HAIL 666

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:





Prvo smo imali nepismenog hriscana ( koji se malo popravio, bravo Mihajlo)
A sad imamo nepismenog Wannabe SAtanistu koji se verovatno juce skinuo sa mamine sise i usput pokupio izraz satanizam.
SATANIZAM JE SRANJE, kratko i jasno.
 
j**** vas satanizam u d***
to je to od mene.....ukratko.
nemate pojma
svaka cast onome ko je napisao ono za sisu :) 8)
ovaj FILTHY kad se bude malo bolje obavestio nek se onda javi a ne ovako!!!!!!
 
Sajmon Magus:
j**** vas satanizam u d***
to je to od mene.....ukratko.
nemate pojma
svaka cast onome ko je napisao ono za sisu :) 8)
ovaj FILTHY kad se bude malo bolje obavestio nek se onda javi a ne ovako!!!!!!
E ***** TE BAS,,,,VIDIM KOLIKO ZNAS ENGLESKI....FILTHY ZNACI PRLJAVA A NE PRLJAV,TAKO DA SAM JA ZENSKO NAPRIMER :twisted:
 
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:

Iz koje price...? Znas li ti uopste sta je satanizam? Shvatas li ti koliko je to ozbiljna i za tebe, sigurna sam, nerazumljiva stvar...? Pretpostavljam da si tek postala/o? Eeeeeeee, okupiraj um pametnim stavrima, ostavi se zabluda i varki!
 
Ivkus:
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:

Iz koje price...? Znas li ti uopste sta je satanizam? Shvatas li ti koliko je to ozbiljna i za tebe, sigurna sam, nerazumljiva stvar...? Pretpostavljam da si tek postala/o? Eeeeeeee, okupiraj um pametnim stavrima, ostavi se zabluda i varki!
nemozes ti meni da kazes da neznam nista o tome kad od rodjenja zivima sa takvim ljudima i u takvom okruzenju :x
 
Ivkus:
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:

Iz koje price...? Znas li ti uopste sta je satanizam? Shvatas li ti koliko je to ozbiljna i za tebe, sigurna sam, nerazumljiva stvar...? Pretpostavljam da si tek postala/o? Eeeeeeee, okupiraj um pametnim stavrima, ostavi se zabluda i varki!

Ne trudi se.
Vidis da ne ume da pishe a ne o satanizmu bilo sta da zna!
 
FILTHY:
Ivkus:
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:

Iz koje price...? Znas li ti uopste sta je satanizam? Shvatas li ti koliko je to ozbiljna i za tebe, sigurna sam, nerazumljiva stvar...? Pretpostavljam da si tek postala/o? Eeeeeeee, okupiraj um pametnim stavrima, ostavi se zabluda i varki!
nemozes ti meni da kazes da neznam nista o tome kad od rodjenja zivima sa takvim ljudima i u takvom okruzenju :x

Koliko toga jos moras da shvatis... :cry:
 
wild_child:
Ivkus:
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:

Iz koje price...? Znas li ti uopste sta je satanizam? Shvatas li ti koliko je to ozbiljna i za tebe, sigurna sam, nerazumljiva stvar...? Pretpostavljam da si tek postala/o? Eeeeeeee, okupiraj um pametnim stavrima, ostavi se zabluda i varki!

Ne trudi se.
Vidis da ne ume da pishe a ne o satanizmu bilo sta da zna!

Sta mogu, iznerviram se kada vidim kako ljudi olako barataju pojmovima sa kojima se nije saliti, temama koje su vise nego ozbiljne!
 
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:
Aj zayebi nas vise tih paljevina i tripova i ODYEBI U HYPER SKOKOVIMA.Vidim da si postovala kako si citavog svog zivota shatro u okultnom okruzenju pa se pitam neces li nam valjda ustvrditi kako ti je bakuta neka lokalna vidarica ili nesto slicno :twisted: Nervira me kada neko postuje ovakve gluposti.Zar nisi ukapirala da ti ni jedan pravi Satanista nikada nece otvoreno reci da to jeste? Nick ti je krajnje zanimljiv,jel se to nekupas il sta? Pa to bi bilo kao kada bi neki lik iz OTO-a setao sa neonskom reklamom unaokolo :shock: Ako ti je vec do pagan tripa imas hotgoth net,a tamo i sl linkove i stvari pa uzivaj.Baci oko na postove tih ljudi i bice ti jasno da dobra vecina njih uopste i nije u tom tripu kad malo bolje zagrebes po povrsini. :D
 
CYBERVRAC:
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:
Aj zayebi nas vise tih paljevina i tripova i ODYEBI U HYPER SKOKOVIMA.Vidim da si postovala kako si citavog svog zivota shatro u okultnom okruzenju pa se pitam neces li nam valjda ustvrditi kako ti je bakuta neka lokalna vidarica ili nesto slicno :twisted: Nervira me kada neko postuje ovakve gluposti.Zar nisi ukapirala da ti ni jedan pravi Satanista nikada nece otvoreno reci da to jeste? Nick ti je krajnje zanimljiv,jel se to nekupas il sta? Pa to bi bilo kao kada bi neki lik iz OTO-a setao sa neonskom reklamom unaokolo :shock: Ako ti je vec do pagan tripa imas hotgoth net,a tamo i sl linkove i stvari pa uzivaj.Baci oko na postove tih ljudi i bice ti jasno da dobra vecina njih uopste i nije u tom tripu kad malo bolje zagrebes po povrsini. :D


Bravooo!!!!! :D
 
CYBERVRAC:
FILTHY:
IMA LI SATANISTA...BAVI LI SE KO SATANIZMOM....

hriscani stop,netreba mi vase popovanje :evil:
Aj zayebi nas vise tih paljevina i tripova i ODYEBI U HYPER SKOKOVIMA.Vidim da si postovala kako si citavog svog zivota shatro u okultnom okruzenju pa se pitam neces li nam valjda ustvrditi kako ti je bakuta neka lokalna vidarica ili nesto slicno :twisted: Nervira me kada neko postuje ovakve gluposti.Zar nisi ukapirala da ti ni jedan pravi Satanista nikada nece otvoreno reci da to jeste? Nick ti je krajnje zanimljiv,jel se to nekupas il sta? Pa to bi bilo kao kada bi neki lik iz OTO-a setao sa neonskom reklamom unaokolo :shock: Ako ti je vec do pagan tripa imas hotgoth net,a tamo i sl linkove i stvari pa uzivaj.Baci oko na postove tih ljudi i bice ti jasno da dobra vecina njih uopste i nije u tom tripu kad malo bolje zagrebes po povrsini. :D


Ustvari u normalnim zemljama ljudi ne kriju pripadnost nekom takvom drustvu. OTO clanovi, ako cemo iskreno, u Americi nose majice na kojima je lamen i ime Loze kojoj pripadaju, masoni na automobilima imaju masonske nalepnice i sl. Ako cemo iskreno, nista od toga nisu "tajna drustvas" vec su to drustva sa tajnama. Dakle mogli bi ih okarakterisati kao organziacije diskrecione prirode.
Problem je sto ovde sva deca koaj se naloze na satanizam slede onu sliku o tome koju su ovde oblikovali hriscani, a to je skroz pogresn aslika. Satanizam ipak ne znaci biti glup i prljav :)
 
Ju j...te koliko nadr...ih likova.
Nisam hteo da postanem clan krstarice,ali kada sam video ovu temu jednostavno sam morao.
Nemojte misliti da sam ovde da podrzim maloumne Hriscane i nemojte misliti da zelim da ova devojka postane satanista niti da sam ja satanista,nego da kazem da ovoj devojci da clan satanisticke crkve ne moze biti jer bi se ogresila o prvi i najveci greh koji kaze: STUPIDITY!!!
Jeste da ako odes na njihov forum videces da su prepuni napucanih likova koji su tu samo da bi bili ekstremni. Ali,ustvari su samo pacenici.
 
Ustvari u normalnim zemljama ljudi ne kriju pripadnost nekom takvom drustvu. OTO clanovi, ako cemo iskreno, u Americi nose majice na kojima je lamen i ime Loze kojoj pripadaju, masoni na automobilima imaju masonske nalepnice i sl. Ako cemo iskreno, nista od toga nisu "tajna drustvas" vec su to drustva sa tajnama. Dakle mogli bi ih okarakterisati kao organziacije diskrecione prirode.
Problem je sto ovde sva deca koaj se naloze na satanizam slede onu sliku o tome koju su ovde oblikovali hriscani, a to je skroz pogresn aslika. Satanizam ipak ne znaci biti glup i prljav :)

Zasto ste zapeli za OTO. To je organizacija nastala na pogresnim informacijama. Oni slede ucenja Alistera Kroulija koji nije bio satanista iako je sebe nazivao ZVER 666. On se bavio magijom,okultizmom,io je pripadnik ORDER OF THE GOLDEN DAWN-a a oni su neka miroljubiva,vesela organizacija koja se bavi iskljucivo magijom. Nesto na foru Hari Potera samo mnogo ozbiljnije i mnogo starije.

Sto se onog o slici satanizma koju su stvorili hriscani tice,to ne mora da bude pogresna slika,samo sto clanovi tih organizacija misle da je djavo dobar a bog zao. Oni su nesto na foru Ako je bog dozvolio da njegov rodjeni sin bude tako izmucen,zamislite sta ce tek biti sa nama.

Za kraj zelim samo da kazem da satanisti forsiraju individualizam za razliku od hriscanstva koji forsira oglupljenje mase. I kao sto rekoh u predhodnoj poruci GLUPOST je za sataniste greh.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top