ДА ЛИ ЗНАТЕ ЗАШТО ВУЧИЋ НЕСМЕ ДА ПОСЕГНЕ ЗА ПРИСИЛОМ НАД СРБЕ?

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Пошто је СРБИЈА јако дуго пред медијском блокадом где се непрекидно и то из свих медија шаљу искривљене слике о стварној ситуацији на северу Косова, овде ћу покушати да вам прикажем оно о чему маштају сви противници и непријатељи слободе Срба, на Косову и Метохији а то је да Вучић одмах упоптреби све инструменте државе да би успео силом, да наметне срамни бриселски споразум целом северу Косова.
Разочараћу наше непријатеље истином а то је да је Вучић већ увидео да председници четири општине севера не контролишу већ само воде народ и то само док не промене садашњи курс а који је против издајничке политике владе Србије.Взчић је добио поуздане информације од својих шпијуна на Космету да ће смена челника општина створити контраефекат код народа и да ће се после тога наћи у пат позицији, али су му предложили да употреби политику која би довела до нарушавања слоге и поделе општинара и да је то једина политика која делује на брзину.Народ не верује ни својим општинарима јер на пример заменик Вулина Крстимир Пантић из СНС кога и лично знам као човека који је доскора висио по улицама и галамио сада је остао без своје жене и двоје деце од којих је једно беба зато што је ухваћен од сопствене жене да се швалерише и напуштен је.Друго председник општине К,М је из редова СНС и он је пре тога био инжињер у комбинату Трепча и за њега колеге немају ниједну лепу реч да кажу.Председник општине Лепосавић је исто на страни СНС а види се и данас да је председник општине Звечан полако присталица СНС.Остао је једино председник Зубин Поток који је човек без мрље и прави браниоц српства.Све ово ми Срби на северу знамо и смена таквих жигала нас неби ни трунку пољулала и то и Вучић зна, али ви у Србији то не знате јер сте у медијској блокади и кад он код вас каже,- ја могу силом али нећу хоћу лепо да се договоримо код вас оставља јак утисак да је он човек на месту.Али авај,истина је другачија јер су сви чланови СНС на Космету чист шљам народа и лично знам.Дакле зашто би у Београду било другачије о СНС докажите ако грешим?
 
Prvo i prvo ovo je 21. vek, samo zaostali i primitivni ljudi koriste silu da bi politicki nesto postigli.Kao drugo vi ste veci sljam jer direktno agitujete protiv drzave Srbije, da sam na Vucicevom mestu prepustio bih vas Taciju i Haradijaju da se lepo dogovorite o svojoj buducnosti.

довољно од једног СНС-овца.Ипак сам у праву где год да живите исти сте.
 
Prvo i prvo ovo je 21. vek, samo zaostali i primitivni ljudi koriste silu da bi politicki nesto postigli.Kao drugo vi ste veci sljam jer direktno agitujete protiv drzave Srbije, da sam na Vucicevom mestu prepustio bih vas Taciju i Haradijaju da se lepo dogovorite o svojoj buducnosti.

totalno se slazem....
 
Prvo i prvo ovo je 21. vek, samo zaostali i primitivni ljudi koriste silu da bi politicki nesto postigli.Kao drugo vi ste veci sljam jer direktno agitujete protiv drzave Srbije, da sam na Vucicevom mestu prepustio bih vas Taciju i Haradijaju da se lepo dogovorite o svojoj buducnosti.
Slažem se, potpuna zaostala i primitivna stoka su ti sa Zapada, jel tako?
 
pa ne znam ko drugi potezhe silu,na brojchano i tehnoloshki slabijeg protivnika!?
a dobro se secam te 1999. godine!

Тада су странци лепо причали да слободно бомбардују Србију јер Срби брзо заборављају.И 1945год је Београд бомбардован од тог запада па су сви брзо заборавили заједно са свим комуњарама.
 
