Takozvane "fore" za startovanje ??? he?

mona_liza

Početnik
Poruka
50
Kako bi ste vi startovali momka/devojku i koja je bila najoriginalnija "fora" sa kojom vas je neko startovao???

Meni se naprimer desilo da mi je dechko prisao i dao mi novac (nesecam se koliko) i na uvo mi stapnuo nesto kao: E molim te donesi dve rum-cole za mene i mog druga!
E kad se tada nisam shlogirala - ma neka seljachina - okrenu se on, a ja sam krenula za njim i i bacila mu one pare u lice ...
Posle se on kao izvinjavao, kao zeleo je samo da me upozna itd...?????...
A kada bolje razmislim trebala sam jednostavo da uzmem pare okrenem se i odem ... hihihi :D :P

Nemogu da razumem kako neko uopste moze da zamisli da je takav start originalan ...Ima puno bolida na ovome svetu ... hihihi
 
mona_liza:
Kako bi ste vi startovali momka/devojku i koja je bila najoriginalnija "fora" sa kojom vas je neko startovao???

Meni se naprimer desilo da mi je dechko prisao i dao mi novac (nesecam se koliko) i na uvo mi stapnuo nesto kao: E molim te donesi dve rum-cole za mene i mog druga!
E kad se tada nisam shlogirala - ma neka seljachina - okrenu se on, a ja sam krenula za njim i i bacila mu one pare u lice ...
Posle se on kao izvinjavao, kao zeleo je samo da me upozna itd...?????...
A kada bolje razmislim trebala sam jednostavo da uzmem pare okrenem se i odem ... hihihi :D :P

Nemogu da razumem kako neko uopste moze da zamisli da je takav start originalan ...Ima puno bolida na ovome svetu ... hihihi

Seljanko,to je iz Hitch-a.Film.Gledaj ga i videces kako jake ribe reaguju na taj start
 
pridjoh jednoj i rekoh:

"Mozda se ne vidi ali ja mogu
strasno brzo da trcim" (uz to sam
klimnuo glavom par puta)

devojka me bledo gledala...
ma i ja bih sebe gledao bledo nego
ona se odusevila jer je bila sa drugom (deckom)
pa otkud meni hrabrosti da je muvam a on pored nje!

a ja mislio da joj se svidela fora!!! :D
 
inspirion:
mona_liza:
Kako bi ste vi startovali momka/devojku i koja je bila najoriginalnija "fora" sa kojom vas je neko startovao???

Meni se naprimer desilo da mi je dechko prisao i dao mi novac (nesecam se koliko) i na uvo mi stapnuo nesto kao: E molim te donesi dve rum-cole za mene i mog druga!
E kad se tada nisam shlogirala - ma neka seljachina - okrenu se on, a ja sam krenula za njim i i bacila mu one pare u lice ...
Posle se on kao izvinjavao, kao zeleo je samo da me upozna itd...?????...
A kada bolje razmislim trebala sam jednostavo da uzmem pare okrenem se i odem ... hihihi :D :P

Nemogu da razumem kako neko uopste moze da zamisli da je takav start originalan ...Ima puno bolida na ovome svetu ... hihihi

Seljanko,to je iz Hitch-a.Film.Gledaj ga i videces kako jake ribe reaguju na taj start
A sta se ti primas,pa nije svako gledao taj film,uostalom devojka je skroz normalno reagovala a taj da je bio neki frajer mogao je to da obavi i na neki originalniji nacin 8)
 
santorini:
inspirion:
mona_liza:
Kako bi ste vi startovali momka/devojku i koja je bila najoriginalnija "fora" sa kojom vas je neko startovao???

