Kako je prosao susret posle raskida?

Blaupunkt

Obećava
Poruka
64
Dobro, bilo vam je lepo, voleli ste se i sve tako redom... E, onda je sve puklo i raskinuli ste. Doslo je do potpunog raspada sistema i nema vise prijateljstva, o ljubavi i da ne govorimo. Na kraju, ispraceni ste sa "Necu vise nikada da te cujem i vidim!" A svet je mali i morate se sresti jednog dana. Kako vam je prosao takav susret ako ste ga vec imali? Svadja, suze, kuliranje...? :shock:
 
prosao je tako sto sam je video sa svojim drugom u gradu na iznenadjenje svo troje. setaju -drze se za ruke.
pozdravio sam se sa njima , kao kulturishka sta radite ovo ono. kad su otisli puk'o sam i na nju i na njega, jer yebes ga kakav ti je to drug, i kakva ti je to devojka bila.
iskulirao sam posle sat-dva i nista -od tada kao da ih nikada nije ni bilo u mom zivotu.
 
naturaly:
ej imam i ja takvu situaciju
tj jos uvek se nisam sreo sa tom devojkom
i mene bas zanima kako ce da reaguje...
a ja znam kako cu JA da reagujem !!!
OK, a sad malo daj detalje o svojim planiovima... :twisted:
Gazdarice, imao sam i ja jednu varijaciju na temu sa zavrsavanjem u krevetu, ali je to bilo njesraaaaaa... Nisi se posle osecaja lose? Ili mozda razlaz pre svega toga i nije bio bas hard-core raskid?
 
Blaupunkt:
naturaly:
ej imam i ja takvu situaciju
tj jos uvek se nisam sreo sa tom devojkom
i mene bas zanima kako ce da reaguje...
a ja znam kako cu JA da reagujem !!!
OK, a sad malo daj detalje o svojim planiovima... :twisted:
Gazdarice, imao sam i ja jednu varijaciju na temu sa zavrsavanjem u krevetu, ali je to bilo njesraaaaaa... Nisi se posle osecaja lose? Ili mozda razlaz pre svega toga i nije bio bas hard-core raskid?

detaljnije...hm...

isuvise sam ponosan da bih ja prisao i poceo neku
pricu !!!
gledacu da joj se stvarno ne javljam,ne pozdravljam
niti bilo sta drugo!
sa svima cu se pozdraviti u drustvu a nju
preskacem-ne postoji kao osoba!
Iako mi je jos stalo do nje...kao sto jedna
forumasica rece "za 3 dana svakog cuda dosta" (ili tako nesto)

idemo dalje u nove pohode :wink:
Glava gore !!!
 
Incognito:
naturaly:
jel radis ti nesto drugo u zivotu
osim sto se j*ebes?
kako koji tvoj post procitam svuda neko j*banje...

A sta ima lose u pricanju o yebanju na forumu koji se zove Ljubav i Seks?!?

Pa nije ovo podforum 'Programiranje' pa da se cudis da neko prica o yebanju...

ma ne osudjujem te nego mi malo cudno
O.K. je to samo u svakoj njenoj recenici je s.e.x.
zastupljen barem jednom!!!

i u pravu si ovo je LJUBAV i Seks :!:
 
Naturaly, ja sam trenutno u istoj fazi! Ljut i besan i mrzim je, a u stvari mi je sve to tesko palo zato sto je jos uvek volim i to bas. Proci ce mene to, i nikada joj se (posle onakvog njasra) vratiti, a 1000 ideja sam imao kako cu da reagujem kad se ipak budemo sreli... Videcu. Kada sam uspeo da iskuliram ono iz mog posta "Napravio sam SHOW", mislim da cu i dalje da budem cool... :wink:
 
Seks je sastavni deo ljubavi... Gotovo vezivno tkivo iste... Ako neko voli da se seksa (a ko ne voli taj je nenormalan) sta ima lose u pricati o tome? Pa nije jedina Gazdinka koja ovde prica o seksu - nego ima dosta devojaka koje se kvazi-moralisu pa pricaju o ne znam ni ja cemu, kao nije uctivo da zene pricaju o svojoj seksualnosti i sta vec...

Ko se yebe, zlo ne misli!
 
