Nepovratni Grant
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Nepovratni Grant

DreaMaster
    Guest

Podrazumevano Nepovratni Grant

Da li imate ideju za neki biznis Ovde kod nas daju nepovratni grant za mashine ili alatke potrebne za biznis. Potrebno je ispunjavati neke uslove...
    Glavni Uslov: Mashina ili SHtajaznam mora koshtati do 1200 evra Unapred hvala na odgovore...Znam, od hvala se ne zhivi, al ako uspe chastim vas :wink:. Unapred hvala svim dobronamernim osobama koji bi mi dali ideju.

Guest

Podrazumevano Re: Nepovratni Grant

Citat Original postavio DreaMaster
    Da li imate ideju za neki biznis Ovde kod nas daju nepovratni grant za mashine ili alatke potrebne za biznis. Potrebno je ispunjavati neke uslove...
    Glavni Uslov: Mashina ili SHtajaznam mora koshtati do 1200 evra Unapred hvala na odgovore...Znam, od hvala se ne zhivi, al ako uspe chastim vas :wink:. Unapred hvala svim dobronamernim osobama koji bi mi dali ideju.
    A ko to daje?

DreaMaster
    Guest

Podrazumevano Re: Nepovratni Grant

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio DreaMaster
    A ko to daje?
    Danska Vlada, ali nije u Srbiji, već u Makedoniji - u kriznim regionima.

Slične teme

1. Pomoc oko Grant Turismo 4
    Autor ShadowRider u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2005., 18:50
  2. Kakav je igrac Brajan Grant-Miami Hit?
    Autor girl10 u forumu Košarka
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.02.2004., 16:37

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •