O virtualnoj ljubavi...
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: O virtualnoj ljubavi...

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano O virtualnoj ljubavi...

Pitanje je da li ste imali ijednu internet ljubav .....da li se kajete ili ste uzivali.......

ja sam uzivala......bila sam ludo "zaljubljenja" u njega i sad sam.....jos me drzi....... ops:

O virtualnoj ljubavi...

E da, ne znam točno kada, ali udala sam sam se za svog opižđenog ljubavnika koji me zaprosio iako
    sam udata, i oženio virtualno i imamo već i jedno virtualno dete, malu devojcicu...

Ime mu je Radost Života.

I gledam to naše dete svakodnevno koje smo skupa začeli, tu toplinu, i divljinu i nežnost u njemu,
    te oči, u čije dubine volimo oboje zaroniti i sve se više radujem, sve više me obuzima ta radost
    životna.

A naveće oblačim prozirnu haljinu satkanu od paučine i plešem sa svojim Virtuenim mužem ples ljubavni i
    ponirem u još neistražene dubine svemira do ranih jutarnjih sati. A sa svitanjem i nova nada, da ovo
    naše vreme neće skoro iscuriti.

I sada znam da je ljubav nešto predivno već sam puno čitala o njoj ...

I tako ipak smo odlučili odgoditi put u Virtualni svet, bar za još par virtualnih dana ali zato planiramo
    jedno planinarenje i spavanje u šatoru uz neku Virtualnu rečicu gde ćemo umakati noge pre spavanja, on
    će skuvati finu supicu a ja ću nam pripremiti vreću za spavanje da se uljuljuškamo jedno u drugo ...

Whatever, danas me pomalo uhvatila seta, što nije tu, što ga ne mogu provuć kroz žicu, pa onda opet
    mislim, ZENO a što bi ti htela, najbogatija si žena u ovom virtualnom, imaginarnom svijetu a i
    van njega ))

da bila sam...

Ističe se oby wan kenoby (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Zemljo otvori se...

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano oby wan kenoby

zasto bre.....zar tebe ovo ne interesuje ili si samo inferioran na ove stvari........

Ističe se oby wan kenoby (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ma daj bre čoveče...

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ok onda.......nemoj nikoga da lolis.......zivi sam za sebe..........

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Pa nije to lose...malo se zabavis...i imas osmeh preko celog dana...krv ti prostruji..

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

a muz ne zna da ga varas sa monitorom, a ?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

E bas super, ti varas svog muza, a mi trebamo da ti aplaudiramo... Razvedi se zeno pa se posle motaj s' drugima, kresi realno ili virtuelno kako ti draze, i radi sta hoces... Bilo koja vrsta prevare je nesto najbednije sto neko moze uraditi - biti s' nekim dok te interesuje neko drugi nije laganje samo te osobe, vec i laganje sebe...

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Sacuvaj boze da neko STVARNO ZIVI kad moze da zamislja da zivi. Ako ti nesto ne odgovara u stvarnom zivotu promeni to, prestani da mastas.Mislim bar ne toliko opsesivno.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

uze mi rec iz usta/prsta...cega vec :wink:

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Re: O virtualnoj ljubavi...

Citat Original postavio MjAu
    Pitanje je da li ste imali ijednu internet ljubav .....da li se kajete ili ste uzivali.......

ja sam uzivala......bila sam ludo "zaljubljenja" u njega i sad sam.....jos me drzi....... ops:

O virtualnoj ljubavi...

E da, ne znam točno kada, ali udala sam sam se za svog opižđenog ljubavnika koji me zaprosio iako
    sam udata, i oženio virtualno i imamo već i jedno virtualno dete, malu devojcicu...

Ime mu je Radost Života.

I gledam to naše dete svakodnevno koje smo skupa začeli, tu toplinu, i divljinu i nežnost u njemu,
    te oči, u čije dubine volimo oboje zaroniti i sve se više radujem, sve više me obuzima ta radost
    životna.

A naveće oblačim prozirnu haljinu satkanu od paučine i plešem sa svojim Virtuenim mužem ples ljubavni i
    ponirem u još neistražene dubine svemira do ranih jutarnjih sati. A sa svitanjem i nova nada, da ovo
    naše vreme neće skoro iscuriti.

I sada znam da je ljubav nešto predivno već sam puno čitala o njoj ...

I tako ipak smo odlučili odgoditi put u Virtualni svet, bar za još par virtualnih dana ali zato planiramo
    jedno planinarenje i spavanje u šatoru uz neku Virtualnu rečicu gde ćemo umakati noge pre spavanja, on
    će skuvati finu supicu a ja ću nam pripremiti vreću za spavanje da se uljuljuškamo jedno u drugo ...

Whatever, danas me pomalo uhvatila seta, što nije tu, što ga ne mogu provuć kroz žicu, pa onda opet
    mislim, ZENO a što bi ti htela, najbogatija si žena u ovom virtualnom, imaginarnom svijetu a i
    van njega ))

da bila sam...
    Savetovao bih ti da odes kod doktora "za glavu", ili da pocnes da pises knjige, pa da ti se bar isplati caknutost...

