ljudi koji bi da daju i da uzmu zajam...

pozajmica?
nema problema ja sam uvek bio i ostao, dobar cenjen i postovan covek.
skoro sam preuzeo kredit iz banke jednom coveku koji ide za Rusiju ,za par hektara zemlje ,po fer ceni , na poklon.
mislim da ce preuzimanje vracanja kredita bankama za nekretnine ili pokretnosti tek da zazivi.

To nije pozajmica ,fer cena ne postoji a ti trebaš da platiš porez i prirez i ostale dažbine.Tek tada bi bilo ok a ovako ti nikako ne možeš da budeš cenjen i poštovan čovek .Nisi ni pošten ni cenjen ako si nekome nešto uzeo onda kada je njemu bilo muka.Da si to uzeo po istoj ceni onda bi bio cenjen i pošten .
 
To nije pozajmica ,fer cena ne postoji a ti trebaš da platiš porez i prirez i ostale dažbine.Tek tada bi bilo ok a ovako ti nikako ne možeš da budeš cenjen i poštovan čovek .Nisi ni pošten ni cenjen ako si nekome nešto uzeo onda kada je njemu bilo muka.Da si to uzeo po istoj ceni onda bi bio cenjen i pošten .

nemam razloga da branim nikoga
ali zar bas banke nisu te koje zaradjuju na ljuckoj nesreci
zar banke ne uzimaju stanove zbog ne placenih hipoteka? i ne vracenih kredita?
 
nemam razloga da branim nikoga
ali zar bas banke nisu te koje zaradjuju na ljuckoj nesreci
zar banke ne uzimaju stanove zbog ne placenih hipoteka? i ne vracenih kredita?

Možda sam ja to rekao u pogrešnoj formi ali on kaže pozajmica a to je kad neko nekom pozajmi a ovaj mu vrati i tu stvar ima ponovo .Ovde se radi o nepovratnoj pozajmici,a još o dobroj ceni koju ja ne odobravam .Ako grešim onda je to nešto drugo.
 
sram te bilo , gde ste vi bili ?
JA sam pomogao coveku da se makne iz ove banane konacno u zivot kredit ga je vezao za trulu srbiju a ostao bez posla, ja sam mu dao slobodu ja sam vise ucinio za njega nego bilo ko drugi , ja se sad koljem sa bankama , ja sam najveci patriota i humanista ovde i najbolji covek.
 
Po toj ceni pa to nema nigde osim kod kizo a on mu pomogao da ostane i bez malo toga što je imao.Takvi kao ti daju slobodu a i patriota si posle svega a i human a ovo najbolji čovek e to je extra.Kako te nije sramota da uopšte napišeš to .Ti si njemu oduzeo od onoga što mu je tata i deda ostavio i sada kad se vrati on je slepac i nema ništa od toga .Mislim da treba ovog teksta da se stidiš.
 
hahaha ne mozes mi nista on je meni pravno poklonio zemlju kao i kredit tj. ja sam potpisao da preuzimam sve obaveze prema banci. :lol:
tako smo se dogovorili bas da bi izbegli dazbine drzavi i sasvim legalno. :mrgreen:
joj crni ti ,ne valja ti sto si tako pakostan treba da ucis da budes dobar covek i da pomazes bliznjem svom kao ja :hahaha:
 
hahaha ne mozes mi nista on je meni pravno poklonio zemlju kao i kredit tj. ja sam potpisao da preuzimam sve obaveze prema banci. :lol:
tako smo se dogovorili bas da bi izbegli dazbine drzavi i sasvim legalno. :mrgreen:
joj crni ti ,ne valja ti sto si tako pakostan treba da ucis da budes dobar covek i da pomazes bliznjem svom kao ja :hahaha:

NIsmo mi ( ni on , ni ja) pakosni, nego jeste jako odvratno to sto si ti uradio i nije te sramota da se ovde hvalis.
 
joj crni ti ,ne valja ti sto si tako pakostan treba da ucis da budes dobar covek i da pomazes bliznjem svom kao ja :hahaha:
Nije u pitanju pakost!
Zavisi od cene koju si platio:
- ako si platio (bar) redovnu cenu, stvar je uglavnom čista.
- ako si platio (bar) malo više od redovne cene, jer otplaćuješ na rate, čist si kao suza!
- ako si platio makar i malo manje od redovne cene, iskoristio si čovekovu nevolju!
Kako si ti sam opisao, deluje kao da si platio manje od redovne cene pa su zato i komentari takvi.

Naravno, nema potrebe da iznosiš bilo kakve podatke i da se pravdaš! Ti znaš šta se dešavalo i to je dovoljno! Forum nije istraga.
 
Nije u pitanju pakost!
Zavisi od cene koju si platio:
- ako si platio (bar) redovnu cenu, stvar je uglavnom čista.
- ako si platio (bar) malo više od redovne cene, jer otplaćuješ na rate, čist si kao suza!
- ako si platio makar i malo manje od redovne cene, iskoristio si čovekovu nevolju!
Kako si ti sam opisao, deluje kao da si platio manje od redovne cene pa su zato i komentari takvi.

Naravno, nema potrebe da iznosiš bilo kakve podatke i da se pravdaš! Ti znaš šta se dešavalo i to je dovoljno! Forum nije istraga.

Cekaj , ti znas , prodavac zna ,kupac zna ,svi znaju ,da postoji neki raspon cena za zemlju te kategorije ,od-do , jel tako...znaci nemoj da se pravimo blesavi!
Ako prodajes hitno i brzo ti trebaju pare normalno da ces da snizis cenu !
Pa neces cekati mesecima ili godinama pogotovu sad kad narod nema para (kesha) i kad cena zemlje pada.
Ja sam dao nesto malo i u kesu ali vecina ide na otplatu kredita. Covek je dobro prosao i svi mu tako kazu.
Ja nikog nisam terao da uzima kredit ,niti sam zirant nit dajem u zajam. Ja samo preuzimam dugove u zamenu zasta se dogovorimo.
Ja sam dobrocinitelj ,spasilac ,andjeo sa neba :D
 
kaze se debelokozac ficfiricu ...
meni je savest mirna ,dusa neiskvarena ,obraz cist... znam ja da je to vama sa zapada misaona imenica ali solidarnost cast i cojstvo kod nas jos postoje.
covek nije ni radio tu zemlju kao da je nije ni imao, a ja cu da je koristim zasta i treba da sluzi.
 
Na šta se odnosi ovo?
Izneo sam sve varijante koje su teorijski moguće. Ponavljam da ne treba da se pravdaš jer forum nije istraga. (Ako jeste odmah ga napuštam!)

znam ali vidis i sam da ovde napadaju ko ljute osice ...
recimo da ar vredi od 300-400e tu se prodavao i svi su to znali . on je trazio 300 i kes odma ali niko se ne javlja nece niko u okolini da kupuje zemlju ne treba im. ja cujem to pa mu ponudim malo vise i da preuzmem kredit. znaci niko nije ostecen.
 
Probaj da pozajmis od rodbine ili nekog prijatelja, no imaj na umu da se zbog para i vrlo lako gube i rodbinske i prijateljske veze.
Kod zelenasa su ti kamate oko 10 % pa na dalje mesecno, sa tim da obicno traze neki zalog koji je par puta visi od pozajmice (auto, motor, zlato, nekad i nekretninu).
 

Back
Top