besika

vesna1356

Zainteresovan član
Poruka
143
Da li mi neko moze reci da li je imao iskustvo sa operacijom besike.Moji problemi su nastupili posle porodjaja i evo vec 6 god odlazem operaciju.Pa bih molila gde je to najbolje uraditi.pozdrav
 
Vesna,
ne bi bilo lose da kazes kakva je operacija u pitanju jer postoji vise operacija mokracne besike.
Onda ti mogu reci nesto vise o tome.
 
Izvini nisam bila tu pa nisam odgovorila pa moj problem je u tome sto mi besika malte ne stoji na samom ulazu bila sam kod dr on mi je rekao da to treba operisati ali ja to stalno odlazem a kao prateci problem je sto nemogu da zadrzim dugo urin a jos jedan problem sto su svi misici oslabljeni tako da su i ti vaginalni misici jako slabi pa je onda jako lose imati seks jer me sve to i psihicki opterecuje .Ipak sam mlada da bih se odrekla seksa i nosila uloske
 
pa Vesna,to je laka operacija koja se danas izvodi,posto zivis tamo gde si napisala,pretpostavljam da nije problem da platis.
u pitanju je postavljanje jedne plasticne mrezice u vidu trakice koja kao da zaomci tvoju besiku i podigne je na gore.posle kroz tu trakicu uraste vezivno tkivo i to se sve ucvrsti.
na zalost neko ti ne moze 100 % garantovati da posle toga neces imati vise tih tegoba.

sama tehnika se zove :korekcija stres urinarne inkontinencije "T-sling" operacijom.ja mislim da na netu mozes nacu nesto o tome ja ne mogu da ti dam sajt te kuce koja pravi te mrezice jer je to reklama a to je ovde zabranjeno.
pozdrav.
 
Ja sam radila vezbe neznam kako se zovu ali bas ih ne volim ali bilo bi lepo ako mi mozete reci kako da dodjem do tih vezbi ili mi recite ako vi negde radite da li vam se mogu obratiti za objasnjenje tih vezbi hvala i pozdrav vesna
 
Tema koja se bavi Kegelovim vezbama vec postoji na forumu, koristite pretrazivac ako Vam nije prevelik problem, nastojimo spreciti dupliranje tema.
Pozdrav!
 

Back
Top