Meni se naprimer desilo da mi je dechko prisao i dao mi novac (nesecam se koliko) i na uvo mi stapnuo nesto kao: E molim te donesi dve rum-cole za mene i mog druga!
E kad se tada nisam shlogirala - ma neka seljachina - okrenu se on, a ja sam krenula za njim i i bacila mu one pare u lice ...
Posle se on kao izvinjavao, kao zeleo je samo da me upozna itd...?????...
A kada bolje razmislim trebala sam jednostavo da uzmem pare okrenem se i odem ... hihihi :D :P

Nemogu da razumem kako neko uopste moze da zamisli da je takav start originalan ...Ima puno bolida na ovome svetu ... hihihi

Seljanko,to je iz Hitch-a.Film.Gledaj ga i videces kako jake ribe reaguju na taj start
A sta se ti primas,pa nije svako gledao taj film,uostalom devojka je skroz normalno reagovala a taj da je bio neki frajer mogao je to da obavi i na neki originalniji nacin 8)

Ovo je tebi normalna reakcija?

Ma ti si verovatno jos jedan nik monalize
 
inspirion:
mona_liza:
Kako bi ste vi startovali momka/devojku i koja je bila najoriginalnija "fora" sa kojom vas je neko startovao???

Meni se naprimer desilo da mi je dechko prisao i dao mi novac (nesecam se koliko) i na uvo mi stapnuo nesto kao: E molim te donesi dve rum-cole za mene i mog druga!
E kad se tada nisam shlogirala - ma neka seljachina - okrenu se on, a ja sam krenula za njim i i bacila mu one pare u lice ...
Posle se on kao izvinjavao, kao zeleo je samo da me upozna itd...?????...
A kada bolje razmislim trebala sam jednostavo da uzmem pare okrenem se i odem ... hihihi :D :P

Nemogu da razumem kako neko uopste moze da zamisli da je takav start originalan ...Ima puno bolida na ovome svetu ... hihihi

Seljanko,to je iz Hitch-a.Film.Gledaj ga i videces kako jake ribe reaguju na taj start

Kao prvo film nisam gledala (tako da nisam ni znala da je fora iz tog filma!), a kao drugo po tvom izrazavanju vidi se da si nekultivisan tako da nemam rechi....Necu da te vredjam (da bi ti kao vratila ...)jer nezelim da se spustam na tvoj nivo!A ochigledno je da si jedan od onih koji prilaze devojci sa nekom nebuloznom forom pa ti je posle krivo kad te odbije...


Zasto dechko jednostavno nemoze da pridje devojci predstavi se i sve normalno - a ne da se folira da bi kao pred drustvom ispao FRAJER!!??

Toliko od mene
 
A inache nikada nisam rekla da sam JAKA riba - tako da je moja reakcija bila sasvim ok!!!

A ti pre chitanja ovakvih tema prvo smiri hormone, razmisli sta zelish da kazes pa onda pisi! Uzgred nema potrebe da menjam nick, znash da chovek uvek polazi od sebe samog, tako da cu onu tvoju izjavu ignorisati...

hvala unapred
 
Evo i ja sam još jedan nick mona lize....

Ovaj inspirion s vremena na vreme pokaže takve tarabske fore (moje tarabe su najviše pročitale grafita i najobrazovanije su) da se pitam da li je ikada pročitao ijednu knjigu , ili mu je sva mudrost sricana sa asfalta...

Primetio sam već (što je ipak kompliment) da je tako isfoliran u smislu mora da se prati IN da mu ne vredi ništa po tom pitanju govoriti, šta zna stoka šta je IN (mislim na mene i još po neke odavde).

Kad moja ljubav počne da liči na njegove najfenomenalnije znači da mi je šećer dobrano spucao mozak ili neka druga boljka, već koja se prva javi...

Poziv na linč....Ne ovo nije sa namerom da se zakrvimo , ali je izraz velikog negodovanja zbog njegovog etiketiranja.....
 
Stvarno sam siromašan duhom ,kad pogledam ovakve prilaze...

