DEVOJKE DA LI MOŽETE

Ja ne mogu :?
Možeš li ti da opišeš šta osećaš dok 'prodireš'?

Lepo... blisko... sklisko...
Ovo poslednje mi izletelo; rimuje se, pa mi bilo smešno :lol:
Duboko (ne - 'umno')...
Ne mogu :? Važni su još neki detalji osim samog prodiranja :P

P.S. Ovo sa anusom i dildoom je baš bezveze, ne daj bože da je osećaj isti :shock:
 
mackica ns:
Ja ne mogu :?
Možeš li ti da opišeš šta osećaš dok 'prodireš'?

Lepo... blisko... sklisko...
Ovo poslednje mi izletelo; rimuje se, pa mi bilo smešno :lol:
Duboko (ne - 'umno')...
Ne mogu :? Važni su još neki detalji osim samog prodiranja :P

P.S. Ovo sa anusom i dildoom je baš bezveze, ne daj bože da je osećaj isti :shock:
Ja mogu, nekako mi milo u duši :lol:
 
avesic:
a što bi neko opisivao -- odgovor; da bi autor teme onanisao ispod stola --ili ako je sam u sobi možda ga i stavi na sto ,,,fuj
E moja Avis pa ti si vidovita i oštrouman :!: Zašto bi bilo šta od toga radio kada mi neko opiše osećaj. Ja znam da je teško opisati, samo mislim da neko ima neku dobru metaforu ili zna dobro da opiše rečima na srpskom. Taj mora da je načitan ihihi da bi uspeo da dočara taj osećaj. Izvini, odustani od pokušaja :!: :P :) :)
 
ja mislim da ga stvarno interesuje

a zar ni jednu zenu ne interesuje kakav je njima osecaj kad prodiru?

mene interesuje...ali je to najglupljesto moze da se pita...jednostavno jer ne moze da se opise.
 
Georgio:
avesic:
a što bi neko opisivao -- odgovor; da bi autor teme onanisao ispod stola --ili ako je sam u sobi možda ga i stavi na sto ,,,fuj
E moja Avis pa ti si vidovita i oštrouman :!: Zašto bi bilo šta od toga radio kada mi neko opiše osećaj. Ja znam da je teško opisati, samo mislim da neko ima neku dobru metaforu ili zna dobro da opiše rečima na srpskom. Taj mora da je načitan ihihi da bi uspeo da dočara taj osećaj. Izvini, odustani od pokušaja :!: :P :) :)


jaaaa da odustanem --ma kakvi ,,,

opisati slepcu kako talas udara o stene
ne upotrebljavati uporedjenje
ne upotrebljavati izandjale fraze
božanstveno, potrebno,obuzima
opisati reakciju ostalih delova tela
kako se grči stomak
kako skupljam noge od neznanja
opisati osećaj ... ne bi se zvao osećaj
četvrta dimenzija
 
avesic:
Georgio:
avesic:
a što bi neko opisivao -- odgovor; da bi autor teme onanisao ispod stola --ili ako je sam u sobi možda ga i stavi na sto ,,,fuj
E moja Avis pa ti si vidovita i oštrouman :!: Zašto bi bilo šta od toga radio kada mi neko opiše osećaj. Ja znam da je teško opisati, samo mislim da neko ima neku dobru metaforu ili zna dobro da opiše rečima na srpskom. Taj mora da je načitan ihihi da bi uspeo da dočara taj osećaj. Izvini, odustani od pokušaja :!: :P :) :)


jaaaa da odustanem --ma kakvi ,,,

opisati slepcu kako talas udara o stene
ne upotrebljavati uporedjenje
ne upotrebljavati izandjale fraze
božanstveno, potrebno,obuzima
opisati reakciju ostalih delova tela
kako se grči stomak
kako skupljam noge od neznanja
opisati osećaj ... ne bi se zvao osećaj
četvrta dimenzija
Pa ti otvara[ vidike :D
 

Back
Top