Ista kao ...

70705268-sexy-girl-in-black-body-suit-with-beautiful-ass-in-bed-in-a-hotel-room-and-uses-their-smartphone-for.jpg


+ sarkazam i zulu avatar :lol:

Znaci ovo je Kjer. :)

Naravno uopste nije namesteno da pogodim ko je. :malav: :D
 
Sad bez zezanja, mislim da je na crtežu Bogi, verovatno zbog priče i plazma keksa, a i u faci je mnogo slatka:heart:, pa raščupana frizura, nakit.... Ali je preterano, zaista.:aha: Jedino ako sam promašila, pa je neko drugi u pitanju.
 
Sad bez zezanja, mislim da je na crtežu Bogi, verovatno zbog priče i plazma keksa, a i u faci je mnogo slatka:heart:, pa raščupana frizura, nakit.... Ali je preterano, zaista.:aha: Jedino ako sam promašila, pa je neko drugi u pitanju.

Емка, ток твојих и ток мојих асоцијација воде у потпуно супротне крајеве универзума.

Боги је ово, како сам је и тамо приказао:

БЖ.jpg
 
:lol:

Promašila sam temu. A ne znam da gađam to ko na koga liči, nikad nisam umela, osim ako sličnost nije baš uočljiva. Znam nekog u rl ko liči na Džeralda Batlera (onaj što glumi vođu Spartanaca u 300). A na forumu....nemam pojma.
 
Poslednja izmena:
To je neka plavuša, ne može biti Metla.:think:

Емка, данима већ размишљам о овоме што си написала и не могу проникнути како си до овог дошла.

Гледам цртеж што поставих, гледам шта си написала, гледам цртеж, гледам шта си написала, гледам цртеж, гледам шта си написала...

Леба ти како си дошла до овог: "To je neka plavuša..."
 
Емка, данима већ размишљам о овоме што си написала и не могу проникнути како си до овог дошла.

Гледам цртеж што поставих, гледам шта си написала, гледам цртеж, гледам шта си написала, гледам цртеж, гледам шта си написала...

Леба ти како си дошла до овог: "To je neka plavuša..."
zato sto se plavuse najbolje zabavljaju,a ova je bas neka "vesela" :malav:
 

Slične teme


Back
Top