SVE ZA LJUBAV - Sanja i Milan

Hmmm... bolje da ne znash...svi ti shouovi su patjenichki proizvod vetj istrunulih medija Srbije u pokushaju da naprave popularnu i od-strane-publike-shiroko-prihvatjenu emisiju stavljanjem popularnih glumaca i glumica kao voditelje... Valjda netje potrajati dugo, mada se nikad ne zna...
 
skidaju fazone iz prastarih americkih reality show-ova.glupost.skrnavljenje nekih najintimnijih trenutaka u ljudskim zivotima.jos samo jedan korak do javnog emitovanja porodjaja,sahrana,slava i oprostaja poznatih i nepoznatih.bzvz :x :!: (uh,kladim se da ce neko sa tv da mi "skine" ideje :lol: )
 
Meni se vec ne sidja jer vodi ona debilna Sanja :evil: , ona ne zna da se ophodi prema gostima u studiju, vredja ih u lice, i stalno ponavlja kako je cula ovo ili ono od drugarica, ponasa se ko poslednja alapaca i sad mi nije jasno ko bi se normalan prijavio da mu ona pomogne :?: :!:
Sigurno da ce biti gledano u pocetku, kao i sve sto je novo ali tu Sanju treba na lecenje a ne davati joj da se pojavljuje na tv
 
Ljudi ovo je strašno koliko debilizma se pojavljuje na TV stanicama, na čelu sa plagijatima tipa BB,Sve za ljubav, sad će da krene i punk'd, pokupili smo najgore đubre sa MTV-a i ostalih zatupljujućih stanica. Totalni čabar ideja i kreativnosti, voditeljke se biraju po gluposti i nevaspitanosti, da ne pričam o totalnom nepoznavanju maternjeg jezika! Najbolje bi bilo da presnime sve emisije jack-ass i da nam puštaju 24h dnevno - da se edukujemo. Najgori su utripovani likovi tipa Timofejev koji zamišljaju da su inteligentniji od amebe a nema pojma zašto su tu. Kad se setim kako je ugostio Šerbedžiju, legendu nad legendama, došlo mi je da ga... :twisted: Help!
 
alien:
bigtimelooser:
Najgori su utripovani likovi tipa Timofejev koji zamišljaju da su inteligentniji od amebe a nema pojma zašto su tu. Kad se setim kako je ugostio Šerbedžiju, legendu nad legendama, došlo mi je da ga... :twisted: Help!

Pa nije se ni Šerbedžija baš proslavio u toj emisiji, i on sam je utripovao mnoge stvari...

Ne znam na šta misliš, njegova karijera je veći trip od karijere bilo koje najuspešnije javne ličnosti ovde - a ako je nisi pratio, makar preslušaj njegove albume da doživiš nešto lepo i plemenito. Rade je bio faca i pre rata, fenomenalan je na filmu i u pozorištu, kad ga čovek čuje kako recituje mora da zavoli poeziju, ima super porodicu i klince, cene ga na zapadu, šta ćeš više? Ovaj moron Timofejev nije dostojan ni da radi kao portir na vratima - mozda na TV most eventualno!
 

Back
Top