ОПОМЕНА СРБИМА РОДОЉУБИМА

Poruka
22.423
Свети Николај Велимировић

ОПОМЕНА СРБИМА РОДОЉУБИМА


Према извештајима из Југославије, Српски народ може се поново наћи пред страшном трагедијом. Сви говоре: нека падне Тито, па ћемо онда лако! А нико нема плана шта ће бити после пада комуниста. Хрвати имају план, инспирисан од папе и подржаван од Италије. Код њих нема странака; они не знају за демократију. Они знају и хоће једно: окупирати Босну и Срем и – Србе о врбе, или поклати или истерати из тих земаља. У моменту пада комунизма (ако Русија не интервенише) Хрватима ће се одмах доставити оружје и сви ће бити наоружани, док ће Срби бити голоруки као при првом покољу. И усташе и оружје – све чека на граници Југославије, у Шпанији и у Аргентини. За 24 сата сва ће Хрватска бити под оружјем и сви гаулајтери на свом месту. Папа ће опет благословити покољ Срба и ућуткати њему наклоњене Англосаксонце.

А шта Срби партијаши мисле? Они мисле да, као и 1918. године, прво расписати изборе па нека народ (јадни, тужни, голоруки српски народ) искаже своју жељу и вољу! И ништа више. У тој једној мисли садржан је план свих српских демократских и полулевичарских партија, па чак и националних, четничких и патриотских. Каква фантазија и какво лудило!

Питање је, дакле, не како оборити Тита него шта ће бити после Титовог пада. Ко ће српски народ наоружати да се брани од вечног и много страшнијег непријатеља. И каква ће се власт одмах установити у српским земљама.
 
Keeper:
OK.
komunizam je pao pre petnaestak godina zvanichno.

ЗВАНИЧНО(ЛДС,ДС,СПС,Кандићка итд....)


nijednog naoruzhanog hrvata nisam video u sremu.

Боље за тебе, ја сам видео и бугаре наоружане у Пироту.

srbija nije ni taknuta od hrvata.
hrvatska jeste od srba.

А побијени Срби несрећо једна

"sveti" vladika je paranoisao.

Параноја је теби од секте и дроге.
 
Бл:
OK.
komunizam je pao pre petnaestak godina zvanichno.

ЗВАНИЧНО(ЛДС,ДС,СПС,Кандићка итд....)
hahah.ako cjemo po tim kriterijumima, sve stranke mogu pod komunizam da se dovedu ovde ;-)

Бл:
Боље за тебе, ја сам видео и бугаре наоружане у Пироту.
dobro je shto nas nisu napali :lol:

Бл:
А побијени Срби несрећо једна
a pobijeni hrvati, srecjo moja.
naravno da su pobijeni srbi.
ali radi se o tome da je vladika sr.ao i shirio mrzhnju govorecji da cje hrvati napasti srbiju, shto se nije desilo. desilo je da su srbi napali hrvatsku. kontash?
 
Keeper:
OK.
komunizam je pao pre petnaestak godina zvanichno.
nijednog naoruzhanog hrvata nisam video u sremu.
srbija nije ni taknuta od hrvata.
hrvatska jeste od srba.

"sveti" vladika je paranoisao.

Дакле, Хрватска је "такнута" тако што Срби нису
хтели да прихвате шаховницу и нове ЈАМЕ...
и зато су доживели "бљесак" и "олују" и ЗАТО ДАНАС
НЕМА СРБА У ХРВАТСКОЈ НИТИ У РЕПУБЛИЦИ
СРПСКОЈ (осим симболично).

Е сад да Те обавестим Кепер-пантљико, ако Срби не
буду враћени на своју имовину и на своја
вековна огњишта у Хрватској - ми ћемо вама Хрватима
такође приредити етничко чишћење као ви
нама - зваће се "српски цунами" - па
се лепо носите у "лијепу вашу" !!!

Како Ти мислиш да прође флоскула о мултиетничности а
да све околне новокомпоноване кваѕи-државе
буду етнички чисте а да у Србији и даље
с*рете и стално тражите права која ваше матичне
државе не дају Србима.
 
aha, znachi Hrvatska je napadnuta odbrambeno.
aaaaaaaaaaaaaaa.
napad je najbolja odbrana :lol:

eremita:
Е сад да Те обавестим Кепер-пантљико, ако Срби не
буду враћени на своју имовину и на своја
вековна огњишта у Хрватској - ми ћемо вама Хрватима
такође приредити етничко чишћење као ви
нама - зваће се "српски цунами" - па
се лепо носите у "лијепу вашу" !!!

karadjordje, jel ovo stvarno riba? :lol:
sestro, ko te kljukao testoteronom, zhivota ti?
da znam da nisi pichka bio bih siguran da bi uzela oruzhje u ruke i proterala svakog prokletog hrvata :lol:
hahahahah.
setio sam se onog almodovarovog filma "loshe vaspitanje".
ko je gledao, razumecje ;-)
 
Keeper:
aha, znachi Hrvatska je napadnuta odbrambeno.
aaaaaaaaaaaaaaa.
napad je najbolja odbrana :lol:

eremita:
Е сад да Те обавестим Кепер-пантљико, ако Срби не
буду враћени на своју имовину и на своја
вековна огњишта у Хрватској - ми ћемо вама Хрватима
такође приредити етничко чишћење као ви
нама - зваће се "српски цунами" - па
се лепо носите у "лијепу вашу" !!!

karadjordje, jel ovo stvarno riba? :lol:
sestro, ko te kljukao testoteronom, zhivota ti?
da znam da nisi pichka bio bih siguran da bi uzela oruzhje u ruke i proterala svakog prokletog hrvata :lol:
hahahahah.
setio sam se onog almodovarovog filma "loshe vaspitanje".
ko je gledao, razumecje ;-)

Или поручи својим усташама да се Срби врате у своје
куће, на своја огњишта, на своју земљу,
на своју имовину и да уживају и да се заје*авају као
Ти овде у Србији - ИЛИ СЕ ПАКУЈ !!!
 
