Napravio sam SHOW!

Blaupunkt

Obećava
Poruka
64
Nisam otisao da bijem lika iz slucaja opisanog u postu "Ko je kriv...", ali sam mu upao na gajbu i bas je bilo zanimljivo. Izgladneli kosijaner je bio zatecen u gacama kako nesto kao cita, a gospodjica (naravno da je bila tamo!) je dobila nervni napad! Ja sam se, kao da je to najnormalnije na svetu, upoznao sa likom i njegovim bratom, smirio ih rekavsi da nisam dosao ni po ciju krv, ali da su mi stali na zulj i da su mi sada cak i smesni, sredio u glavi misli o gospodjici za koju sam stvarno verovao da je zlata vredna (lagala me i varala...) i... otisao! Ekipa ostala bez teksta, a mene boli briga. I odmah mi je lakse. Eh, da, romanticni deo: dobio sam malo kasnije od gospodjice poruku da ne zeli vise ni da me vidi ni da me cuje, tacno na dve godine kako smo se upoznali! Zar to nije interesantno?!
 
Hmmm, mozda nisam bio jasan... Bio sam znatizeljan i otisao sam da ih zateknem u gluposti (ne u sred sexa!) i uspelo mi je! Zanimalo me je kako izgleda taj cuveni *****, a najbitnije je bilo to sto sam videvsi ga i cuvsi ga, u stvari iskristalisao sliku o njoj. Da je bar neki lik, elokventan, bogat, zgodan, pa da i kazem da sam porazen od strane jacega. Ovako mi je bilo smesno i oraspolozilo me. Znao sam da je sve gotovo, samo mi je sad drago sto znam i da nisam najgori od sve dece! 8)
 
Stvarno je strasno.Najvaznije je da ostanes pribran. Nije zasluzila ni mrvicu tvoje ljubavi.Nemoj da se nerviras zbog nekoga ko nije vredan.Malo ces patiti i biti besan na sebe,ali proci ce.Videsces da je sreca sto si na vreme otkrio koga gajis.Sta da si je ozenio?
Samo izlazi i zezaj se,a to gorko iskustvo ostavi iza sebe. :)
 
esperanca137:
Stvarno je strasno.Najvaznije je da ostanes pribran. Nije zasluzila ni mrvicu tvoje ljubavi.Nemoj da se nerviras zbog nekoga ko nije vredan.Malo ces patiti i biti besan na sebe,ali proci ce.Videsces da je sreca sto si na vreme otkrio koga gajis.Sta da si je ozenio?
Samo izlazi i zezaj se,a to gorko iskustvo ostavi iza sebe. :)

THNX na podrsci! Mogu ti reci da je metod za uvidjanje istine bio zahtevan u pogledu petlje, ali efekat je trenutno izlecenje!!! Bolje videti o cemu se radi, pa ma kako to bilo nego, sto ti kazes "gajiti" nesto takvo...
 
Svi cemo mi proci kroz neka slicna iskustva pre ili kasnije. :(
Kazem ti,vreme leci sve.Bitno je da si svestan sta ti se dogodilo i da nisi kriv.Izasao si cist iz toga i to je ono najvaznije.
Naici ce vec neka devojka koja ce znati da ceni tvoju ljubav i prijateljstavo. :D
 
Blaupunkt:
Nisam otisao da bijem lika iz slucaja opisanog u postu "Ko je kriv...", ali sam mu upao na gajbu i bas je bilo zanimljivo. Izgladneli hipik je bio zatecen u gacama kako nesto kao cita, a gospodjica (naravno da je bila tamo!) je dobila nervni napad! Ja sam se, kao da je to najnormalnije na svetu, upoznao sa likom i njegovim bratom, smirio ih rekavsi da nisam dosao ni po ciju krv, ali da su mi stali na zulj i da su mi sada cak i smesni, sredio u glavi misli o gospodjici za koju sam stvarno verovao da je zlata vredna (lagala me i varala, ali ja sam bio poprilicno slep) i... otisao! Ekipa ostala bez teksta, a mene boli briga. I odmah mi je lakse. Eh, da, romanticni deo: dobio sam malo kasnije od gospodjice poruku da ne zeli vise ni da me vidi ni da me cuje, tacno na dve godine kako smo se upoznali! Zar to nije interesantno?!
Dobro kad si vec napravio taj schow, zadajjoj porukom zadnji udarac..kazi vidm naso lonac poklopac, ti si se stvarno spustila na nivo kome pripadas...Nece proci dugo i ona ce se negde zaliti kako je imala dobrog decka ali ga je iz gluposti izgubila...mozda nije b s nacin da tako uradis al bar si joj pokazao da ti je iskreno stalo a ona neka se setka...
 
a ti mislis ako nije bogat i zgodan,kako sam kazes,da nije bolji od tebe???

decko prevario si se.imas pogresan sistem vrednosti.iz ovog tvog moze se zakljuciti da nisi ni bogat ni zgodan a on jos manje.stim sto njega to ne pogadja koliko je to tebi bitno i stim sto on ima jos nesto sto ti nemas.uostalom ONA JE ZAVRSILA KOD NJEGA,TI SI NA GODISNJICU DOBIO PORUKU.mislim da je to to.