Пошто је СРБИЈА јако дуго пред медијском блокадом где се непрекидно и то из свих медија шаљу искривљене слике о стварној ситуацији на северу Косова, овде ћу покушати да вам прикажем оно о чему маштају сви противници и непријатељи слободе Срба, на Косову и Метохији а то је да Вучић одмах упоптреби све инструменте државе да би успео силом, да наметне срамни бриселски споразум целом северу Косова.
Разочараћу наше непријатеље истином а то је да је Вучић већ увидео да председници четири општине севера не контролишу већ само воде народ и то само док не промене садашњи курс а који је против издајничке политике владе Србије.Взчић је добио поуздане информације од својих шпијуна на Космету да ће смена челника општина створити контраефекат код народа и да ће се после тога наћи у пат позицији, али су му предложили да употреби политику која би довела до нарушавања слоге и поделе општинара и да је то једина политика која делује на брзину.Народ не верује ни својим општинарима јер на пример заменик Вулина Крстимир Пантић из СНС кога и лично знам као човека који је доскора висио по улицама и галамио сада је остао без своје жене и двоје деце од којих је једно беба зато што је ухваћен од сопствене жене да се швалерише и напуштен је.Друго председник општине К,М је из редова СНС и он је пре тога био инжињер у комбинату Трепча и за њега колеге немају ниједну лепу реч да кажу.Председник општине Лепосавић је исто на страни СНС а види се и данас да је председник општине Звечан полако присталица СНС.Остао је једино председник Зубин Поток који је човек без мрље и прави браниоц српства.Све ово ми Срби на северу знамо и смена таквих жигала нас неби ни трунку пољулала и то и Вучић зна, али ви у Србији то не знате јер сте у медијској блокади и кад он код вас каже,- ја могу силом али нећу хоћу лепо да се договоримо код вас оставља јак утисак да је он човек на месту.Али авај,истина је другачија јер су сви чланови СНС на Космету чист шљам народа и лично знам.Дакле зашто би у Београду било другачије о СНС докажите ако грешим?

Hvala Nesko na informacijama.

Cuvajte se Vucicevih bezboznih ljudi. Njima ne mozete nista verovati, i ne smete.
Drzite se zajedno svi koji ste verni, casni i posteni, a ne birajte hulje i preljubnike jer ako zenu svoju vara - varace i izdati i vas.

Samo slozno i bez straha.
"Ne boj se stado malo, jer ja nadvladah svet", rece Spasitelj. Budite verni i ne bojte se, a sklanjajte se od izdajnika.
 
Синак, дај линак.

Пс... зар није исправније рећи ДА ЛИ ЗНАТЕ ЗАШТО ВУЧИЋ НЕ (размачић мали) СМЕ ДА ПОСЕГНЕ ЗА ПРИСИЛОМ НАД СРБИМА.

СНС -овац ви у Србије немате линкове већ бувљак лажи.
 
Hvala Nesko na informacijama.

Cuvajte se Vucicevih bezboznih ljudi. Njima ne mozete nista verovati, i ne smete.
Drzite se zajedno svi koji ste verni, casni i posteni, a ne birajte hulje i preljubnike jer ako zenu svoju vara - varace i izdati i vas.

Samo slozno i bez straha.
"Ne boj se stado malo, jer ja nadvladah svet", rece Spasitelj. Budite verni i ne bojte se, a sklanjajte se od izdajnika.

Ма тај прељубник је скоро био груб када се пробијао кроз народ па ми се и једна трудна жена жалила како је грубо одгурнуо.Да сам га тада видео попишао би га као дете играчку.Шљам се сваком набија у дупе,док је Вулин био рекао му је у очи да би живот дао за њега а када је Вулин дао оставку онда се ућутао и први је дочекао на северу Вучића видели сте на снимку и чека место Вулина, не пада му на памет да иде за њим.
 
