Suspendovan policajac koji je dao podršku protestima

jomini®

Elita
Poruka
16.801
http://www.e-novine.com/srbija/vesti/83003-Suspendovan-policajac-uesnik-mitinga-Dveri.html

Naravno, ne može tako dok se nosi uniforma... Sad pedala...

thumbnail.php
 
I treba pedala. Opsti javasluk. To je zato sto je drzava partijska prcija i svaki retard moze tu da se zaposli. Siguran sam da nam je drzavni aparat najgori u celoj Evropi. Najgori po obrazovanju, radu, a i moralnim ubedjenjima.

ne da treba da bude suspendovan nego i otpusten i da plati neku kaznu od 200 000. Kad mogu sitni privatnici da placaju kazne moze i on da plati.
 
i treba. treba sve koji su slali poruke ivici i vucicu u prdekanu. pa sta ako ih ima na hiljade. sad je nasoj vladi drazi mir sa eu nego sa svojim gradjanima. i ovde na forumu. dosta je bilo zalaganja za stajaznam. ima svi da budete kao jomi,kami, id, anti, tri, blajdzi, *smi i sl.

sta turac pise ko sta hoce. kakav nacionalizam. sve to treba gvozdenom demokratskom metlom. gde boki stade tu toma da nastavi, sto je mirko zaduzio, tu ivica da jos vise.

nista nas nece zaustaviti nas mali parobrod ka velikoj zajednickoj evropskoj reci

hapsi milicijo, rokaj, fircaj.
 
Već je bila tema na forumu ,ili čak više njih , naricali smo nad njegovom hudom sudbom , oplakali smo ga , uzdigli u rang Obilića,Starca Vujadna i Milića Barjaktara sve po PS-u,naravno i prokleli smo zapadne guzoljube i nato adžuvane koji su ga suspenzovali do devetoga kolena i nanu im sprčili milu onu kvislinšku na 5 strana ,sve kao što Bog zapoveda .
 
godinama dos organizovano zatire sve srpsko i posteno. sad im je sjajna prilika da dovrse posao tudjom ivicinom rukom.

zadnji dani na forumu su oziveli usahli demokratski front, diglo se i kurtistkinja i murtistkinja, jer kako da propuste ovu jedinstvenu priliku, mozda smatraju sipatrski uspeh za svoj pa bi teli malo da se ugrade

ali to nije nista novo, nisam ja dobijao medalje i nagrade po pristini. zna se ko je
 
Eto, on pošten i normalan, mentalno uravnotežen policajac (što je danas retkost u policiji) suspendovan, a oni dripci i sadisti koji šutiraju klince koji leže na zemlji bivaju unapređeni... baš kao i onaj plavušan (ko da ga Đilas pravio) koji je vikao "moj beograd si došao da lomiš", postade heroj, skoro pa slavna ličnost, primljen od ministra unutrašnjih poslova, dodeljen mu je i orden. a zbog čega? zbog iživljavanja i batinanja slabijeg koji leži na zemlji. ***** ti i ovakvu državu!.
 
http://www.novosti.rs/dodatni_sadrzaj/clanci.119.html:430678-Mucki-napadi-Arnauta

Mučki napadi Arnauta

OD svih grešaka srpske vlade i njenog organa, Vrhovne komande, najveća je ona, koja je ravna zločinu, evakuacija srpske vojske i bekstvo izbeglica za vojskom, u Albaniju i Crnu Goru. Ne možemo još tačno znati kad je ova odluka doneta, da li se ovo sve slučajno dešavalo, da li je greška ili nesreća naša, koja je upropastila i odnela više života, no austrijski, nemački i bugarski kuršumi.


uvek isto
 
Sve se trudim da nadjem razlog ili bar delimično opravdanje za ovaj nevidjeno glupi potez. Niko nikome ne brani da protestuje, ali vojska i policija imaju strogo utvrdjena pravila službe kada je u pitanju nošenje uniforme i toga je ovaj policajac MORAO biti svestan!
Znam da je zlurado, ali prosto ne mogu a da ne kažem, možda bi mogao da skokne do ruske ambasade i tamo potraži uhlebljenje, majčica Rusija sigurno neće ostati gluva i nema na molbe svoga sina!
Nadam se da ovaj pametnjaković neće izgubiti posao, jer meni je za razliku od njega ipak stalo da on i njegova porodica ne ostanu bez egzistencije, ali ako si se već zaposlio u policiji i posao ti je da sprovodiš Zakone i ne dozvoljavaš njihovo kršenje, onda je najelementarnije da ih ti prvi poštuješ!
 
Eto, on pošten i normalan, mentalno uravnotežen policajac (što je danas retkost u policiji) suspendovan, a oni dripci i sadisti koji šutiraju klince koji leže na zemlji bivaju unapređeni... baš kao i onaj plavušan (ko da ga Đilas pravio) koji je vikao "moj beograd si došao da lomiš", postade heroj, skoro pa slavna luičnosrt, primljen od ministra unutrašnjih poslova, dodeljen mu je i orden. a zbog čega? zbog iživljavanja i batinanja slabijeg koji leži na zemlji. ***** ti i ovakvu državu!.

Mi Srbi danas nemamo drzavu.

Ovo sto se zove Srbija je u stvari kvislinska tvorevina u rangu Nediceve Srbije od 1941-- 1945.

