vase misljenje o petoj beogradskoj gimnaziji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam tu skolu zavrsila i mogu objektivno da kazem: UZAS!!!!!!!!!!!!

Nemojte je slucajno upisivati (ukoliko vec niste) Ako ste je vec upisali, prebacite se u drugu . Nikada nije kasno. Znam ljude koji su se prebacivali na polugodistu 4. godine i nisu zazalili.

Skola je puna snobova, nadrkanih profesora koji samo traze pare a ne umeju nikakvo znanje da prenesu. U toj skoli necete nista nauciti, samo cete baciti 4 najlepse godine svojih mladih zivota. O zivcima da ne govorim!!! :!: :!: :!:
 
Skola nije bog zna sta, ali SVE SU TAKVE! Ja sam je zavrsio (jeste bilo tesko),ali sam je ipak zavrsio i ne fali mi nista!!! Zato, dosta kukanja i batali bilo kakvu ideju o prebacivanju--- to rade samo tatine cerke i sinovi koje mrzi da se malo pomuce! Cak ti mogu reci da od kako sam je ja zavrsio, otislo je dosta profesora koji su mogli da ti prave bilo kakav problem, sada ostala samo mlada boranija... A jos su i napumpali skolu sa novim stvarima (pocev od novih prozora, preko kafemata u hodniku itd); Zato svi ovi sto su kukali da je grozno, bolje da cute, jer uvek je "bolje" u drugoj skoli tj. cuti tu gde si i budi zadovoljan, svi su je zavrsili, zavrsices je i ti... A kada budes student, dako ti nece biti bitno u koju si skolu isao; videces! :D
 
Ma Peta uopšte nije tako strašna kao što se govori... meni je baš potpuna opuštencija.Frajeri su mnogo mnogo slatki (posebno u neparnoj smeni), društvo je legendarno, a profesori su kao i svi drugi...ima ih svakakvih...Inače Sanja M (sada već S) mi je razredna! PPOZDRAV :wink: :wink: :wink:
 
bleach:
No name:
Ma Peta uopšte nije tako strašna kao što se govori... meni je baš potpuna opuštencija.Frajeri su mnogo mnogo slatki (posebno u neparnoj smeni), društvo je legendarno, a profesori su kao i svi drugi...ima ih svakakvih...Inače Sanja M (sada već S) mi je razredna! PPOZDRAV :wink: :wink: :wink:
koje je to odeljenje...?
ja sam isto u neparnoj :lol:
Ja sam 1/3...Ti?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top