CRADLE OF FILTH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
par pesmica mi se svidjaju....iako(kako je to lepo bejala preformulisati moja frendy kad sam joj cradle 1. put pustila)...muzika je strava u pozadini,ali je ovaj kreshtavac us&re do bola 8)
 
Hmm,,,,,cemu takav Black Metal.Grozni su,nije preterano zanimljiva muzika a i toliko odskacu od normalnih Black bandova da je to zabrinjavajuce.

Bolje slusaj pravi Black:Venom na prvom mestu,pa Emperor,Dimmu Borgir,Mayhem,Borknagar,Old Funeral,Dark Funeral,Zyklon,....
 
Dont_Break_The_Oath:
Hmm,,,,,cemu takav Black Metal.Grozni su,nije preterano zanimljiva muzika a i toliko odskacu od normalnih Black bandova da je to zabrinjavajuce.

Bolje slusaj pravi Black:Venom na prvom mestu,pa Emperor,Dimmu Borgir,Mayhem,Borknagar,Old Funeral,Dark Funeral,Zyklon,....
kao prvo ja slusam i venom i mayhem,dark funeral,immortal,emperor,i simmu......ali i cof naravno,i oni nisu cist black vec i neka vrsta gothice
 
Cof su glupost teska.
Tekstovi nemaju veze sa vezom i pravljeni su za decu koja se loze da su opaki i zli........
Muzika .....no comment
Sve u svemu nisu vredni ni paznje ni rasprave.....
Nije mi jasno kako pored Venoma i ostalih kvalitetnih grupa mozes da slusas Cof.....pfff
 
U sushtini sam chuo cirka jednu pesmu (Her ghost in the fog). Pesma me odushevila... Toliko gluposti na jednom mestu... A i pevach, molim te reci mi jel on:
a) Peva
b) Umire u agoniji
c) Ima stomachne grcheve
d) Priziva kishu
Zaokruzhiti tachan odgovor...
 
NTT:
U sushtini sam chuo cirka jednu pesmu (Her ghost in the fog). Pesma me odushevila... Toliko gluposti na jednom mestu... A i pevach, molim te reci mi jel on:
a) Peva
b) Umire u agoniji
c) Ima stomachne grcheve
d) Priziva kishu
Zaokruzhiti tachan odgovor...
Parafraziracu 1 osobu-Zvuci kao skripanje krede po tabli...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top