Keeper:
jao divno, josh se i od tebe mozhe neshto i nauchiti :mrgreen:
dobro je, znachi nisi zhensko.
chekaj sad ti Бл-a, ima da budesh latinski sektash zato shto nisi izabrao slovensku, nego latnisku varijantu ;-)

Латинска варијанта је због латинског интернета и
латинског форума - да ме боље препознају,
али Ти ни латински не знаш довољно :lol:
 
Бл:
Свети Николај Велимировић

ОПОМЕНА СРБИМА РОДОЉУБИМА


Према извештајима из Југославије, Српски народ може се поново наћи пред страшном трагедијом. Сви говоре: нека падне Тито, па ћемо онда лако! А нико нема плана шта ће бити после пада комуниста. Хрвати имају план, инспирисан од папе и подржаван од Италије. Код њих нема странака; они не знају за демократију. Они знају и хоће једно: окупирати Босну и Срем и – Србе о врбе, или поклати или истерати из тих земаља. У моменту пада комунизма (ако Русија не интервенише) Хрватима ће се одмах доставити оружје и сви ће бити наоружани, док ће Срби бити голоруки као при првом покољу. И усташе и оружје – све чека на граници Југославије, у Шпанији и у Аргентини. За 24 сата сва ће Хрватска бити под оружјем и сви гаулајтери на свом месту. Папа ће опет благословити покољ Срба и ућуткати њему наклоњене Англосаксонце.

А шта Срби партијаши мисле? Они мисле да, као и 1918. године, прво расписати изборе па нека народ (јадни, тужни, голоруки српски народ) искаже своју жељу и вољу! И ништа више. У тој једној мисли садржан је план свих српских демократских и полулевичарских партија, па чак и националних, четничких и патриотских. Каква фантазија и какво лудило!

Питање је, дакле, не како оборити Тита него шта ће бити после Титовог пада. Ко ће српски народ наоружати да се брани од вечног и много страшнијег непријатеља. И каква ће се власт одмах установити у српским земљама.

Ne razumem covece zasto ovo postavi,da li reklamiras tog manijakalno poludelog fasistickog popa!Svako koga zanima lik i delo tog smrada moze lepo da procita,ne trebas nam ti da postavljas postove.Uostalom imas li ti svoje misljenje da izneses a ne da gotovo svaki post pocinjes Nikolajevim recima ili su ti popovi toliko isprali mozak da budes PR najreakcionarnijeg olosa!
Koja je svrha ove poruke?Pa svi znamo sta se desilo posle smrti Tita.Sta hoces da postignes ovom temom?
 
zox:
Druze Bl kada se toliko palis na popove da te obavestim da je ponovo pocelo sudjenje Pahomiju(to ti je onaj sto je bludnicio nad malim decacima).Prava pravoslavna dusa.Pa zasto onda Obraz mrzi homoseksualce kada im pravoslavni pop primerom pokazuje sta jedan svetosavac treba da cini da bi se uspeo u "carstvo nebesko"?


A ti si to baš video? Da nisi ti mali dečačić?
Kako sudiš pre sudija?
 
Keeper:
aha, znachi Hrvatska je napadnuta odbrambeno.
aaaaaaaaaaaaaaa.
napad je najbolja odbrana :lol:

eremita:
Е сад да Те обавестим Кепер-пантљико, ако Срби не
буду враћени на своју имовину и на своја
вековна огњишта у Хрватској - ми ћемо вама Хрватима
такође приредити етничко чишћење као ви
нама - зваће се "српски цунами" - па
се лепо носите у "лијепу вашу" !!!

karadjordje, jel ovo stvarno riba? :lol:
sestro, ko te kljukao testoteronom, zhivota ti?
da znam da nisi pichka bio bih siguran da bi uzela oruzhje u ruke i proterala svakog prokletog hrvata :lol:
hahahahah.
setio sam se onog almodovarovog filma "loshe vaspitanje".
ko je gledao, razumecje ;-)

Знао сам да си латин
 
Slobodance:
zox:
Druze Bl kada se toliko palis na popove da te obavestim da je ponovo pocelo sudjenje Pahomiju(to ti je onaj sto je bludnicio nad malim decacima).Prava pravoslavna dusa.Pa zasto onda Obraz mrzi homoseksualce kada im pravoslavni pop primerom pokazuje sta jedan svetosavac treba da cini da bi se uspeo u "carstvo nebesko"?


A ti si to baš video? Da nisi ti mali dečačić?
Kako sudiš pre sudija?

Pa opste je poznato da su popovi najveci licemeri,a da nije mali broj ni onih koji upraznjavaju "razvratni" nacin zivota.Pahomije je samo jedan od njih!
Od kada vama Obrazasima odgovaraju "demonokratski"sudovi i od kada respektujete njihov autoritet?
 

Back
Top