unovcite svoju preporuku

dacamaca

Početnik
Poruka
3
Koliko puta ste nabavili nešto a bila je preporuka od strane vašeg prijatelja, rođaka,
prodavačice u radnji, lekara, vodoinstalatera, elekričara,...?
NEBROJENO PUTA.
Zbog čega ste prihvatili preporuku?
• Zato što su oni bili zadovoljni
• Zato što ste čuli reči hvale za to
• Zato što su rezultati bili više nego očekivani
• Zato što ste verovali.
Zašto ste prihvatili preporuku?
-jer im verujete,
-jer ste se uverili da oni ko koriste,
-jer i vi to zaslužujete.
Koliko puta ste Vi preporučili nešto (knjigu, poslastičarnicu, stomatološku ordinaciju...)?
MNOGO PUTA, iz razloga što je kvalitetno, nije laž i prevara, mamipara, želite da pomognete.
Da li ste adekvatno bili nagrađeni; u vidu novca, putovanja, kola, obilazaka velikih metropola?
Verujem da NISTE.
PREPORUKA je jako oružje, čija upotreba dolazi iz iskrenih reči od strane osobe koja je koristi.
Naravno oslonac preporuke jeste KVALITET bilo čega (stvari, usluge, osobine...), koji daje
ostanak, opstanak i napredak u životu.

Sa sigurnošću kažem i stojim iza svake napisane reči da je kvalitet POSLOVNE POLITIKE kompanije „Forever Living Products“ kao i program koji poseduje iznad svih očekivanja, a šta kompanija traži od nas jeste RAD. Odgovorno, pošteno i tačno svaka naša preporuka se novčano vrednuje.
Program je namenjen zdravlju, koje je neprocenjive vrednosti. Kada ga izgubimo onda shvatimo koliko vredi. Da ne bi došlo do toga svoju SUZDRŽANOST, REZERVISANOST, PAMETOVANJE ostavimo sa strane i prihvatimo i naučimo od lekara, mikrobiologa, hirurga, internista... koliki je značaj preventive.

Kada se počnemo baviti nekim novim stvarima, ljudi prolaze put od nepoverenja do raznih faza izgradnje poverenja, sve do razvoja vere u novu stvar, eventualno do potpune privrženosti. Nepoverenje se ruši kada se da mogućnost da se osoba sama uveri u to.
Ja sam svoje nepoverenje davno izbrisala, uverila sam se u program, rad, organizaciju i pre svega poštovanje i priznanje rada u kompaniji.
Zašto ne bi i Vi to uradili?Po struci sam diplomirani ekonomista, radim i napredujem u kompaniji „Forever Living Products“, a do pre 7 meseci bila sam nezaposlena, utučena i nezadovoljna. Odlazila sam na silne intervjue za posao, bila na korak od pozitivnog odgovora i na moje mesto uvek je dolazila već odabrana osoba sa „bogatom preporukom radnog iskustva“. Rekla sam sebi da ću uspeti, da svoje vrednosti i znanje ću unovčiti na pošten i zasluzen način i to sam uradila. Objektivna sam, nemam predrasuda i nije mi namera da Vas ubeđujem. Uverite se sami!

Loša vest jeste:
U Forever Living Productsu je za postizanje uspeha, ciljeva, znanja, sposobnosti i za primenu istih – potreban rad!

Dobra vest:
Svako može naučiti da zacrta dobre cijeve!
Znanje i sposobnosti se mogu steći!
Ako si ih stekao, posao će ti biti uspešan i ti ćeš uživati u tome!

Još jedan stvar koju sam naučila jeste sledeće:
„Onome koji NE VERUJE, objašnjenje NIJE MOGUĆE;
A onome koji VERUJE, objašnjenje NIJE POTREBNO.“

S poštovanjem,
Petrović Danijela
dacamaca@yubc.net
 

Back
Top