ljubav&sex se na kraju svode...

FICA_TDI

Obećava
Poruka
71
Ljubav i sex se na kraju svode na brak (naravno pored jos mnogih drugih stvari).
Ali pitanje je sta je za brak najbolje?
Da su partneri pre braka imali jednog ili ni jednog decka/devojku (citaj ne izivljeni) ili je mozda bolje da su imali jednog ili dva partera i da su dosta dugo bli sa njom/njim u vezi ili je mozda najbolje da su parteri pre braka ziveli ko neizivljena deca i svako vece menjali partnera??
 
Ah, jos jedna tema kao mix par tema koje ordiniraju po forumu...

1) Ko te je izlagao da se ljubav i seks svode na brak (citati moj stav o istom na onom topicu u Savremenom Muskarcu ili gde vec bese)?
2) Imas nesigurnih ljudi koji bi voleli da su prvi jer u tom slucaju njihova partnerka (ili partner ako govorimo o zenama) nemaju pojma da li je to sto oni imaju 'dobro' ili 'lose' jer nemaju s' cim da uporede.

Kao sto rekoh pre nekog topica - ja licno ne volim da imam nesto sa osobama koje, ako nista drugo, nisu emocijalno zrele i koje se plase sopstvene seksualnosti i cega vec (po pravilu nevine osobe), jer takve ne znaju sta zele, a i da znaju ne umeju to da jasno iskazu, i onda jaz izmedju mene i takve osobe raste iz dana u dan... Kada bih ikada odlucio da se zenim, u nekom napadu ludila, partnerka sigurno ne bi bila nevina i neiskusna osoba... Ovo isto vazi i za suzivot sa nekom osobom gde bi bila ukljucena ljubav/seks...
 
FICA_TDI:
Ljubav i sex se na kraju svode na brak (naravno pored jos mnogih drugih stvari).
Ali pitanje je sta je za brak najbolje?
Da su partneri pre braka imali jednog ili ni jednog decka/devojku (citaj ne izivljeni) ili je mozda bolje da su imali jednog ili dva partera i da su dosta dugo bli sa njom/njim u vezi ili je mozda najbolje da su parteri pre braka ziveli ko neizivljena deca i svako vece menjali partnera??
Pa zasigurno je bolje imati neko iskustvo, ako nizbogčega drugog, a ono radi budućnosti, jer će se vremenom postaviti pitanje, Kako li je sa nekim drugim? Drugo, sa iskustvom bar znaš šta se može i šta ti odgovara. 8)
 
Devilishgirl:
aman :lol:
bas ces ti dok si u oblacima da obracas paznju na to...kad volis nekoga zbog onoga sto jeste..sve postaje manje bitno...
imam drugaricu koja nece pre braka..doduse Grkinja je..sve krajnosti su za opicene..
Slazem se sa tobom da kad nekog volis da sve postaje manje bitno, ali malo ti dodje do filozofije kad si sam. Dosta sam cuo onu pricu kao mladi se uzeli (izmedju 18 i 25) bili totalno ludi jedan za drugim, dobili decu/dete i razveli, eto i sta sad oni da rade, stari da bi imali snove, a mladi da bi uzivali u onome sto su stekli, ali kako se kaze nikad nije kasno!

A to za Grkinju ima sam i ja takav trip kad sam bio mali, ali bas mali, ja sam mislio da cu da se ozenim sa devojkom sa kojom cu prvi put da se poljubio :oops: :D
 
Devilishgirl:
dajte ljudi, budite otvoreni malo...neka on ima ljubavnicu..ja ljubavnika i whats the problem :D
chika_doktor:
Fico aj ne generalizuj..Ima ljudi koji uopste ne vjeruju u brak kao instituciju. Eto prvi ja :twisted:
Eto mi sami sebe spustamo na nize nivoe, gde su ti ideali u koje smo nekad verovali.
Mi u potrazi za opustenim ,slobodnim zivotom, ona da ima ljubavnicu, ona ljubavnika (mislim ok je to, sve stvar zelja i dogovora-tolerancije i razumevanja) mi smo bre izgubili ono sto je nekad bila svetinja, totalno smo to ugazili, kuda ovaj svet ide?
 
FICA_TDI:
peach:
'ajd' fico mi pitamo tebe za nekih 10 godina na sta se svode ljubav & sex,pa ako onda odgovoris "na brak" popricacemo o ostalim pitanjima :wink:
pa dobro to si valjda u pravu, sta ja znam, ja sam jos zelen, ali ja sam mislio na foru kad ostaris, sa kim ces ako neces sa zenom/muzem (naravno neces valjda da ga varas ako ga volis), ako ti jos bude do toga
elem,fico,nisam bila zlonamerna,jer:rado bih se vratila u tvoje godine :( (imam 27 :shock: )! nego,nekako mi se ucinilo tvoje pitanje kao povod za bespredmetno filozofiranje,jer ti kad budes nama resio da se zenis BICE TI POTPUNO SVEJEDNO da li ti je to 1. ili 21. veza u zivotu,prepoznaces da ta ljubav i taj sex imaju buducnost u vidu braka...bar su meni tako ovi udati i ozenjeni rekli...a ja,eto,filozofiram... :wink:
 
FICA_TDI:
Ljubav i sex se na kraju svode na brak (naravno pored jos mnogih drugih stvari).
Ali pitanje je sta je za brak najbolje?
Da su partneri pre braka imali jednog ili ni jednog decka/devojku (citaj ne izivljeni) ili je mozda bolje da su imali jednog ili dva partera i da su dosta dugo bli sa njom/njim u vezi ili je mozda najbolje da su parteri pre braka ziveli ko neizivljena deca i svako vece menjali partnera??

neki kazu da je najbolje ozeniti kurvu :shock: sto vise o tome razmisljam sve vise mislim da su u pravu :roll:
 

Back
Top