Ravnopravnost polova

chika_doktor:
antihrista:
Baby Kate:
loop:
sad me nesto podseti da prokomentarisem kako muskarci i zene nikad ne mogu biti ravnopravni.

Definitivno su muskarci, jaci, odlucniji, pametniji pol koji vise razmislja glavom nego srcem 8)

Zene su mekane ,nezne, neodlucne, nemaju volje toliko, nigad ne mogu da budu u rangu sa muskarcima.

Govorim uopsteno(gledano za vecinu), cast izuzecima!

Interesuje me Vas misljenje na ovu temu, i molim moderatore da ne premestaju ovo na filozofiju, please.
A da ti stavis i jedno G ispred nicka, a?
hahah bravo baby!
dakle, ne mozemo nikada da budemo ravnopravni, Bogu hvala! muskarci su uskraceni za najvece cudo sveta-radjanje deteta! usput vecina bi ih umrla na stolu, kazu da je po nekim naucnim istrazivanjima to najjaci bol koji moze da se izdrzi, a da su muskarci daleko ispod tog praga podnosenja bola! vi bre od kijavice legnete u krevet i umirete! o kojoj vrsti nadmoci pricas? jedino sto ste misicno jaci, ali ako za snagu smatras to sto bi mogao fizicki da pobedis zenu onda nema mesta bilo kakvoj prici. a delujes po izjavama da si u toj napacenoj verbalno i emotivno osakacenoj kategoriji.

Ti sigurno imas prolaza kod muskaraca...
имам веровао или не.
 
naturaly:
antihrista:
naturaly:
nije najjaci bol taj nego
bol kamena koji prolazi kroz mokracne kanale !!!
ako vec potezes to pitanje!

P.S. I to kod muskarca!!!!
ок, а куда би женама прошао камен?

NASI KANALI SU UZI I ZATO JE NAMA MNOGO GORE
PITAJ NEKOG DOKTORA DA TI OBJASNI!!!!!!
kanal se zove ureter od besike do polnog organa.podnosenje bola je individualna reakcija organizma.
 
antihrista:
Lanfear:
Ljudi, u pitanju je ravnopravnost polova, a ne chiji su kanali uzi... :roll:
pa covek se uhvatio za slamku! svidja mu se lol " ja imam uzi kanal" ma nemoj moj je uzi!" lol sta reci....?

uh kako si ti smorna osoba...
samo sam ti stavio do znanja da nije porodjajni bol najveci
ali su verujem
nesnosni bolovi i jedan i drugi...
to mi upalo u oci !!!

a o temi sam vec rekao " Ravnopravnost cega?" ma daj bre...
 
The_big_blue:
Ma kakva ravnopravnost..kazu: DA BI VAS ZENA VOLELA ZENSKI,MORATE SA NJOM POSTUPATI MUSKI!!!
Muskarci se selektivno pozivaju na "ravnopravnost" onda kada im to odgovara!
Nismo,niti cemo ikada biti ravnopravni....ajd na primer materinstvo...pa vojska...Sto vise navodno tezimo za ravnopravnoscu....sve vise sebi komplikujemo zivot...Zena treba da je zena a muskarac muskarac i tu neme nikakve filozofije!!!
Potpuno se slažem. Znate da crkva i pojedine vlade nisu pristalice da žene imaju pravo glasa, ne zato što su šovinisti, već zato što one razmišljaju srcem. Sećam se Slobice i komentara(kako je lep ki upisan, odaje snagu itd). Vidite, kako smo počeli da težimo ravnopravnosti, koja ima nekoliko dobrih strana, počelo je mnogo toga da se ljulja u društvu, a to nije dobro. Elem, Biologija kaže da ste vi jači pol a mi lepši, vi ste jače psihički mi fizički. Ali, očigledno imamo više sofisticiranu pamet. Pogledajte ko su kreatori garderobe, parfema, kuvari, slikari, pesnici, filozofi, književnici itd. Hladna glava naj bolje razume i odlučuje. 8) :wink: :!:
 

Back
Top