Necete verovati.....
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 123

Tema: Necete verovati.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Necete verovati.....

Upoznao sam, odnosno stupio u kontakt sa devojkom putem cata jos u Januar.I sve to nebi bilo tako cudno da smo se mi videli do sada, ili da je rekla videcemo se otom/potom...Ona je uvek pricala te desilo se ovo, te ono, ali sa takvim stilom da sam jos uvek bez reci. Za tako dugo vreme jako smo se zblizili, necete verovati i zaljubili. Ja znam samo njen br. telefona, a ona o meni malo vise..... Sve bi bilo super kao iz bajke(nemogu da pisem sve sta mi je ispricala jer nebi bilo fer prema njoj) da smo se mi videli, ali nismo iako to stalno obecava,iako zavisi samo od nje. Ocigledno je negde problem.... Ja zelim da mi pomognete(nemojte samo reci da sam glup) i da mi kazete vase misljenje"da li mislite da ce se videti na kraju samnom ili ne"

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano ma hoce nego se samo pravi !!!

ej pazi ovako:ti je zamisljas
    kao boginju a ona...malo manje lepa i malo
    manje zgodna i malo manja i...
    prici nikad kraja !!!

ili si ti sve to a ona suprotno pa joj lepo
    da prica s tobom!!!

ili...

ima 10000 scenarija te ne znam odakle da pocnem
    a mogu i roman da napisem sad o ovoj
    situaciji!!!

zato...ne smaraj!!!

P.S. Nista licno

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Verovatno ne. Licno iskustvo koje me je stajalo nekoliko godina zivota.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

problem je sto uvek postoji neko ali.

u mom slucaju ALI je bilo to sto je ona SUBOTARKA.

ocekuj najgore-ako sve bude uredu,bices jos srecniji.u suprotnom mozes se gadno razocarati.

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Ja mislimn da te zavlaci.
    Cak i ja, koja se nikad ne upoznajem sa ljudima sa neta (samo 2 puta), sa buducim deckom sam se uponala posle samo mesec dana (tacnije, 27), zato sto sam naslutila da je izuzetna osoba. Sa jednim forumasem sam se upoznala, istina, posle nekoliko meseci, ali to nikad i nije pretendovalo da bude ista vise od prijateljstva. :wink:
    Porazgovaraj sa njom.

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Ja mislimn da te zavlaci.
    Cak i ja, koja se nikad ne upoznajem sa ljudima sa neta (samo 2 puta), sa buducim deckom sam se uponala posle samo mesec dana (tacnije, 27), zato sto sam naslutila da je izuzetna osoba. Sa jednim forumasem sam se upoznala, istina, posle nekoliko meseci, ali to nikad i nije pretendovalo da bude ista vise od prijateljstva. :wink:
    Porazgovaraj sa njom.

,,sa budućim dečkom,,??? --- aaa misliš tada je bilo budućnost za ono što je sada prošlost ,,,
    ----
    ne zamerite ljudi imam loše snove poslednjih par dana -- sve vezano za ljudske provokacije koje mi se dešavaju ali nepravedno ,,ničim izazvane sa moje strane ,,, pa sam malo opterećena i zato samo komentarišem tudje postove ,,,

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mozda vam bude sranje ako se upoznate, ko zna sta ti je napriacla o sebi izmedju ostalog.
    a i ako ne bude sra.nje nece biti ko pre
    postoje sex sprave, za virtuelni sex. (muska pisa, zenska pisA), mozda nisu toliko skupe, pa...sta cekas

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio avesic
    ,,sa budućim dečkom,,??? --- aaa misliš tada je bilo budućnost za ono što je sada prošlost ,,,
    ----
    ne zamerite ljudi imam loše snove poslednjih par dana -- sve vezano za ljudske provokacije koje mi se dešavaju ali nepravedno ,,ničim izazvane sa moje strane ,,, pa sam malo opterećena i zato samo komentarišem tudje postove ,,,
    Da, sa tada buducim, a sada - sa sadasnjim. vidim da si nesto nadrndana danas... :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam se nekim ljudima dopisivala i po par godina, prije nego smo se upoznali...
    Ali, neke nisam nikad upoznala...

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio avesic
    ----
    Da, sa tada buducim, a sada - sa sadasnjim. vidim da si nesto nadrndana danas... :wink:

e sada mi je bezveze ,,osećam se kao mrgud --a nisam inače ,,,,,

meni se svidja mogućnost ali samo kao neostvarena ,,, još ako je čovek sklon sanjarenju nikako ne treba da ostvari taj susret,, bolje da ostane kao sećanje ,
    ej ljudi -- meni leva ruka tamnija od desne - tek sada vidim na ovoj beloj tastaturi --- kontrast ,,,, baš je tamnija --- valjda od vožnje kolima pa izbaciš jednu ruku ,,, za izjednačavanje dobro dodje engleski saobraćaj --- oni naopačke voze :shock:

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Sa jednim forumasem sam se upoznala, istina, posle nekoliko meseci, ali to nikad i nije pretendovalo da bude ista vise od prijateljstva. :wink:
    Porazgovaraj sa njom.
    Da pogadjam... sa tim forumasem si se upoznala pre cca 5 meseci?

2 GROF79,
    Ako se tako odlaze u nedogled, a ti si (sto je ocito) zainteresovan, preuzmi ti inicijativu i smisli nacin da se vidite... Mislim ako imas samo njen broj telefona, onda znas gde zivi... A kad znas gde zivi, sta ti je problem da odes i odatle joj se javis?