Incognito:
Seks je sastavni deo ljubavi... Gotovo vezivno tkivo iste... Ako neko voli da se seksa (a ko ne voli taj je nenormalan) sta ima lose u pricati o tome? Pa nije jedina Gazdinka koja ovde prica o seksu - nego ima dosta devojaka koje se kvazi-moralisu pa pricaju o ne znam ni ja cemu, kao nije uctivo da zene pricaju o svojoj seksualnosti i sta vec...

Ko se yebe, zlo ne misli!

ti se bas zalufao aaa!!!
ooooooo ko je rekao da je lose pogresno itd???
toliko reci bez potrebe...a i ne znam sto se ti uvredio
kad sam pitao gazdaricu,ona
odgovorila i to je kraj

savet: ne kenjaj previse...

Ko se yebe, zlo ne misli!

ova ti je dobra!
 
Blaupunkt:
Dobro, bilo vam je lepo, voleli ste se i sve tako redom... E, onda je sve puklo i raskinuli ste. Doslo je do potpunog raspada sistema i nema vise prijateljstva, o ljubavi i da ne govorimo. Na kraju, ispraceni ste sa "Necu vise nikada da te cujem i vidim!" A svet je mali i morate se sresti jednog dana. Kako vam je prosao takav susret ako ste ga vec imali? Svadja, suze, kuliranje...? :shock:
uh, mi smo kao i pokusali da budemo drugovi i to najbolji jer ipak niko drugi me i ne poznaje bolje od njega (bili smo zajedno 2 god) ali od toga nema nista! mislim, ne znam ni kako nam je samo palo na pamet! kad ga sretnem, naravno stanem da popricamo ali se posle smorim do bola jer on pocne da slaze price kako mu je super, kako je nasao neku novu, kako me jos voli ali drzi do sebe i kao samo ga privlacim sexualno. tu ga iskuliram, ali posle- da poludim!!! ne zna ni on sam sta prica.
 
UreMakingMeSick:
Blaupunkt:
Dobro, bilo vam je lepo, voleli ste se i sve tako redom... E, onda je sve puklo i raskinuli ste. Doslo je do potpunog raspada sistema i nema vise prijateljstva, o ljubavi i da ne govorimo. Na kraju, ispraceni ste sa "Necu vise nikada da te cujem i vidim!" A svet je mali i morate se sresti jednog dana. Kako vam je prosao takav susret ako ste ga vec imali? Svadja, suze, kuliranje...? :shock:
uh, mi smo kao i pokusali da budemo drugovi i to najbolji jer ipak niko drugi me i ne poznaje bolje od njega (bili smo zajedno 2 god) ali od toga nema nista! mislim, ne znam ni kako nam je samo palo na pamet! kad ga sretnem, naravno stanem da popricamo ali se posle smorim do bola jer on pocne da slaze price kako mu je super, kako je nasao neku novu, kako me jos voli ali drzi do sebe i kao samo ga privlacim sexualno. tu ga iskuliram, ali posle- da poludim!!! ne zna ni on sam sta prica.

ti jos nisi ni punoletna a pricas o nekoj vezi
kuliranju...mala jesi li uzela diplomu?
 
Ma brate uhvario sam je za kosu, i navuko na kleno, i kad je pala na zemlju jos sam je par puta sutnuo u stomak, a onda sam je poyebao, ali nije bas bio glatko, jer nije bila vlazna, ali ja sam bas divljacki gurao, i na kraju sam joj svrsio u oko.

Ma zeza, proslo je dovoljno vremena, pa sam iskulirao, a ona nije smela ni da pomene zasto se od jednog trenutka posle raskida nismo vise culi, i ako smo rekli da cemo se cuti ponekad, jer zna razlog, vrlo dobro. Ali kao sto rekoh, ja sam iskulirao, i nije mi frka bila kad sam je video.
 
zavisi kakve je veza bila.ako je bila prava ljubav...bogami zayebana situacija...ja je jos nazalost ili na srecu nisam dozivela ali verovatno bih se onesvestila(mada su sanse male za tako nesto)

a ako je sex dominirao u vezi...pa...tu je bilo ...OPET SEXA,sta bi,i tkao smo se vise puta sretali... :lol: :lol:

moj karakter je bio na nuli ! :lol:
 

Back
Top