Ма тај прељубник је скоро био груб када се пробијао кроз народ па ми се и једна трудна жена жалила како је грубо одгурнуо.Да сам га тада видео попишао би га као дете играчку.Шљам се сваком набија у дупе,док је Вулин био рекао му је у очи да би живот дао за њега а када је Вулин дао оставку онда се ућутао и први је дочекао на северу Вучића видели сте на снимку и чека место Вулина, не пада му на памет да иде за њим.

Neško, to što se neko švaleriše nije neka ozbiljna optužba. Nije na meni da branim tog Krstimira naprednjaka, ali švaleracija nije krivično delo, ne ugrožava ničiju bezbednost, nije pronevera i krađa.

90% Srba vara svoje žene, to je najnormalnija stvar. Čak i u serijama koje promovišu selo, zdrav život i porodicu Radašin i Drakče imaju masu švalerku i je.bu sa strane.

A Đuku i tog Krstimira sam video prošli mesec u jednom restoranu u Beogradu sa dve bombe, sa vrhunskim pič.kama. Ne znam jel mlađahni Đuka oženjen, čije su te dve male, ali stvarno su bombe, kad su ulazili svi stolovi su gledali ka njima. A oni opušteno, ne kriju se i ne je.bu živu silu.
 
Prvo i prvo ovo je 21. vek, samo zaostali i primitivni ljudi koriste silu da bi politicki nesto postigli.Kao drugo vi ste veci sljam jer direktno agitujete protiv drzave Srbije, da sam na Vucicevom mestu prepustio bih vas Taciju i Haradijaju da se lepo dogovorite o svojoj buducnosti.

E dabogda te naguuzila ova dvojica zajedno sa Vuckom.
 
Jaz između kosovskih Srba i prvog potpredsednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića postao još dublji nakon njegove posete severu Kosova, izjavio poslanik DSS-a Marko Jakšić.
Poslanik Demokratske stranke Srbije Marko Jakšić izjavio je da je jaz između kosovskih Srba i prvog potpredsednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića postao još dublji nakon njegove posete severu Kosova.

marko-jaksic.jpg



"Najveći deo, skoro svi koji su se javili na sednici (skupštine četiri opštine severa Kosova), a bilo je tridesetak ljudi iz raznih političkih grupacija, od SNS do SRS, svi su bili protiv briselskog sporazuma", rekao je Jakšić u Skupštini Srbije.

Poslanik DSS-a je istakao da niko tokom diskusije nije rekao nijednu dobru reč o sporazumu, a da se moglo čuti da je taj briselski sporazum nastao kao "obaveza Vučića i Tomislava Nikolića prema zapadnim partnerima koji su ih doveli na vlast".

"Cena dolaska na vlast je praktično Kosovo i Metohija. Priča o EU je samo izgovor, jer ne možete da kažete narodu da predajete Kosovo", naveo je Jakšić.

On je istakao da svi dele mišljenje koje je izneo predsednik opštine Zubin Potok o tome da je jaz između Vučića i kosovskih Srba još dublji.

Dodao je i da mere obezbeđenja koje su bile na sednici skupštine četiri opštine nije video još od Josipa Broza.

Vučić je juče rekao da jaz između Beograda i kosovskih Srba više nije tako dubok, ali da to ne znači da će oni lako pristati na sprovođenje sporazuma s Prištinom. Vučić je optužio Jakšića da je organizovao ljude koji su ga u Kosovskoj Mitrovici dočekali uvredljivim povicima i pretnjama.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/st...A1+dublji.html
ценим да је крајњи моменат да друг тзв. министар војни упути армаду професиојоналаца просербианских на Север Покрајине...
 
ЗНАМ

И надам се да је и ОН - ТОЛИКО ПАМЕТАН :aha2:

Ако се УСУДИ НА ТАЈ КОРАК - САМ ЋЕ СЕБИ НАПРАВИТИ УСУД

Са овим што је до сада УЧИНИО већ је ПРЕСТУПИО и мораће да се ОСВРЋЕ, а ако се УСУДИ ДА ПРИМЕНИ СИЛУ ПРОТИВ СВОЈИХ СУНАРОДНИКА - МОРАЋЕ ДА СЕ ОСВРЋЕ И КРИЈЕ ДОК ГОД ЈЕ ЖИВ... И НЕ САМО ОН :aha2:
.
.
.

