SVE ZA LJUBAV - Sanja i Milan
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: SVE ZA LJUBAV - Sanja i Milan

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SVE ZA LJUBAV - Sanja i Milan

Šta mislit o ovome? Od septembra na TV Pink, ali već puštaju neke inserte...

Meni se za sada dopada, a vama?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Hmmm... bolje da ne znash...svi ti shouovi su patjenichki proizvod vetj istrunulih medija Srbije u pokushaju da naprave popularnu i od-strane-publike-shiroko-prihvatjenu emisiju stavljanjem popularnih glumaca i glumica kao voditelje... Valjda netje potrajati dugo, mada se nikad ne zna...

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

skidaju fazone iz prastarih americkih reality show-ova.glupost.skrnavljenje nekih najintimnijih trenutaka u ljudskim zivotima.jos samo jedan korak do javnog emitovanja porodjaja,sahrana,slava i oprostaja poznatih i nepoznatih.bzvz :x (uh,kladim se da ce neko sa tv da mi "skine" ideje )

Primećen član
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

peach u tim tvojim idejama leze dobre pare 8)
    stvarno,ne bi me cudilo da pocnu i to da prikazuju

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Bio je porodjaj na tv-u, a i sahrane(poznatih)...

Bice smesno sto posto, samo gde su nasli onu bednicu da vodi, ne znam samo ko nju gotivi, treba je oshishati do glave da se ne igra vise s onom kosom.

Primećen član
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

a koja sanja to vodi?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Meni se vec ne sidja jer vodi ona debilna Sanja , ona ne zna da se ophodi prema gostima u studiju, vredja ih u lice, i stalno ponavlja kako je cula ovo ili ono od drugarica, ponasa se ko poslednja alapaca i sad mi nije jasno ko bi se normalan prijavio da mu ona pomogne
    Sigurno da ce biti gledano u pocetku, kao i sve sto je novo ali tu Sanju treba na lecenje a ne davati joj da se pojavljuje na tv

Primećen član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Od septembra pocinje?A reklamiraju od januara... :?

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

To je nesto kao italijanska emisija Ce posta per te samo sto je njihova koncepcija malo drugacija i za razliku od nasih to se emituje u studiju,sa odlicnom voditeljkom...Valjda nece biti lose!

Ističe se maniaccc (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Mislim da ce biti neko zesce sranj*e i da ce trajati mesec dana, kao i ona Potera ili kako se vec zove...

Podrazumevano Horor na TV kanalima

Ljudi ovo je strašno koliko debilizma se pojavljuje na TV stanicama, na čelu sa plagijatima tipa BB,Sve za ljubav, sad će da krene i punk'd, pokupili smo najgore đubre sa MTV-a i ostalih zatupljujućih stanica. Totalni čabar ideja i kreativnosti, voditeljke se biraju po gluposti i nevaspitanosti, da ne pričam o totalnom nepoznavanju maternjeg jezika! Najbolje bi bilo da presnime sve emisije jack-ass i da nam puštaju 24h dnevno - da se edukujemo. Najgori su utripovani likovi tipa Timofejev koji zamišljaju da su inteligentniji od amebe a nema pojma zašto su tu. Kad se setim kako je ugostio Šerbedžiju, legendu nad legendama, došlo mi je da ga... Help!

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Horor na TV kanalima

Citat Original postavio bigtimelooser
    Najgori su utripovani likovi tipa Timofejev koji zamišljaju da su inteligentniji od amebe a nema pojma zašto su tu. Kad se setim kako je ugostio Šerbedžiju, legendu nad legendama, došlo mi je da ga... Help!
    Pa nije se ni Šerbedžija baš proslavio u toj emisiji, i on sam je utripovao mnoge stvari...

Podrazumevano Re: Horor na TV kanalima

Citat Original postavio alien
    Citat Original postavio bigtimelooser
    Najgori su utripovani likovi tipa Timofejev koji zamišljaju da su inteligentniji od amebe a nema pojma zašto su tu. Kad se setim kako je ugostio Šerbedžiju, legendu nad legendama, došlo mi je da ga... Help!
    Pa nije se ni Šerbedžija baš proslavio u toj emisiji, i on sam je utripovao mnoge stvari...
    Ne znam na šta misliš, njegova karijera je veći trip od karijere bilo koje najuspešnije javne ličnosti ovde - a ako je nisi pratio, makar preslušaj njegove albume da doživiš nešto lepo i plemenito. Rade je bio faca i pre rata, fenomenalan je na filmu i u pozorištu, kad ga čovek čuje kako recituje mora da zavoli poeziju, ima super porodicu i klince, cene ga na zapadu, šta ćeš više? Ovaj moron Timofejev nije dostojan ni da radi kao portir na vratima - mozda na TV most eventualno!

Početnik
    Učlanjen
    08.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...i to u terminu posle ponoci

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku