Sta je to u stvari?!

To su, ustvari, zakamuflirani Paganski hramovi u kojima ovdašnji urođenici prinose ljudske žrtve, pretežno posetioce EXIT - a, uglavnom one malo " pod uticajem ", svojim bogovima za uspešnu narednu žetvu !!! :lol:
 
Ne znam koje su to crkve , ali sam skoro ( kao da nikad nisam prolazio futoskom ulicom ) spazio crkvu , i zapitao se kako je ranije nisam skontao ?
Kad se ide od futoske prema Futogu , pre elektro skole s leve strane ( uz samu ulicu ) !?
Mozda i nije crkva , ali lici !
 
storm cloud:
Naravno da joj je frka kad se smuca noću po Telepu! :P
Ma ne plasim se ja, ni idem tuda nocu, vec pre par dana mi je pobegao kec (tipicno! :P ) pa sam resila da se prosetam pored moje lepe gimnazije. Nije mi strasan izgleda tih crkava, stavise, ok izgledaju, ali nista zivo tamo ne pise, nema znaka zivota! :shock: Da nije zasadjeno cvece i bastica okopana, ne znam sta bih mislila...
Uuuuu brate, pa tim jos gore! Sve je pod konac, a nikad nikog ne vidjam! :shock:
 
Neva:
Pcelice, a sta ces ti na Telepu
Zbog
14.gif
:D
 
nesons:
Ne znam koje su to crkve , ali sam skoro ( kao da nikad nisam prolazio futoskom ulicom ) spazio crkvu , i zapitao se kako je ranije nisam skontao ?
Kad se ide od futoske prema Futogu , pre elektro skole s leve strane ( uz samu ulicu ) !?
Mozda i nije crkva , ali lici !
Pa bruka, tuda cesto prolazim i promakla mi je! :shock: Raspitacu se koja je. Inace strasno zazirem od levih i desnih crkava, sve bih ja to... uh! :x
A je l' bilo sta s verskom stranom u vezi regulisano zakonom? BUDITE SE PRAVNICI!!! Priznate/ nepriznate crkve, vernici, nevernici, sektasi... kako se to tretira?
 
nesons:
Ne znam koje su to crkve , ali sam skoro ( kao da nikad nisam prolazio futoskom ulicom ) spazio crkvu , i zapitao se kako je ranije nisam skontao ?
Kad se ide od futoske prema Futogu , pre elektro skole s leve strane ( uz samu ulicu ) !?
Mozda i nije crkva , ali lici !
A i kako bi, Nenose, kad samo zveraš u kafane i pečenjare, ono malo dok nisi na netu ?!? :lol:
 
krvolok:
nesons:
Ne znam koje su to crkve , ali sam skoro ( kao da nikad nisam prolazio futoskom ulicom ) spazio crkvu , i zapitao se kako je ranije nisam skontao ?
Kad se ide od futoske prema Futogu , pre elektro skole s leve strane ( uz samu ulicu ) !?
Mozda i nije crkva , ali lici !
A i kako bi, Nenose, kad samo zveraš u kafane i pečenjare, ono malo dok nisi na netu ?!? :lol:

A ti ne smes da zveras u pecenjare jer si na dijeti !? Pa ti sad krivo ! :lol:
Ili gledas u prodavnice "zdrave" hrane !
 
da upalim svecu kad imam za to potrebu... i obozavam Bozic jer tada popa uvek dolazi kod maminih u kucu; ne samo da mi se svidja taj ritual, vec posle i razgovor s popom. ne znam kako ko gleda na crkvu, ali crkva za mene nije nova moda, niti nosim brojanicu u rozoj, ciklama i srebrnoj boji :roll:
 
mackica ns:
nsbee:
storm cloud:
Naravno da joj je frka kad se smuca noću po Telepu! :P
Ma ne plasim se ja, ni idem tuda nocu, vec pre par dana mi je pobegao kec (tipicno! :P )

"Nije stvar u tome što kasniš sat vremena, nego kako si provela tih sat vremena :!: " :P :lol:

ja kao pravi telepcanin morma da branim nasu telepsku snajku :wink:

zato ne dirajte mi je :twisted:

a sto se tice setnje telepom, verujte ne verujte, ali cak i stari telepcani, obuku se malo bolje nego za po kuci, pa ruku pod ruku setaju, bar do poslasticarnice :D

lepa navika zar ne :)

pored dve crkve kod gimnazije, postoji i trca, nova, pravoslavna, nize niz istu ulicu. istina je, sto mogu da vidim svakog vikenda ujutro, najposecenija je katolicka, ljudi SETAJU, cele porodice, idu na jutrenje, a u pravoslavnu samo tek na bozic ili neki svetac, inace je prazna i nedovrsena.
 

Back
Top