no coment

ne znam kako si ovo iskopao, ali evo sta je ratni zlocin.Nisam uspeo da dobro razaberem koja su sredstva i da prema tome odredim dali se radi o nasim ljudima, ali ovo nema nikakve razlike od ubistva u Srebrenici.Ranjenog na zemlji......
 
cini mi se da je levi obris traktor, a na kamionu nisam primetio nista sto bi ukazilvalo na neko orudje.Ovo treba poslati natasi kandic, da vidimo dali ce poslati Hagu.
 
Lijevo vozilo je sigurno traktor, a veći kamion mi liči kao da je pripremljen za prevoz pšenice ili slično, ni meni ne djeluje da se radi o vojnicima.
 
Super shto nije ostalo na 'no comment'! Ja pogled'o 5-6 puta i dalje nisam znao shta da mislim. Ko zna kakva je to vojska, neki zgubidani koji su pushke ostavili u HQ i oshli na poljance da naprave rucak. Jedino nisam bash uspeo da razaznam shta gundjaju oni "piloti".
U svakom slucaju, kao shto ste rekli, nikakva razlika u odnosu na snimak dela shkorpiona.
JBG. Moze im se. :evil: :evil: :evil:

CIAO! 8)
 
Nisam siguran da je i jedno vozilo vojno. Objekat levo lici na vojnicki kazan ali tip koji trci ka njemu nekako trci kao decak. Covek koji je prvi pogodjen nosi sorts. Sve u svemu, Americke "delije" su daleko iz mraka iskoristile sansu i to snimile. "Opaki" su to momci.
 
Jeste u pitanju traktor.Ceo snimak (navodno) traje 15 minuta i za to vreme su izvrsili pretovar nekih raketnih bacaca.Tek kada su ta druga vozila otisla ovi su osuli paljbu.Na nekom usa forumu sam to procitao i nekoliko likova se javilo sa tom pricom(koji su uzgred stacionirani i Iraku) ali niko nije dao snimak ili link do snimka koji to potvrdjuje dok su ovaj postavili na forum.Strasnije od snimka mogu da budu njihovi komentari odobravanja na forumu.
 

Back
Top