Mars u kvadratu sa Plutonom

Pa dobro sa pomenutim palnetama imas i nekih dobih aspekata, trigone pluton sa venerom i suncem, pa sekstil sa neptunom i saturnom.... Jupiter sekstil merkur.... U svakom horoskopu ima i losih i dobrih stvari. I ako ih ne tumaci NAJBOLJI astrolog nista ne treba uzeti zdravo za gotovo.
 
Silovito i agresivno napredujes u svemu, moras da naucis da kontrolises sklonost ka bezobzirnom dominaciji. Kad se razbesnis pribegavas fizickom nasilju pa sklonost ka nasilnickom ponasanju u trenucima razocarenja moze dovesti do opsteg haosa u licnim odnosima. Snazan sexualni poriv zahteva odgovarajuci emocioni ventil i nesmes dozvoliti da on dominira u toj meri tvojim zivotom jer moze da ti osujeti stvaralacki instikt.
Treba jos pogledati kucu iznak u kojoj se ovo nalazi
Ako je npr. osma postoji mogucnost operacije vezane za reproduktivni sistem.
Sta kazes jel sam profi? 8)
 
mague:
Silovito i agresivno napredujes u svemu, moras da naucis da kontrolises sklonost ka bezobzirnom dominaciji. Kad se razbesnis pribegavas fizickom nasilju pa sklonost ka nasilnickom ponasanju u trenucima razocarenja moze dovesti do opsteg haosa u licnim odnosima. Snazan sexualni poriv zahteva odgovarajuci emocioni ventil i nesmes dozvoliti da on dominira u toj meri tvojim zivotom jer moze da ti osujeti stvaralacki instikt.
Treba jos pogledati kucu iznak u kojoj se ovo nalazi
Ako je npr. osma postoji mogucnost operacije vezane za reproduktivni sistem.
Sta kazes jel sam profi? 8)

a jel ovo odgovor za mene ili za ?
 
Antoanela:
mague:
Silovito i agresivno napredujes u svemu, moras da naucis da kontrolises sklonost ka bezobzirnom dominaciji. Kad se razbesnis pribegavas fizickom nasilju pa sklonost ka nasilnickom ponasanju u trenucima razocarenja moze dovesti do opsteg haosa u licnim odnosima. Snazan sexualni poriv zahteva odgovarajuci emocioni ventil i nesmes dozvoliti da on dominira u toj meri tvojim zivotom jer moze da ti osujeti stvaralacki instikt.
Treba jos pogledati kucu iznak u kojoj se ovo nalazi
Ako je npr. osma postoji mogucnost operacije vezane za reproduktivni sistem.
Sta kazes jel sam profi? 8)

a jel ovo odgovor za mene ili za ?

:arrow: pa ovo je odgovor za spekt pluton kvadrat mars...
a tebi je u stvari sa jupiterom onda je sledeće :

Retko se slažeš sa utvrđenim pravilima ponašanja. Ponašaš se kao da si sama sebi zakonodavac, a onda je teško posle prihvatiti posledice. Sklona si preterivanju i aroganciji, ovo je kockarsi i avanturistički aspekt. Balansiraš između preterane samouverenosti i velike sumnje u sebe. Moraš učiti iz sopstvenog iskustva. Budi oprezna jer se može desiti da eksploatišeš druge radi sopstvene dobiti.
 
Овај аспект, особу, пре или касније доводи у контакт са кримиалом.
Или кроз посао ( нпр. рад у полицији, затвору...) или се обоба бави криминалним радњама.
Нема да промаши.
 
Овај аспект, особу, пре или касније доводи у контакт са кримиалом.
Или кроз посао ( нпр. рад у полицији, затвору...) или се обоба бави криминалним радњама.
Нема да промаши.

Moja keva,egzaktni,u *** i to na asc.

Paa jedno vreme sam joj pomagao da svercujemo neesto,ako se to racuna:mrgreen:
 

Back
Top