nego da Vas pitam ja neuki nesto...

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo :?: Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli :?

i jos ovo...koliko puta Vam je se desilo da otvorite srce a da Vas ne povrede :?:
 
loop:
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo :?: Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli :?

i jos ovo...koliko puta Vam je se desilo da otvorite srce a da Vas ne povrede :?:

nijednom,tj uvek se desilo
 
loop:
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo :?: Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli :?

i jos ovo...koliko puta Vam je se desilo da otvorite srce a da Vas ne povrede :?:
Nisam znala da je to samo ženska osobina :?
U svakom slučaju, sam si dao odgovor - zato što znaju da će te povrediti; a to baš nije lep osećaj - povrediti nekoga :(
Ovo drugo pitanje je malo komplikovano... Ako me ne bude mrzelo kasnije...
Treće - svaki put kad otvaraš srce, otvaraš ga na sopstveni rizik... bila sam povređena, ali nisam se nikad pokajala; tako da... nema to veze sa tim da li će te neko povrediti - kad otvaraš srce, otvaraš ga zbog sebe...
 
loop:
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo :?: Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli :?

i jos ovo...koliko puta Vam je se desilo da otvorite srce a da Vas ne povrede :?:
Je l' to aludiras na nesto? :? Svi smo mi deo tvog eksperimenta? :?

Ne znam zasto je tako. Zato sto se kaju? Zato sto ne zele ni same to da prihvate?

A drugi deo pitanja... Nema veze sa prvim, je li?
Ja kad otvorim srce cinim to sa punom svescu o tome da to drugi mogu iskoristiti. I ocekujem sve... Tako da... Super ako me taj neko ne povredi. A ako me povredi, neka, ide njemu na dusu.
 
loop:
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo :?: Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli :?

to je zato $to imamo i odredjene 'mazzo' sklonosti. volimo da trpimo, da se muchimo i lazhno nadamo iako znamo da od cele stvari nema ni$ta, ali ono... ispasti muchenik i povredjen je prioritet!

Za$to neko voli da ispadne majmun? To je pitanje! Dobije$ kr$ najava i upozorenja od omiljene ti zhenke, ali i dalje stoji$ kao bleja na plazhi i cheka$ nezibezhni cunami da te poklopi.. A mogao si da se skloni$ na vreme.. a znao si $ta ide.. ali opet si morao da ispadne$ siroma muchenik :twisted:

bilo tako i bice.. ovaj forum nece ni$ta promeniti :wink:
 
?:
kučka:
Ima nas kojima nije u prirodi da povredjujemo druge.Svesni da to sto bi rekli direktno moze da povredi trazimo neki drugi blazi da ne kazem laksi nacin, mada cesto on na kraju ispadne blesav.

pa zar nije kuchka neka direktna proracunata cupi...a ti ispade nezna ko maslachak

Jedna od dobrih osobina kod Kučki je transformacija.
Inace znas vec ono otrcano: I na tarbi pise pa nije....
:wink:
 
loop:
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo :?: Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli :?

Zashto?
a) zato shto je kuchka
b) zato shto joj tip mnogo ide na zhivce
c) zato shto zheli sebe da predstavi kao zhrtvu
d) zato shto joj je neprijatno (zbog prevare/raskida/chega-god)
e) zato shto nema hrabrosti da kazhe sve, sada i u lice

Usput, onaj koji je povredjen/prevaren/ostavljen, sklon je pravi od sebe vecu zhrtvu nego shto jeste, pri tom preuvelichavajucji postupke druge strane, u negativnoj konotaciji.
180.gif
 
kučka:
?:
kučka:
Ima nas kojima nije u prirodi da povredjujemo druge.Svesni da to sto bi rekli direktno moze da povredi trazimo neki drugi blazi da ne kazem laksi nacin, mada cesto on na kraju ispadne blesav.

pa zar nije kuchka neka direktna proracunata cupi...a ti ispade nezna ko maslachak

Jedna od dobrih osobina kod Kučki je transformacija.
Inace znas vec ono otrcano: I na tarbi pise pa nije....
:wink:

ma ti si fejk nisi kuchka. izvini na tudjici. kucke ne pricaju da su kucke. uci se ovde od velikih. ne od mene, ja sam rospija eventualno i tako ali ovde su prave kuchke!
 
loop:
zasto zene nece da ti kazu nesto (za sta znaju da ce da te povredi) direknto , nego sve nesto okolisu, pa odugovlace, pa pokusavaju da ti to na kraju tako upakuju kao da je nesto lepo :?: Zar one stvarno ne shvataju da to jos vise boli :?

i jos ovo...koliko puta Vam je se desilo da otvorite srce a da Vas ne povrede :?:
Koliko mi sed desilo puta da otvorim srce a da me ne povrede....samo nijednom i nikada vise!!!!!
A tebe?!!!!
Zanimljivo i ja se to uvek pitam!
A ja nikada ne okolisam ali me stalno povrede....
Neznam zasto....
 

Back
Top