Matorci...Smaraju,zar ne?

Cale mi je umro :cry: ali zato buraz (8 godina stariji) smara za njega i celu rodbinu zajedno!!!
Kewa onako, kada bas nesto zase*rem ja to odslusam popricam sa njom i kud koji mili moji!
Nazalost, nemam svoju sobu, ap ceto "furnem" od kuce na nekoliko sati, odem do igraonice ili vozim bicikl po 50km...
Volim cesto da odem i na Pancevacki kej i tamo pisem svoj dnevnik!
 
i meni je tata umro :cry: pa sad zivim fino s mamom,trudeci se da ne komplikujem stvari... bas se trudim da ne pravim sr...,ali kad se to vec desi,onda samo uzmem pare,obujem cipele i izadjem iz kuce... i prosetam jedno 2-3 km... fino razmislim o svemu,i vratim se kuci.
 
Meni je tata živ. Živ smor. Izvinite. Voli da sluša klasiku (u ogromnim količinama) i da mi se obraća kao da sam još dete...a to me nervira.
Mama je super. Mama mi je drugarica koja nije izgubila svoju ulogu roditelja.
I lenji brat. On je ok.
A kako ih se otarasim...pa...muzika i zasebna soba čine svoje...čine mene svojom, hoću reći.
 
Keeper:
mene je jedan matorac batalio pa mi je upola lakshe.
da l' lakshe ili tezhe, postavlja se pitanje...


inache pronalazim neki ~zajednichki jezik, shto bi rekli, ali u poslednje vreme se potrefi da su obe strane naelektrisane istovremeno... to se ne zavrshi lepo nikako...
to shto imam svoju sobu ne znachi nishta. a mene mrzi da izadjem iz kucje. tako da...
prodje kao i sve. (8
 
E blago vama koji mozete da se tako zatvorite u sobu i iskulirate...Moji kad navale da smaraju onda mi udju u sobu i daaave i nema sanse da ih isteram dok ne ispricaju svoje...I keva i cale podjednako smaraju i nazalost ni sa jednim od njih nemam neki odnos u smislu da se poveravam i tako to....Razgovori nam se svode na to kakvo je vreme,sta ima u skoli....formalnosti....A najvise od svega bih volela da imam kevu ortakinju ko pola mojih drugarica ali nista...:(
 
Ma uvek se to kao svi bune i kritikuju roditelje...meni je to bzvz... Mislim i meni moji mnogo toga ne dozvoljavaju ali stvarno mnogo toga, sad npr.juce.tj.prekjuce na svirci u gimn. nisu me pustili ni da ostanem do kraja i ja ostala jedva do 11!bas trulo...
a to za kevu ortakinju mi je totalno glupo;mislim, i ja ponekad zavidim na tom gotivnom druzenju sa roditeljima koji imaju neke moje drugarice ali sve do neke granice. ej bre , ja znam neke koje sa kevom dele sexualna iskustva...bolesno
ipak se zna valjda ko je drugarica a ko roditelj
 
Pa dobro,ne bas sa kevom da delis sexualna iskustva,ali da ipak mozes o necemu da popricas sa njom a da ti ne bude glupo...A to za izlaske sam vec navikla...Pogotovo sto sam jedinica...Npr.totalno se isparanoisu ako zakasnim 5 minuta....Dave...
 
moji su super.. mada, ponekad i nisu.. recimo, mama ne voli ljude druge naciopnalnosti :roll:
ali posto ih ne voli, o tome i ne pricamo.. mogu da joj kazem neke stvari, a neke stvari i ne zelim da joj kazem.. eto, recimo, kad sam joj rekla da imam decka, nije mi nista rekla, odmah je prihvatila.. i dala mi je da izlazim sa njim i tako..
 
Ne znam, ja uopste nemam takvih problema sa roditeljima. Rekla sam odavno da svi u kuci treba da budu ravnopravni, ali ponekad ispada da sam ja ta koja je glavna...

-sve sto zelim to mi i kupe, cak daju mi i vise nego sto trazim (ako ponekad ne mogu, to je stvarno zbog toga sto nemaju dovoljno novca)
-Ne kritikuju me zbog ocena, skole, ucenja, drustva,izlazaka...Nece mi uvesti nikakve zabrane ili bilo kakve kazne, ako nesto lose uradim. Jer ne bi im ni uspelo to, a i ja uglavnom uvidim gde sam pogresila.
-Nemam tih problema, da me teraju da ucim, spavam, ugasim TV, sredim sobu, uradim ovo, ono, ne radim ovo ono... (jer nema potrebe, mama sredjuje sve, hoce uvek da pomogne u vezi svega pa i skole, hoce da mi preprica i procita lektiru, uradi domaci, objasni neku lekciju....jer zasto da i ne iskoristim ponekad njenu dobrotu.)
-Mogu pred roditeljima da pricam nesto ruzno ili bezobrazno, nece nista da mi kazu, cak ce i da se nadovezu na to i da nastave da se zezaju zajedno sa mnom.
-Slobodno pricam o svim problemima i svim mogucim dobrim i losim stvarima. Ako se ne slazu sa necim, nece mi nista zabranjivati, a ako mogu da pomognu(ili ako im ja to dozvolim) ucinice sve da to i urade.
-Normalno da se ponekad i ja posvadjam sa njima, ali onda roditelji su ti koji zapuse usi da ne slusaju ili pobegnu od kuce dok se ne smiri situacija.

Moji roditelji jesu dobri, tolerantni i vise nego sto treba, ali nemojte da mislite da ja sad zloupotrebljavam sve to.
 
Moji ne smaraju...dobro,mozda minimalno-to im je posao....sa caletom sam ok,al sam sa mamom izuzetno bliska i to mi puno znaci,ona je jedina osoba na koju mogu 100% da racunam.....i poveravam joj se i ne znam kako bih funkcionisala da nisam bliska sa njom :roll:
 

Back
Top