Meni je prilaz sasvim normalan, i oduvek je bio . Kao da ulazimo u istu učionicu i da je obavezno da se upoznamo...Sa obzirom na to da mi je prilaz devojkama koje mi se izuzetno svidjaju , a ne kod onih kod kojih mislim da je lakši prolaz , odgovornost prema ushićenju koje osećam je dovoljno dobro opravdanje da je upoznavanje neophodno.

Kasnije , napadanje ili "nikad dovoljno sporo" osvajanje (ups , setih se nekih dogadjaja gde nisam stigao ni da se pošteno upoznam , a već je htela da me vodi u krevetac, pomenula je nešto kao lepe usne ) su po meri oba učesnika....Nije ni ona , a ni ja zaslužila da bude prestrašena naletom energičnih talasa opijenosti....

Opet , igranje i nadigravanje koje se kasnije javlja , možda ispravlja izuzetno siromaštvo prilaznih puteva...

A rekli su mi milion puta da recimo u društvu , upoznajemo se neka devojka i ja , i ona provokativno pita (iako sam je jedva pogledao i to prilikom upoznavanja ) "da li ti se svidjam" i ako je to slučaj , da ne odgovaram onako kako obično znam , ali meni je slatko da kažem "svidjaš" , da gledam kako likuje očima, da gledam kako pokušava da ismeje moje priprosto ponašanje čisto da bi imala rezervu i viši autoritet u hijararhiji lokalnog društva.

Slatko mi je da gledam kako spušta gard lukavosti i pretvaranja i podiže gard gordosti. Slatko mi je da gledam kad u jednom trenutku shvati da je u pogrešnoj toaleti . I sama će se izabrati , da li je odgovarajuća ili ne...Ako jeste , shvatiće šta je ispala i spustiće skoro sve zavese, jer skoro sve je jasno....

Naravno da nisu sve devojke koje upoznam ovakve, niti imam tip koji najviše jurim. Mislim da bi mi bilo užasno da stalno tražim isti tip. Jednom sam u srednjoj imao tri devojke istog horoskopskog znaka , iako različitog obrazovanja i vaspitanja i godišta...
Posle toga verujem u masovnu sugestiju i mogao sam 100% bez ijedne reči ili u par reči da otkrijem da li je devojka devica ili ne (horoskopski znak). Kad smo već kod ovog devica, svaka devojka priča očima šta joj je po glavi, tako i device . Pre nego što otvori srce, svaka devojka otvori misao , i tada se može prepoznati....

izvinjavam se za prekid zanimljivog štiva u ovoj temi..
 
mona_liza:
e tuzni patak ti si primer svim mushkarcima ... :D

Ne bi valjalo....Zar ti ne bi dosadilo da ti deset momaka prirodno pridje isto veće...

Pa meni bi se ogadilo da imam deset drugara koji su kao ja....

Ne bi se svadjali , bili bi bogati i napredni , ali morali bi da imamo rastur veče , kad se svako nalazi sa nekim drugim društvom, da malo oštrimo vijuge i analizu i pogadjanje....
 
Jedan od mojih startova je bio kad sam neku konobaricu startovao kao da se zalim na pivo, u fazonu, slatko je a ne traba da bude sletko nego gorko, pa da jednom odemo negde na pice da utvrdim da li je to samo iz njene ruke... :lol:

Nije originalno, ali je bilo jako lepo upakovano!

Upak nije mi uspelo... :cry: Nasla je kaze priliku zA udaju pa nece da rizikuje :cry:

Dobro, nije bas takjo rekla, ali to je znacilo.
 
Anak1n:
naturaly:
Anak1n:
Ma koja bre orginalna fora gde to jos pali. Mozes imati bilo kakvu pricu ako nemas kes i neko napucano auto ne vredi ti retorika nista. A tu sad neke teme orginalna fora. Alo ljudi to je umrlo.
ti mu dodjes neka bleda kopija?
Yebiga istina je uvek ista....


E dzaba tipu i auto i kesh ako mi se smuchi kad ga pogledam :(
To uopshte nije presudno (makar ne kod mene)
 

Back
Top