ne zasluzujes da te mi ovde tesimo.

jos nesto-diskutujemo na osnovu tvoje price-zanima me kad bi i napadnuta devojka imala sta da kaze u svoju odbranu.mislim da ovako nije uredu.

glasam za NJU
 
Blaupunkt:
Hmmm, mozda nisam bio jasan... Bio sam znatizeljan i otisao sam da ih zateknem u gluposti (ne u sred sexa!) i uspelo mi je! Zanimalo me je kako izgleda taj cuveni *, a najbitnije je bilo to sto sam videvsi ga i cuvsi ga, u stvari iskristalisao sliku o njoj. Da je bar neki lik, elokventan, bogat, zgodan, pa da i kazem da sam porazen od strane jacega. Ovako mi je bilo smesno i oraspolozilo me. Znao sam da je sve gotovo, samo mi je sad drago sto znam i da nisam najgori od sve dece! 8)
:wink: Na svu sreću pa taj novi ebač je po tebi ispod tvog nivoa, a šta bi radio u obrnutoj situaciji? Prosto ti neverujem u priču, samo što verujem da tvoja bivša nije dovoljno luda da otkrije adresu novog dečka. Kako li samo našao tipa, i to van tvog mesta?
 
Iako mislim da si dosao ovde po aplauze (copyright by Gazdarica), i dalje se ne slazem sa zunam-om. Jeste je on izgubio, ali kako mozes da "glasas" za nju kad ga je ona prevarila? Nema opravdanja za to, ako vec hoces da nadjes drugog, prethodno (ili odmah nakon prevare) ostavi ovog prvog i tacka!

Jbm ti kad Srbi sve pretvaraju u izbore... heh, glasanje...
 
a ja se ne slazem sa tobom-da se sve odigravalo posteno do razlaza ne bi ni doslo.

ponavljam slusamo jednu stranu-a kako prolazi vreme sve manje verujem audio-uredjaju.

smrdi mi da je ovde dobar deo izmisljen....
 
e,blaupunkt,k'o da ti je onaj Al_Pacino brat!!! :lol:
btw,sta si ti koji q imao da ides kod njega :?: :!: :shock: samo si joj pokazao da ti je stalo...mada si ti zapravo samo sujetan,al' dok ona to ne provali... :roll:
i? sta je sledece na redu? :lol:
 
Blaupunkt:
Hmmm, mozda nisam bio jasan... Bio sam znatizeljan i otisao sam da ih zateknem u gluposti (ne u sred sexa!) i uspelo mi je! Zanimalo me je kako izgleda taj cuveni *, a najbitnije je bilo to sto sam videvsi ga i cuvsi ga, u stvari iskristalisao sliku o njoj. Da je bar neki lik, elokventan, bogat, zgodan, pa da i kazem da sam porazen od strane jacega. Ovako mi je bilo smesno i oraspolozilo me. Znao sam da je sve gotovo, samo mi je sad drago sto znam i da nisam najgori od sve dece! 8)

ma daj...ne vadi se sad...da je kojim slucajem bolji od tebe isto bi ti bilo krivo...i osecao bi se 100 puta gore.

i ja sam imala slicnih situacija i prepada i mnogo volim takve situzcije...kad se osecaju kao krajnje g.ovno i kao ....oni raskidaju !!! ne zelim da te vidim vise u zivotu !!!

videces...za neko vreme stici ce ti poziv...e onda treba da budes car i da izguras do kraja i ostanes frajer kakav si ispao jer si to uradio.

lepo je kad neko ima mooda...ali jos lepse kad ume da ih koristi !
 
:lol: :lol: :lol:
Hehe, strasno...
Devojka bash trazi batine! Pazi ti taj bezobrazluk kad ona sad kao salje poruku (i pazi poruku nije mogla odma da ti kaze dok si bio tamo) u fazonu: Necu vise da cujem za tebe, jer ti si jedna gnjida od coveka i sl, odkle ti pravo da me spijuniras dok te ja varam!

Miiisim... Ja bi je deganzirao u Sibir, ali realno! "...D' ti dam, ja, nogu u dupe, tamo..." - sto bi rekao Radovan III.

E, al' mislim da si opet malo zaјеb'o. Trebao si coveku Hipiku da stegnes ruku i kazes mu: Hvala ti brate sto si mi pomogo da progledam i resio me bede! I da ga ponudis da odete na pivo, usput malo i njemu ispricas sta je i kako bilo... da ni on siroma ne propadne, ipak te je spasao.

Zamisli da si se ozenio, sto neko vec pomenu! Strasna je stvar ziveti u neznanju. Nisi ti nista izgubio - dobio si.

A da, njoj posalji poruku: "Muko moja, predji na drugog!", ako vec neces da primenjujes balkanska pravila. Ne dozvoli samo da te guja ujede, nemoj ni orah iz ruke da joj uzmes vise. Kad ti se javi jednog dana (a javice se), podseti je na poruku. I nemoj da je brises nek i tebe neko vreme podseca kakva JESTE!

:twisted:
 

Back
Top