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Ako se tako odlaze u nedogled, a ti si (sto je ocito) zainteresovan, preuzmi ti inicijativu i smisli nacin da se vidite... Mislim ako imas samo njen broj telefona, onda znas gde zivi... A kad znas gde zivi, sta ti je problem da odes i odatle joj se javis?
    ahahha pracenje & proganjanje d.o.o
    e to i ugradi kameru i priv detektiva de je s kim je 24h
    pa moza ima mob...daj pare nekom u telekomu
    pocni da joj dahces u slusalicu

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa nije pracenje, nego ode u njen gradic pa se javi, nju strefi srcka, i tako to biva... Mislim ako nece Muhamed bregu, breg ce Muhamedu...

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

da da i jos uzmes onaj mantil i pridjes joj
    kazes ko si i
    skines mantil( a ispod njega nista nemas)
    mislim da bi je tad stvarno strefila srcka !!! :wink:

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne znam ali kad neka u koju sam se zaljubio ne bi htela da se upozna sa mnom onda bi ja "otisao bregu" sto rece Inco pa ako ni tad ne bi htela da dodje onda bi to definitivno bio kraj i dopisivanja...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ja sam imala isti problem ops: samo sto on nije hteo da se vidi sa mnom pa sam ga resila tako sto sam ga iskulirala, u fazonu ako ti toliko treba da se odlucis za jedno upoznavanje... druzi se sa Cecom, ja ne znam da cekam jednom se zivi.

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Miss_Jo
    Ja sam imala isti problem ops: samo sto on nije hteo da se vidi sa mnom pa sam ga resila tako sto sam ga iskulirala, u fazonu ako ti toliko treba da se odlucis za jedno upoznavanje... druzi se sa Cecom, ja ne znam da cekam jednom se zivi.
    koliko duhovitosti danas!!!

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Da pogadjam... sa tim forumasem si se upoznala pre cca 5 meseci?

Ne, :x onaj decko ("od pre 5 meseci") je moj najbolji drug, sa fakulteta.

A taj forumas je Steffan.

(ne ljubim se ja sa forumasima.... )

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Necete verovati.....

Citat Original postavio GROF79
    Upoznao sam, odnosno stupio u kontakt sa devojkom putem cata jos u Januar.I sve to nebi bilo tako cudno da smo se mi videli do sada, ili da je rekla videcemo se otom/potom...Ona je uvek pricala te desilo se ovo, te ono, ali sa takvim stilom da sam jos uvek bez reci. Za tako dugo vreme jako smo se zblizili, necete verovati i zaljubili. Ja znam samo njen br. telefona, a ona o meni malo vise..... Sve bi bilo super kao iz bajke(nemogu da pisem sve sta mi je ispricala jer nebi bilo fer prema njoj) da smo se mi videli, ali nismo iako to stalno obecava,iako zavisi samo od nje. Ocigledno je negde problem.... Ja zelim da mi pomognete(nemojte samo reci da sam glup) i da mi kazete vase misljenje"da li mislite da ce se videti na kraju samnom ili ne"
    A, jel ima dechka?
    Chuj, net je zaebana stvar.. chatovi, forumi, icq-ovi i ostalo - sve je to gadan, zarazni krug iz kojeg nekad pokupish neshto dobro, nekad neshto pouchno, nekad i neshto ruzhno..
    Neki ljudi chatuju sa ciljem da shto vishe interesantnih ljudi upoznaju i uzhivo, nekima je cilj samo da prekrate vreme, neki vole da ostanu samo na nivou Internet poznanstva. Kazhu, ima to neku svoju magiju - otprilike, kad kad se uzhivo do beskonachnosti muvash sa nekim, i nikada ne zavrshish u vezi sa njim, ali, sa druge strane, non-stop imash one leptiricje u stomaku, iznenadjenja, napetost, slatku tremu i sl..
    Mozhda ona samo to i zheli. A mozhda se i stidi. A mozhda je imala i losha iskustva. A mozhda ima i dechka
    Svashta neshto mozhda!

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

jel ga ti to malo tesis!!!???

joj sto je to slatko!

Zainteresovan član jinxy (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

mozda...? ali...! pa ipak... a ako...?

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Jel' moze da se pomocu broja telefona otkrije adresa? Onda bi bilo super, mogao bi da odes i stojis ispred njene kuce, i da vidis kakva je. Mozda je jadnica ruzna pa se boji da ako je vidis, da ces se "odljubiti".
    A mozda je musko, *****, pa te zavlaci citavo vrijeme.

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio naturaly
    jel ga ti to malo tesis!!!???

joj sto je to slatko!
    Ma jock. Samo eto.. filozofiram

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano hvala

Ona zivi u mom gradu (Bg),cak mi je jednom rekla i ulicu, koju sam naravno obisao i ispostavilo se da ne zivi tamo. A ja znam njen mobilni, a ne fiksni, fiksni kao nema. Nekada zove sa govornice, a ja znam sve u blizini njene kuce i nikako da je navatam.A u proseku me zove po sat vremena u toku dana na mobilni, pa neverujem da bi djabe trosila novac. Neznam da li tu moze nesto da ucini neki detektiv, iako znam samo njen br. mobilnog. HVALA NA DOBRONAMERNIM SAVETIMA I MORALNOJ PODRSCI.AKO IMATE JOS NEKI SAVET SALJite.....

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Evo ti savet: sutni je... To sto prica s' tobom po sat vremena i trosi novac, nije merilo ljubavi, nego njene zelje za komunikacijom sa nekim, da se nekome izjada, itd. itd...

Ako ste u istom gradu, i ona ne moze da izdvoji sat-dva da se vidi s' tobom - ocito je da to ne zeli...

Slične teme

1. Verovati ili ne?
    Autor ranjeni Zoro u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 08.07.2010., 02:50
  2. Verovati ili ne..?
    Autor ^MaX^ u forumu Ostalo
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 27.01.2006., 01:36
  3. verovati ili ne?
    Autor Brickmon u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 5