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio MjAu

O virtualnoj ljubavi...
    O chemu prichash - o Internetu kao 'mestu' gde ste se upoznali, sastajali i 'voleli' (a to je virtuelna ljubav), ili o Internetu samo kao nachinu, sredstvu preko kojeg ste se saznali jedno za drugo, a pravu ljubav nashli/nastavili uzhivo (a to je ljubav preko Interneta)..?

Kod mene ovo drugo traje, evo vec 3 godine.

A ove, virtuelne.. ma to nisu ljubavi vec zaljubljenosti i zaludjenosti. Kome ja to dajem srce na Internetu? Oh, pardon.. virtuelno srce

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Ovo je jako tuzno. Tuzno do bola... Dokle ide ljudska usamljenost i u sta je covek sve u stanju da sebe ubedi.. :?

A najbolje je ono - zelela bi da ga provuce kroz zicu, da bude pored nje.

E, pa, draga moja, kad bi ga i dobila, postao bi ti dosadan, kao tvoj muz. Sladak ti je zato sto je nerealan. I mani se tih mastarenja, razumem da se neka klinkica zaludjuje takvom pricom, ali odrasla zena... To je vec potpuno neozbiljno. :?

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

" O chemu prichash - o Internetu kao 'mestu' gde ste se upoznali, sastajali i 'voleli' (a to je virtuelna ljubav), ili o Internetu samo kao nachinu, sredstvu preko kojeg ste se saznali jedno za drugo, a pravu ljubav nashli/nastavili uzhivo (a to je ljubav preko Interneta)..?

A ove, virtuelne.. ma to nisu ljubavi vec zaljubljenosti i zaludjenosti. Kome ja to dajem srce na Internetu? Oh, pardon.. virtuelno srce .."

DA bas o tome pricam..o internetu mestu gde smo se sreli..upoznali...."zavoleli" cak nismo ni jednu "ruznu" / sexi rec izgovorili..........samo smo voleli biti zajedno...........to je samo masta........koja vredi u nekim periodima zivota......cak nije ni "zabranjena ljubav" .......o zanosu koji traje veoma kratko.......... ops:
    cak i ovi sto galame su isto koliko toliko zagrijani za svoje sagovornike ali ne zele to da kazu. Nije to ni vazno......

Da bas sam to htela da kazem/ internet mastarije....dogodilo mi se prvi put...uzivala sam ...svaki minut proveden na inernetu sa njim........to mi je bas prijalo........kao gorivo kad naspes u kola i ono ide dalje............ne zelim da ga upoznam, jer znam da bi se moja mastanja s'time zavrsila.......

Blac_cat znaci tu si sa njim/njom....drago mi je da to cujem........................... :wink:

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio Black_cat
    ... ili o Internetu samo kao nachinu, sredstvu preko kojeg ste se saznali jedno za drugo, a pravu ljubav nashli/nastavili uzhivo (a to je ljubav preko Interneta)..?

I kod mene dve ipo. Ali, to NIJE ISTO!!! :x

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

ima jedan vic o guskama --- ne znam dal je primeran za ovu temu

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

samo napred ribo
    pa da i meni su se svidjali neki tako pa i kad se upoznamo vise nije tako romantichno.
    valjda, mozda i lazhem.

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

ma ne lažeš ---tako je to ,,,, ja ću sada da dam oglas na ,, ona traži njega ,, --- i navešću da mi se javi lik koji je uživo zanimljiviji i lepši i jači --- ma svi smo mi bezveze ,,, ja bi se znaku pitanja radije upoznala sa tobom nego sa bilo kojim muškarcem ---jel hoćeš da se upoznamo ??? ---i idemo na pivo ,,,,evo saću da idem da stavim temu ,,kada ste se poslednju put napile,, na prvo mesto

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Citat Original postavio Black_cat
    ... ili o Internetu samo kao nachinu, sredstvu preko kojeg ste se saznali jedno za drugo, a pravu ljubav nashli/nastavili uzhivo (a to je ljubav preko Interneta)..?

I kod mene dve ipo. Ali, to NIJE ISTO!!! :x
    Mislish, nije isto kao ovo 'ljubavisanje' samo putem Interneta? Pa, naravno.. ovo je stvarno.

Slične teme

1. 1.seks iz ljubavi 2. nezaboravan sex, bez ljubavi
    Autor Violetna u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 23.02.2009., 13:33
  2. Iz ljubavi
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 22:59
  3. TV ljubavi
    Autor Sokolica_M u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.05.2007., 11:32
  4. ŠTA MISLITE O VIRTUALNOJ ŠUMADIJSKOJ DRŽAVI??
    Autor xxxman u forumu Politika
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 30.01.2007., 23:55
  5. Tao ljubavi
    Autor **case-problem**Tratincica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 29.06.2004., 02:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku