Onk da vas cita, upravo jer toliko padova a opet mnogo vise uspona na onoj temi je zabelezeno. Udarac za sve nas je bio odlazak Vesne, a upravo ona nas je na onoj tamo temi povela i naucila kako treba... ostali ste jaki i nasmejani i to je ono sto je Onkologiju cinilo izuzetnom, dizalo ljude, pomagalo im. Sad pisem malo besna pa ni ne pratim svoje reci, nadam se da razumete sta zelim reci...
sve te razumemo i sve mislis kao i mi , vesna nas je naucila da rak nije samo bolest skeneri i hemo vec optimizam i sala , i sad mi suze podju za njom i onim vremenom i svim dragima koje smo izgubili na toj temi , ali nema veze , sklonili smo se da ne smetamo nekima koji bi da rasterete dusu a tamo izgleda nisu mogli , sto je bas smesno jer tamo je svako mogao reci sta oseca i misli i svako bi ga prihvatio ali eto...
 
Vi pobegle ovde? Zasto? Zar Onkologija nije tema gde treba da budete? Ja inace imam prijateljicu koju sam poslala na temu Onk da vas cita, upravo jer toliko padova a opet mnogo vise uspona na onoj temi je zabelezeno. Udarac za sve nas je bio odlazak Vesne, a upravo ona nas je na onoj tamo temi povela i naucila kako treba... ostali ste jaki i nasmejani i to je ono sto je Onkologiju cinilo izuzetnom, dizalo ljude, pomagalo im. Sad pisem malo besna pa ni ne pratim svoje reci, nadam se da razumete sta zelim reci...

A jeste, al više ljudima dosadilo što smo tako živahne, duhovite :roll:
Svi oni koji znaju pravu suštinu teme su uvek dobrodošli i na ovoj novoj temi :)
 
sve te razumemo i sve mislis kao i mi , vesna nas je naucila da rak nije samo bolest skeneri i hemo vec optimizam i sala , i sad mi suze podju za njom i onim vremenom i svim dragima koje smo izgubili na toj temi , ali nema veze , sklonili smo se da ne smetamo nekima koji bi da rasterete dusu a tamo izgleda nisu mogli , sto je bas smesno jer tamo je svako mogao reci sta oseca i misli i svako bi ga prihvatio ali eto...

eeee još malo pa Vesni godina dana :sad2: Ali eto, kakva je žena bila da je i posle godinu dana pamtimo i uvek je se rado sećamo.
 
da , sad je ona na kubi bila pa matursko cerki , tako je lepo na tim slikama bila sa cerkom , i ona proslava sa skolom , pa ko bi rekao da ce sklopiti oci tako brzo , vesna , zbog nje sam i pocela pisati na onkologiji , ta hrabrost i optimizam bilo je magicno
vesna volimo te punooooooooooo ma gde bila:neutral:
 
Secam se kad sam ja trebala na op pa pisala na temi... a naidju tad negde lilihip, likilee, i bikiliks... valjda dobro napisah korisnicka :) I ne mogu pohvatati koje tu sad koja, jos likita12 kad se ubaci... Pa sve imaju nazive ko neke lizalice :D i nema sanse da skopcam sa kojom sam se u stvari piskarala :zcepanje:
 
pa znace oni sta ce sa njom nadam se da ce dozvoliti.
vesna i snovak , sta reci.prelepe i mlade

- - - - - - - - - -

Secam se kad sam ja trebala na op pa pisala na temi... a naidju tad negde lilihip, likilee, i bikiliks... valjda dobro napisah korisnicka :) I ne mogu pohvatati koje tu sad koja, jos likita12 kad se ubaci... Pa sve imaju nazive ko neke lizalice :D i nema sanse da skopcam sa kojom sam se u stvari piskarala :zcepanje:
haha da u isto vreme svi , a svi nas brkali , joj kakvo je to vreme bilo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top