Nepristojna ponuda.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NatasaNatasa:
Pa covece svi mi sto smo se javili ... lepo smo se ponudili ... sta bi ti da opisemo neki detalj ... ili nisi zadovoljan ovim sto imas na lageru?

Dajte konkretno.........ali ne na moj pp kao "neke".....ima do sad raznih......ali tajno nije sramota to.......recimo za sad vodi forumasica koja je ponudila brdo karamela.........ajte ljudi pa nije nas LOOP za podcenjivanje........ :arrow: :idea:
 
Prvo ujutro neka skuva kafu, doručak donese u krevet,posle toga neka odvede decu u vrtić, opere sudove, sredi veš, zalije cveće, usisa, obriše prašinu. Skuva ručak, pa decu dovede iz vrtića. Nahrani decu i sa njima uradi domaći. Kada se vratim iz šopinga neka me čeka hladno piće. Pre nego što me izvede na neku prijatnu večeru da okupa decu, pročita im bajku za laku noć. Kada se vratimo, možemo da se dogovorimo ko će ustati iz kreveta da ugasi svetlo.
Ceo dan mora biti raspoložen, nasmejan, ljubazan, aktivan, vedar, duhovit, zanimljiv, doteran,...
Zvuči li ikome ovo poznato?
 
werk@:
Prvo ujutro neka skuva kafu, doručak donese u krevet,posle toga neka odvede decu u vrtić, opere sudove, sredi veš, zalije cveće, usisa, obriše prašinu. Skuva ručak, pa decu dovede iz vrtića. Nahrani decu i sa njima uradi domaći. Kada se vratim iz šopinga neka me čeka hladno piće. Pre nego što me izvede na neku prijatnu večeru da okupa decu, pročita im bajku za laku noć. Kada se vratimo, možemo da se dogovorimo ko će ustati iz kreveta da ugasi svetlo.
Ceo dan mora biti raspoložen, nasmejan, ljubazan, aktivan, vedar, duhovit, zanimljiv, doteran,...
Zvuči li ikome ovo poznato?


Oce to nas LOOP nebrini....... :roll:
 
E sad posto je doslo do ozbiljnih ponuda da nepricate posle da ja zivim na izrabljivanju drugih..........napravicu mali plezir........i to samo danas.........na moju ponudu......ekstra dobijate i buranijaTheOne......tako da sada mozete po istoj ceni imati obe osobe .........[mnoge ce ispuniti svoje skrivene fantazije].......tako da sta da vam kazem sem najbolja ce pobediti..........idemo........ :arrow:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top