Pitanje za muskarce

Sharlote:
Sta devojka treba da uradi ili kaze, pa da vi pomislite:"Opasno se vezala za mene, bolje da pobebgnem, nego da je ovredim"

pa ko je lud da bezhi od osobe do koje mu je stalo i koju voli. za$to bi neko bezhao od sebi dragih osoba!?

Nemoj da se te$i$ da te je napustio zato $to si se 'opasno vezala' za njega! Oti$ao je od tebe zato $to te vi$e ne voli i $to mu nije stalo.

eto.. prosto ko pasulj
 
cLick - OR - Die:
Sharlote:
Sta devojka treba da uradi ili kaze, pa da vi pomislite:"Opasno se vezala za mene, bolje da pobebgnem, nego da je ovredim"

pa ko je lud da bezhi od osobe do koje mu je stalo i koju voli. za$to bi neko bezhao od sebi dragih osoba!?

Nemoj da se te$i$ da te je napustio zato $to si se 'opasno vezala' za njega! Oti$ao je od tebe zato $to te vi$e ne voli i $to mu nije stalo.

eto.. prosto ko pasulj

:D

to pokusavam da joj kazem,ali me proglasise za.... ma ne znam sta
 
cLick - OR - Die:
Sharlote:
Sta devojka treba da uradi ili kaze, pa da vi pomislite:"Opasno se vezala za mene, bolje da pobebgnem, nego da je ovredim"

pa ko je lud da bezhi od osobe do koje mu je stalo i koju voli. za$to bi neko bezhao od sebi dragih osoba!?

Nemoj da se te$i$ da te je napustio zato $to si se 'opasno vezala' za njega! Oti$ao je od tebe zato $to te vi$e ne voli i $to mu nije stalo.

eto.. prosto ko pasulj


Јао, јао...само се вадите!
Наравно да их има доста који у таквим ситуацијама побегну јер се уплаше превеликог везивања, јер сматрају да ''нису још спремни'' за озбиљну емотивну везу, јер се уплаше да ће бити повређени ако се превише вежу и отворе... Их, има таквих случејева колико хоћеш!
 
Hellen:
cLick - OR - Die:
Sharlote:
Sta devojka treba da uradi ili kaze, pa da vi pomislite:"Opasno se vezala za mene, bolje da pobebgnem, nego da je ovredim"

pa ko je lud da bezhi od osobe do koje mu je stalo i koju voli. za$to bi neko bezhao od sebi dragih osoba!?

Nemoj da se te$i$ da te je napustio zato $to si se 'opasno vezala' za njega! Oti$ao je od tebe zato $to te vi$e ne voli i $to mu nije stalo.

eto.. prosto ko pasulj


Јао, јао...само се вадите!
Наравно да их има доста који у таквим ситуацијама побегну јер се уплаше превеликог везивања, јер сматрају да ''нису још спремни'' за озбиљну емотивну везу, јер се уплаше да ће бити повређени ако се превише вежу и отворе... Их, има таквих случејева колико хоћеш!

:roll: :wink:
ma nek ide zivot..bice ono sto mora 8)
 
Хеј, Кличе ( је л' тако гласи вокатив? :lol: ), упадаш у контрадикције:

Sub, 25. jun 2005 11:19 ..i dok pijem Colu.. uzhivam u bolu... Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

loop ::
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli





to je zato $to imamo i odredjene 'mazzo' sklonosti. volimo da trpimo, da se muchimo i lazhno nadamo iako znamo da od cele stvari nema ni$ta, ali ono... ispasti muchenik i povredjen je prioritet!

Za$to neko voli da ispadne majmun? To je pitanje! Dobije$ kr$ najava i upozorenja od omiljene ti zhenke, ali i dalje stoji$ kao bleja na plazhi i cheka$ nezibezhni cunami da te poklopi.. A mogao si da se skloni$ na vreme.. a znao si $ta ide.. ali opet si morao da ispadne$ siroma muchenik

bilo tako i bice.. ovaj forum nece ni$ta promeniti


Е, па, они који се плаше да ће ''испасти мајмуни и мученици'' збришу чим виде да су се превише отворили и везали!
 
cLick - OR - Die:
Sharlote:
Sta devojka treba da uradi ili kaze, pa da vi pomislite:"Opasno se vezala za mene, bolje da pobebgnem, nego da je ovredim"

pa ko je lud da bezhi od osobe do koje mu je stalo i koju voli. za$to bi neko bezhao od sebi dragih osoba!?

Nemoj da se te$i$ da te je napustio zato $to si se 'opasno vezala' za njega! Oti$ao je od tebe zato $to te vi$e ne voli i $to mu nije stalo.

eto.. prosto ko pasulj

Daj click, zasto pojednostavljujes stvari toliko.

Prvoj meni je mnooogo tesko da se prepustim jakim emocijama, ponekad imam zelju da sve stopiram, da spustim loptu, ponekad da se okrenem i odem, napravim neko sranye kada osetim da se sve odvija brze nego sto ja to mogu dad podnesem...i vratim se korak unazad.

Interesuje me kako se ti osecas kada si na putu da nekoga puno zavolis? Da li ti je sve lepo, lako i leprsavo i bez ikakvih problema pokazujes ono sto osecas ili si ponekad mucen sumnjama, strahovima, nepoverenjem, ljubomorom, da li ponekad imas neprijatan osecaj u stomaku ili u grudima?

Ne razumem zasto je pitanje iskljucivo za muskarce.
 
S_K_V_O:
cLick - OR - Die:
Sharlote:
Sta devojka treba da uradi ili kaze, pa da vi pomislite:"Opasno se vezala za mene, bolje da pobebgnem, nego da je ovredim"



Prvoj meni je mnooogo tesko da se prepustim jakim emocijama, ponekad imam zelju da sve stopiram, da spustim loptu, ponekad da se okrenem i odem, napravim neko sranye kada osetim da se sve odvija brze nego sto ja to mogu dad podnesem...i vratim se korak unazad.

Interesuje me kako se ti osecas kada si na putu da nekoga puno zavolis? Da li ti je sve lepo, lako i leprsavo i bez ikakvih problema pokazujes ono sto osecas ili si ponekad mucen sumnjama, strahovima, nepoverenjem, ljubomorom, da li ponekad imas neprijatan osecaj u stomaku ili u grudima?

Ne razumem zasto je pitanje iskljucivo za muskarce.

Pitanje je pre svega za muskarce zato sto mislim da muski i zenski mozak po pitanju vezivanja rade malo drugacije. Nekoliko puta mi se desilo da mi decko kaze:ti si o.k., ali ja sam mlad da se vezem.(ovde ne mislim na brak). Zanima me da li je to samo lep nacin da se neko otkaci, a ustvari je pravi razlog to da nema dovoljno ljubavi/privlacnosti ili je TO zaista pravi razlog. Tj. mislite da bi veza sa nekim mogla da funkcionise, ali ste ipak premladi/neizivljeni, tek je 27-ma i bolje je da i ne pokusavate da ostvarite vezu. Meni se desilo par puta da upoznam decka koji je o.k., ali da mi deluje kao neko kome treba ozbiljna veza i da odustanem od bilo cega sa njim. Ali ja sa tim muskarcima i ne bih volela da budem u ozbiljnoj vezi, oni su o.k. ali nije to, to. A da zelim nesto vise sa njima, ne bih odustajala. Znaci razlog je ustvari da i nema dovoljno hemije. Ja ne da nism raspolozena da se vezem, nego nisam raspolozena da se vezem za njih. Kod nekog ko mi se vise svidja ne bih pravila to pitanje, trudila bih se da savladam ljubomoru i strahove i da ipak ostanem pored njega.
Zanima me da li je to tako i kod muskaraca.
Al' sam se raspisala! :D
 
S_K_V_O:
Daj click, zasto pojednostavljujes stvari toliko.
Jo$ su na$i stari znali i praktikovali.. da su najjednostavnije stvari u stvari i najbolje

S_K_V_O:
Interesuje me kako se ti osecas kada si na putu da nekoga puno zavolis? Da li ti je sve lepo, lako i leprsavo i bez ikakvih problema pokazujes ono sto osecas ili si ponekad mucen sumnjama, strahovima, nepoverenjem, ljubomorom, da li ponekad imas neprijatan osecaj u stomaku ili u grudima?

e! ..mnogo mi se ti ne$to interesuje$. Evo sada npr. imam neprijatan osecaj u stomaku i gudrima. Sumnjam na glupo WajferAt pivo :) Kao $to mnogi ne znaju cLick nije robot! (a mogu da budem i to za neke lepe pare) te stoga imam svih 5 chula za osecanja + nepogre$iva mu$ka intuicija kao ispomoc
I da.. Muche me razne sumnje ovih dana pa zato i planiram da odgledam film Radomira Belacevica 'Ne pu$im vi$e' Inache jasno iskazujem ono $to osecam.. i verbalno i fizichki ($to mi se jutros izgleda odrazilo, na nervnoj bazi, psihichki) :wink:
 
Нпр. када ми планира време или када планира шта ЋЕМО радити следећег пролећа...еееееееее...а то све онако дискретно запакује и провуче.
 
Или кад каже:''Љубави, а да пребацим ја свој фрижидер овде код тебе?''
:lol: :lol: :lol:


Кад је чуо ту реченицу, мој друг је збрииииисао док си реко кекс!!! :lol:
 
Hellen:
Или кад каже:''Љубави, а да пребацим ја свој фрижидер овде код тебе?''
:lol: :lol: :lol:
Кад је чуо ту реченицу, мој друг је збрииииисао док си реко кекс!!! :lol:

Keks iz frizhidera :D

Mada.. sumnjam da je tvoj drug $tekara i da se ufrkao zato jer ce friz da mu povuche neku struju pa ce da upadne u ljubichastu tarifu :)
 
Ljuba82:
Нпр. када ми планира време или када планира шта ЋЕМО радити следећег пролећа...еееееееее...а то све онако дискретно запакује и провуче.

e,mrzim kada mi neko planira vreme,i posebno kada to onako diskretno provuce sto kazes,kao da se podrazumeva. :roll: i bas ne volim kada svako JA i TI postane MI... :?
a autorka teme,mislim da je sama odgororila na svoje pitanje u nekom od kasnijih postova...
 
Sharlote:
Pitanje je pre svega za muskarce zato sto mislim da muski i zenski mozak po pitanju vezivanja rade malo drugacije. Nekoliko puta mi se desilo da mi decko kaze:ti si o.k., ali ja sam mlad da se vezem.(ovde ne mislim na brak). Zanima me da li je to samo lep nacin da se neko otkaci, a ustvari je pravi razlog to da nema dovoljno ljubavi/privlacnosti ili je TO zaista pravi razlog. Tj. mislite da bi veza sa nekim mogla da funkcionise, ali ste ipak premladi/neizivljeni, tek je 27-ma i bolje je da i ne pokusavate da ostvarite vezu. Meni se desilo par puta da upoznam decka koji je o.k., ali da mi deluje kao neko kome treba ozbiljna veza i da odustanem od bilo cega sa njim. Ali ja sa tim muskarcima i ne bih volela da budem u ozbiljnoj vezi, oni su o.k. ali nije to, to. A da zelim nesto vise sa njima, ne bih odustajala. Znaci razlog je ustvari da i nema dovoljno hemije. Ja ne da nism raspolozena da se vezem, nego nisam raspolozena da se vezem za njih. Kod nekog ko mi se vise svidja ne bih pravila to pitanje, trudila bih se da savladam ljubomoru i strahove i da ipak ostanem pored njega.
Zanima me da li je to tako i kod muskaraca.
Al' sam se raspisala! :D


evo ti ga odgovor na pitanje, sama si dosla do njega
 
Ne razumem sta ce ti pozitivnije obasnjenje. Cinjenice su takve, a ti mozes da se tesis koliko god hoces. Iskreno, mislila sam da se radi o osobama koje imaju 20, 23 godina...ali kad rece 27 umalo nisam pala sa stolice. Recenica kojom su se tvoji momci posluzili nije nista drugo nego uvijeni nacin da izadju iz veze na 'lep nacin', jer ih je ta veza smorila. I to je to. Nema tu mnogo filozofije. Kad se neke stvari ponavljaju lepo sednes, razmislis i pokusas da vidis gde gresis.
Sa srecom.
 
Sharlote:
Znaci, on me ipak ne voji :(
Ima li neko neko malo pozitivnije objasnjenje?

Ма воли те...само се прави ХАХАХАХАХАХ (смех Срђана Тодоровића...Анђели). :wink:

Шалим се...вероватно му много, много значиш, па не жели да те повреди. Али плашим се да се сморио. :roll:
 
Sharlote, ne znam sta se bunis kad sama kazes da biras muskarce koji ne zele nesto ozbiljno a odbijas ove ozbiljne....
i sta sad...da bude neozbiljno 5 godina...ne kapiram?
zna se sta je neozbiljno....obicno je kratkotrajno....s razlogom...

mislim, ti sama biras muskarce sa kojima nemas nikakvu perspektivu....kazes da neces da se vezes, da ih ne maltretiras sa tim....
sta onda nije u redu u tvom zivotu kad tacno dobijas sta trazis?
 
Nina2:
Ne razumem sta ce ti pozitivnije obasnjenje. Cinjenice su takve, a ti mozes da se tesis koliko god hoces. Iskreno, mislila sam da se radi o osobama koje imaju 20, 23 godina...ali kad rece 27 umalo nisam pala sa stolice. Recenica kojom su se tvoji momci posluzili nije nista drugo nego uvijeni nacin da izadju iz veze na 'lep nacin', jer ih je ta veza smorila. I to je to. Nema tu mnogo filozofije. Kad se neke stvari ponavljaju lepo sednes, razmislis i pokusas da vidis gde gresis.
Sa srecom.

Pa, svesna sam ja da u necemu gresim,ali ne znam u cemu. Sta bi to konkretno moglo da bude sto ja radim pa da svi imaju isti izgovor? Znajuci da se muskarci "plase vezivanja" zaista izbegavam recenice tipa "Mi cemo","Ti i ja sledece godine" i to. Ovaj put npr.nisam pominjala letovanje. Ne planiram njihovo vreme, ne insistiram da se cesto vidjamo(samo ponekad :) ), o.k. mi je da povremeno izlazimo svako sa svojim drustvom. Ja se trudim da ih ne vezujem. Ne kapiram koja je kljucna stvar zbog cega pobegnu od mene, a misle o meni sve najlepse(u to zaista verujem) i ne smaram ih(skoro sam sigurna). :?: :?: :?:
 
anakin:
Sharlote, ne znam sta se bunis kad sama kazes da biras muskarce koji ne zele nesto ozbiljno a odbijas ove ozbiljne....
i sta sad...da bude neozbiljno 5 godina...ne kapiram?
zna se sta je neozbiljno....obicno je kratkotrajno....s razlogom...

mislim, ti sama biras muskarce sa kojima nemas nikakvu perspektivu....kazes da neces da se vezes, da ih ne maltretiras sa tim....
sta onda nije u redu u tvom zivotu kad tacno dobijas sta trazis?

Ali zasto uvek odu? Znam da neka takva sema ne moze da traje 5 godina,ali nijedna veza nije od samog pocetka ozbiljna. Sve bi valjda trebalo da krene opusteno, pa da se u buducnosti razvije. Ali meni uvek bude jedno isto.
I sto se tice mog vezivanja, ja bih u nekom kasnijem trenutku i volela da imam ozbiljniju vezu, ali zbog sebe pazim da se ne vezem u startu, da kasnije ne budem povredjena kad me ostavi, kao sto mi se nekoliko puta desilo.
Ova dva ozbiljna decka koja sam pomenula, su o.k., ali samo o.k. oni mi se ipak nisu ni svidjali toliko.
A ovi koji su me ostavili su pre mene imali bar po jednu vezu od godinu i po dve.
 

Back
Top