Sta raditi???

http://Marko_Bg

Početnik
Poruka
34
Uzeo sam ortaku kao da sredim comp ali usput su mi se pojavili problemi za koje nemam resenje...prilikom restartovanja comp nereaguje na F8,nemoze sistem da se digne u safe modu, regedit ne moze da se pokrene kao i task menager,norton nefunkcionise a i nemoze da se deinstalira-u toku deinstalacije comp zaglavi,nemoze da se instalira novi antivirus-u tom slucaju navodno nemam administratorska prava...sve mi deluje za format c: ali ortak nikako to nezeli zbog mase instaliranih programa!!!Usput uspeo sam da instaliram ad-aware i microsoft antispyware i uklonio neku gamad ali to neresava izlozene probleme,jos da i dodam da system restore takodje neradi :( .Ima li neko ideju sta ciniti :?: :?: :?:
 
Zreo za NOVI OS XP, ali ako ortak ne zeli, nemoj ga siliti jer nije vredno truda a kladim se da si komp po njemu TI zeznuo jer do sad je radio :D
NE cackaj po tudjim kompovima ako nisi serviser jer ces imati puuuuuunoooo puuuuunooo problema zbog idiota.
 
i ja imam isti problem, to je neki novi virus koji dolazi mailom i to recimo webmaster@server_na_kom _imas_nalog ili slicno. pokusao sam raznim programima da ga ocistim ali nista. Virus ne dozvoljava pokretanje AVP, regedit, ctrl+alt+delete, i mozda jos neke stvari, ne dozvoljava pristup sajtovima sa AVP. Ja sam uspio da uradim system restore ali sad ne mogu koristiti mail na svom serveru, na yahoo mogu samo otvoriti i procitati postu a ne mogu nikome poslati mail niti brisati mailove, i nemogu vise da koristim system restore. sve mi se cini da cu morati ponovo dizati sistem
 
hmmm... Jer si probao sa nekim drugim AV-om? imas recimo AVG i BitDefender ;)... Znam da AVg je malo teze disableovati pa proveri... ALi recimo mozes da koristis BitDefender boot CD koji ti pomaze u tim situacijama ;)...
 

Back
Top