GROBLjE,DRUGA KUCA

je l izdrkash nekad tamo
salim se ja ne bi volela ko zna ko se tu shetka osim duhova mada nije loshe proci ponekad. e sta bude sa onim cvecem sto se ostavi ko ga skine
 
FILTHY:
IMA LI NEKO KO VOLI DA BLEJI NA GROBLjU,ILI SAM JEDINA :twisted:

pa sad.. Odem na groblje 2-3 puta godi$nje da me zhelja mine :twisted: xexexe

Fino je na groblju.. mirno.. ne volim ne$to tu da sedim i da blejim (izbegavam) jer ipak treba po$tovati mrtve. Nije groblje park!

Mada chesto sam bio po grobljima jer su mi ujak i kum i deo familije kamenoresci pa ono.. A i nastavnik matematike u osnovnoj nas je vodio da merimo spomenike i izrachunavamo zapreminu. On je za to vreme cugao neku ljutu i stanu koji mu je odmah pored groblja.

Bio sam i na 2-3 groblja u Parizu da trazhim grobove slavnih lichnosti. Groblja su im strava. Secam se nekog weird dugokosog tipa svog u crnom kako se izlezhava ne velikoj nadgrobnoj plochi u debelom hladu. Garant metal$tina :) I tako.. $ta ima da trazhim na groblju kad cu svejedno da zavr$im tamo. Ima mnogo lep$ih mesta gde mozhe da se isQlira
 
cLick - OR - Die:
FILTHY:
IMA LI NEKO KO VOLI DA BLEJI NA GROBLjU,ILI SAM JEDINA :twisted:

pa sad.. Odem na groblje 2-3 puta godi$nje da me zhelja mine :twisted: xexexe

Fino je na groblju.. mirno.. ne volim ne$to tu da sedim i da blejim (izbegavam) jer ipak treba po$tovati mrtve. Nije groblje park!

Mada chesto sam bio po grobljima jer su mi ujak i kum i deo familije kamenoresci pa ono.. A i nastavnik matematike u osnovnoj nas je vodio da merimo spomenike i izrachunavamo zapreminu. On je za to vreme cugao neku ljutu i stanu koji mu je odmah pored groblja.

Bio sam i na 2-3 groblja u Parizu da trazhim grobove slavnih lichnosti. Groblja su im strava. Secam se nekog weird dugokosog tipa svog u crnom kako se izlezhava ne velikoj nadgrobnoj plochi u debelom hladu. Garant metal$tina :) I tako.. $ta ima da trazhim na groblju kad cu svejedno da zavr$im tamo. Ima mnogo lep$ih mesta gde mozhe da se isQlira
E ovo mi se svidja :D :P
 
Lanfear:
E ovo mi se svidja :D :P

heh.. Imao je i neke chizmetine i ranac. Naochit momak, ali delovao je razvaljeno od necheg. U svakom sluchaju prizor za izbegavanje :) Garant je dobio neku upalu bubrega.

Jo$ bolesnija stvar koja nam se dogodila na groblju je bilo da startujemo zhenu u ljubichasto-plavoj suknji sa belim tufnicama. Lichila je na pravu francusku gospodju. Sedela je na drvenoj klupici u hladu i chitala neku knjigu. Upitasmo je za Molijerov grob i ispruzhi ona ruku u pravcu groba koji je bio na svega dvadesetak metara odatle. Kad nismo pali na bulju! Ispod mi$ke je bio ogromni crni zhbun. Ne secam se kada sam video toliko dlakavu i zapu$tenu zhenu (a ni mu$karca).. totalna perverzija :D

Na groblju svega ima!
 
:lol:
jednom sam se i ja tako istraumirala kada je jedna podigla obe ruke da mi nesto objasni...ali ova bese italijanka sa nekim tripom o feminizmu...pa je volela u sred leta da pusta kosu ispod ruku... :roll: :lol:
 
cLick - OR - Die:
Lanfear:
E ovo mi se svidja :D :P

heh.. Imao je i neke chizmetine i ranac. Naochit momak, ali delovao je razvaljeno od necheg. U svakom sluchaju prizor za izbegavanje :) Garant je dobio neku upalu bubrega.

Jo$ bolesnija stvar koja nam se dogodila na groblju je bilo da startujemo zhenu u ljubichasto-plavoj suknji sa belim tufnicama. Lichila je na pravu francusku gospodju. Sedela je na drvenoj klupici u hladu i chitala neku knjigu. Upitasmo je za Molijerov grob i ispruzhi ona ruku u pravcu groba koji je bio na svega dvadesetak metara odatle. Kad nismo pali na bulju! Ispod mi$ke je bio ogromni crni zhbun. Ne secam se kada sam video toliko dlakavu i zapu$tenu zhenu (a ni mu$karca).. totalna perverzija :D

Na groblju svega ima!
Ahah. Biser. Ne mogu da vjerujem. :D :P :wink:
 
FILTHY:
IMA LI NEKO KO VOLI DA BLEJI NA GROBLjU,ILI SAM JEDINA :twisted:
хахах једном сам неком типу који ме стартовао заказала судар на гробљу палим борцима у другом светском рату, скењао се звао и извињавао се да је заузет. хахах
затим, једном сам одвела лика у поноћ да се шетамо по централном. усрао се хахахаххах. јбг кад сам била млађа волела сам да експериментишем људским реакцијама.
иначе на том у рузвелтовој улици расту најлепше љубичице, знаш како су крупне латице! велико је, сеновито, душу дало за опуштање. не мислим да је нешто ненормално, можда је само мало неуобичајено проћи кроз гробље кад ти је успут и дође као пречица.
мада више волим да сам жива, бар још увек.
 
cLick - OR - Die:
FILTHY:
IMA LI NEKO KO VOLI DA BLEJI NA GROBLjU,ILI SAM JEDINA :twisted:

pa sad.. Odem na groblje 2-3 puta godi$nje da me zhelja mine :twisted: xexexe

Fino je na groblju.. mirno.. ne volim ne$to tu da sedim i da blejim (izbegavam) jer ipak treba po$tovati mrtve. Nije groblje park!

Mada chesto sam bio po grobljima jer su mi ujak i kum i deo familije kamenoresci pa ono.. A i nastavnik matematike u osnovnoj nas je vodio da merimo spomenike i izrachunavamo zapreminu. On je za to vreme cugao neku ljutu i stanu koji mu je odmah pored groblja.

Bio sam i na 2-3 groblja u Parizu da trazhim grobove slavnih lichnosti. Groblja su im strava. Secam se nekog weird dugokosog tipa svog u crnom kako se izlezhava ne velikoj nadgrobnoj plochi u debelom hladu. Garant metal$tina :) I tako.. $ta ima da trazhim na groblju kad cu svejedno da zavr$im tamo. Ima mnogo lep$ih mesta gde mozhe da se isQlira

Joj... pa gde sam ja bila dok si ti gledao metalcinu sa dugom kosom u crnom... :-)))
Nego... nije da bas volim groblja, ali ponekad odem tamo... ponekad je to jedino mesto gde mogu da se opustim a da mi niko i nista ne zasmeta...!
Nekako je sve drugacije, iako stopljeno sa sadasnjim vremenom...ipak druga dimenzija...! Respect!
 

Back
Top