šta ste pomislili kada ste ih videli

Q

Queen_

Gost
...vaše partnere, duge veze, muževe....
Gde ste ih prvi put videli, šta ste pomislili, šta su oni pomislili?

Ja kad sam videla mog muža prvi put, u kafani, pomislila sam da nije loš, al ima seljačku kožnu jaknu. A on je pomislio da bih bila dobra kres šema, al da imam koji kg manje :lol:
 
Ja pomislila da je klinac (izgledao je mlađi nego što jeste), čak sam ga i isprozivala zbog toga - mislila sam da laže za godine :lol: ; ali i osveženje od prethodnih dosadnih i istih startovanja. Bio je malo originalniji.
Ne znam šta je on pomislio, laže kad kaže... Znao je da sam drugačija i bolja :roll: ... od ostalih kres šema :lol:
 
ja sam moju :cry: ljubav prvi put videla na nekim slikama kod njegovog druga sa nekog rodjendana koje su tad bile aktuelne,a ja sam taj dogadjaj bila propustila :? .e,ondak sam vrisnula:ko ti je ovaj tip?! svi prisutni se zgrozili,kao,gde si njega nasla pored mitje/sime/djoke-ovogonog :shock: .ja u sali,pripito izjavim:ljudi,ovo je covek mog zivota...i tako,isto vece ga sretnemo u gradu :shock: :? i on pomisli:steta sto trenutno imam devojku :lol: ...i raskine s njom u roku od nedelju dana :roll: ...i smuva se samnom...and we didn't live happilly ever after :cry: ...ali,dobro...i dalje sam ubedjena da on jeste covek mog zivota :oops:
 
'Ej, breskvice... Zaboravi sve što sam ti onomad pisala :?
U'vati ga ponovo i ne puštaj :P
Mislim, ako ga voliš toliko, i posle... :(
Ja se baš skenjam kad se neko voli a nije zajedno zbog nečeg drugog, što nije nedostatak ljubavi...

Ili me nemoj slušati uopšte :? Nikada! K'o da sam ja nešto pametnija :roll:
 
eeee,mackice,ti mi stvarno dodjes ponekad kao glas razuma :D ,ali znas i sama kako to sve ume da bude komplikovano :( ...shvatice on...za 5,10 godina...bilo kad.ja sam dovoljno ubedjivala i sebe i njega...sad mogu samo da cekam ili da on shvati ili da ga ja zaboravim... :cry:
 
Ja takve stvari i ne pamtim.I pored najbolje volje sada ne mogu da se setim nicega.
Posebno ako se odnose na neke ljubavi u osnovnoj skoli.Jedva da se secam i kako zgrada izgleda...iako nije bilo tako davno.
Ne secam se sta sam pomislio za bilo koju u prvom momentu,akamoli za neku tamo prvu...blablabla.
Secam se samo da sam 2-3 puta posle pocetne euforije za nekom devojkom rekao sebi,posle par nedelja "Gde su ti bile oci,konju"! Eto toga se secam.
 
"Jao Bozhe, on je dete i tako je smeshan!"
59.gif

Gledao je u mene kao u boginju, a ja sam njega gledala kako postaje zreliji, razvijeniji i meni sve blizhi..
Sada ta mala razlika u godinama nije bitna, a iako se sve promenilo, sve je josh uvek isto - ja sam i dalje njegova boginja, on je josh uvek moj maleni dechko..
hug.gif
 

Back
Top