Због 10.000 или мало више својих сународника на Фокладским острвима који су удаљени од Енглеске скоро 13.000Км, Енглеска је покренула читаву војну армаду како би их заштитила и заштитила њихова права на ЗЕМЉИ КОЈА НИЈЕ ЊИХОВА - :ok: СВАКА ЧАСТ ЕНГЛЕЗИМА :ok:

А. "наши " ВОДЕЋИ ПОЛИТИЧАРИ НЕ ЖЕЛЕ ДА ЗАШТИТЕ ТЕРИТОРИЈУ СВОЈЕ ЗЕМЉЕ И НАЈМАЊЕ 150.000 ГРАЂАНА СРБИЈЕ на 400Км од Београда ..И ЦЕНКАЈУ СЕ ТЕРИТОРИЈОМ СРБИЈЕ И ЊХОВИМ ЖИВОТИМА - ЗАРАД НЕКОГ ФАМОЗНОГ ДАТУМА И БЛАГОСТАЊА КОЈИ НИКО НЕЋЕ ДОЧЕКАТИ. :aha2: :besan2::besan2::besan2:

КАКО ЊИХ ДА ПОХВАЛИМ И ЧИМЕ ДА СЕ ПОНОСИМ
 
Nesko, a sto ti uvek pises pogresno Vi idete u neke shipatarske skole?
Srpksi ucite onako ,fakultativno?

To je već rasizam što si rekla. Moram i nas Evropejce da korigujem jer i kod nas postoje pojedinačni izlivi mržnje, što govori da je Srbija jedno nedvojbeno fašističko društvo čim i oni koji su za Evropu imaju takve stavove. Potrebna je jedna korenita denacifikacija kako bi ovo postalo normalno mesto za život.
 
To je već rasizam što si rekla. Moram i nas Evropejce da korigujem jer i kod nas postoje pojedinačni izlivi mržnje, što govori da je Srbija jedno nedvojbeno fašističko društvo čim i oni koji su za Evropu imaju takve stavove. Potrebna je jedna korenita denacifikacija kako bi ovo postalo normalno mesto za život.

Како гласи дефиниција расизма?
 
Neško, to što se neko švaleriše nije neka ozbiljna optužba. Nije na meni da branim tog Krstimira naprednjaka, ali švaleracija nije krivično delo, ne ugrožava ničiju bezbednost, nije pronevera i krađa.

90% Srba vara svoje žene, to je najnormalnija stvar. Čak i u serijama koje promovišu selo, zdrav život i porodicu Radašin i Drakče imaju masu švalerku i je.bu sa strane.

A Đuku i tog Krstimira sam video prošli mesec u jednom restoranu u Beogradu sa dve bombe, sa vrhunskim pič.kama. Ne znam jel mlađahni Đuka oženjen, čije su te dve male, ali stvarno su bombe, kad su ulazili svi stolovi su gledali ka njima. A oni opušteno, ne kriju se i ne je.bu živu silu.

Што да нису екстра фрајери па клинке пале на фаце :think: тако УДБА ради, тако те компромитује а онда кад затреба пошаље слике жени :rtfm: Ту се види њихово аматерство у политици :roll: Јбт, риба бомба а он мисли да ју је скинуо јер је мангуп и фаца :mrgreen:
 
Prvo i prvo ovo je 21. vek, samo zaostali i primitivni ljudi koriste silu da bi politicki nesto postigli.Kao drugo vi ste veci sljam jer direktno agitujete protiv drzave Srbije, da sam na Vucicevom mestu prepustio bih vas Taciju i Haradijaju da se lepo dogovorite o svojoj buducnosti.

nama veze stoi je 21vek ..uvek je bilo jaci slabijeg tlaci uvek je bilo bori se ili placi.
 

Back
Top