Kad se uporedi sa Dacicem i Vucicem kvisling i saradnik nacista Nedic je bio veci patriota , jer on nije dao Mitrovicu i sever Kosmeta Siptarima tada za razliku od ove dvojice veleizdajnika.
 
Sve se trudim da nadjem razlog ili bar delimično opravdanje za ovaj nevidjeno glupi potez. Niko nikome ne brani da protestuje, ali vojska i policija imaju strogo utvrdjena pravila službe kada je u pitanju nošenje uniforme i toga je ovaj policajac MORAO biti svestan!
Znam da je zlurado, ali prosto ne mogu a da ne kažem, možda bi mogao da skokne do ruske ambasade i tamo potraži uhlebljenje, majčica Rusija sigurno neće ostati gluva i nema na molbe svoga sina!
Nadam se da ovaj pametnjaković neće izgubiti posao, jer meni je za razliku od njega ipak stalo da on i njegova porodica ne ostanu bez egzistencije, ali ako si se već zaposlio u policiji i posao ti je da sprovodiš Zakone i ne dozvoljavaš njihovo kršenje, onda je najelementarnije da ih ti prvi poštuješ!

Internet patriotizam podrazumeva da zakone, Ustav i ostala pravila upotrebljavaš po sopstvenom nahođenju tj. kako hoćeš. Važno je prekršaje opravdati kad idu na tebi u korist.

To je relikt DOSovaca i njihovog režima. Kad rulja, banda upadne u Skupštinu, zapali je, kad naoružani civili s mašinkama okupiraju Narodnu Banku Jugoslavije to su - nezadovoljni protestanti, jadni građani koji pokazuju svoje neslaganje. Pa onda niko od njih ne odgovara iako postoje snimci, identifikacije ...

Ne može tako. Postoje pravila u uređenoj državi.

Ne može nezadovoljni vatrogasac da s kantom benzina gasi požar zgrade koja mu se ne sviđa.
 
Mi Srbi danas nemamo drzavu.

Ovo sto se zove Srbija je u stvari kvislinska tvorevina u rangu Nediceve Srbije od 1941-- 1945.

Kad se uporedi sa Dacicem i Vucicem kvisling i saradnik nacista Nedic je bio veci patriota , jer on nije dao Mitrovicu i sever Kosmeta Siptarima tada za razliku od ove dvojice veleizdajnika.

Vama Srbima država i ne treba.
Odrekli ste je je zarad ljubavi sa onim što Vas ubijaše te ih smatrate braćom i prijateljima.
Kako pre sto godina, tako i dan danas....

- - - - - - - - - -

Suspendovan do utvrdjivanja sankcije, koja će obzirom na težinu učinjenog dela verovatno biti kazna u vidu smanjenja plate ili sl.

Smejurija.
 
Internet patriotizam podrazumeva da zakone, Ustav i ostala pravila upotrebljavaš po sopstvenom nahođenju tj. kako hoćeš. Važno je prekršaje opravdati kad idu na tebi u korist.

To je relikt DOSovaca i njihovog režima. Kad rulja, banda upadne u Skupštinu, zapali je, kad naoružani civili s mašinkama okupiraju Narodnu Banku Jugoslavije to su - nezadovoljni protestanti, jadni građani koji pokazuju svoje neslaganje. Pa onda niko od njih ne odgovara iako postoje snimci, identifikacije ...

Ne može tako. Postoje pravila u uređenoj državi.

Ne može nezadovoljni vatrogasac da s kantom benzina gasi požar zgrade koja mu se ne sviđa.

Postoji jedna bitna razlika, mada daleko od toga da sam podržavao paljenje Skupštine. Režim Slobodana Miloševića je sam sebe delegitimisao kao nekoga prema kome se primenjuju isključivo demokratski oblici borbe!
 
Sve se trudim da nadjem razlog ili bar delimično opravdanje za ovaj nevidjeno glupi potez. Niko nikome ne brani da protestuje, ali vojska i policija imaju strogo utvrdjena pravila službe kada je u pitanju nošenje uniforme i toga je ovaj policajac MORAO biti svestan!
Znam da je zlurado, ali prosto ne mogu a da ne kažem, možda bi mogao da skokne do ruske ambasade i tamo potraži uhlebljenje, majčica Rusija sigurno neće ostati gluva i nema na molbe svoga sina!
Nadam se da ovaj pametnjaković neće izgubiti posao, jer meni je za razliku od njega ipak stalo da on i njegova porodica ne ostanu bez egzistencije, ali ako si se već zaposlio u policiji i posao ti je da sprovodiš Zakone i ne dozvoljavaš njihovo kršenje, onda je najelementarnije da ih ti prvi poštuješ!

Kako to da taj isti ustav i zakoni ne vaze za Vucica Dacica i ostatak kvislinske marionetske vlade u Beogradu?

Procitaj moj potpis

pa zatim ovaj deo

Član. 51.

Odbrana Republike Srbije je pravo i dužnost svakog građanina.
Niko nema pravo da prizna ili potpiše kapitulaciju, niti da prihvati ili prizna okupaciju Republike Srbije ili bilo kojeg njenog dela.
Izdaja Republike Srbije je zločin prema narodu i kažnjava se kao teško krivično delo.


Zasto ustav i zakoni vaze samo za obican narod a ne i za vlast?
 

Back
Top