treba li ti pravi muški zagrljaj ...

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
šta vama znači zagrljaj... dali je to osečaj sigurnosti, poverenja, zaštite, utehe ili nešto deseto?

zagrljaj u pravom trenutku... ne bih menjala za ništa... taj osečaj topline, to olakšanje koje nudi taj čin, tu opuštenost koju pruži... doživeh ga nedavno i u danim okolnostima vredeo je više od reči... :roll:
 
blondi:
šta vama znači zagrljaj... dali je to osečaj sigurnosti, poverenja, zaštite, utehe ili nešto deseto?

zagrljaj u pravom trenutku... ne bih menjala za ništa... taj osečaj topline, to olakšanje koje nudi taj čin, tu opuštenost koju pruži... doživeh ga nedavno i u danim okolnostima vredeo je više od reči... :roll:

Imam osecaj kao da nam se dushe prozimaju..:)..
 
zaljubljen:
krokodilche:
pa nisam ja krokodil - homic pa da mi treba muski zagrljaj.

Sve zavisi o cemu ti razmisljas kad se grlis s nekim :wink:

Daj, ova poruka je bila sala mala :lol:

A naravno volim da grlim devojku i da bivam zagrljen od strane iste :) narocito kada je u pitanju osoba u koju imas najvise poverenja na svetu, pored koje se osecas sigurno (ne fizicki naravno, nego psihicki ili emocionalno), osecaj kada znas da drzis u narucju osobu koju si godinama trazio i pored koje si najopusteniji, a opet najzivlji na svetu. :wink:

Mislim da je to svrha celog cina, i istina je da mi je ponekad bitniji od svega ostalog, jednostavno, onaj osecaj kada bi dao sve na svetu, samo da je ona tu u blizini.
Ne negde na putovanju od dve nedelje, kao sto je sada slucaj! :lol:
 
blondi:
šta vama znači zagrljaj... dali je to osečaj sigurnosti, poverenja, zaštite, utehe ili nešto deseto?

zagrljaj u pravom trenutku... ne bih menjala za ništa... taj osečaj topline, to olakšanje koje nudi taj čin, tu opuštenost koju pruži... doživeh ga nedavno i u danim okolnostima vredeo je više od reči... :roll:

Sve ovo...i jos deset najamnje druge stvari koj se recima malo teze opisuju...ili ako bih se pozvao na jednog meni poznat poet to bi islo ovako: doje postaju jedno a ipak su dva...
 
blondi:
šta vama znači zagrljaj... dali je to osečaj sigurnosti, poverenja, zaštite, utehe ili nešto deseto?

zagrljaj u pravom trenutku... ne bih menjala za ništa... taj osečaj topline, to olakšanje koje nudi taj čin, tu opuštenost koju pruži... doživeh ga nedavno i u danim okolnostima vredeo je više od reči... :roll:

8) 8) 8) A problem sa nama muzjacima, Voljena Blondicka, je sto nam nije dovoljno da vas grlimo, vec hocemo i da obavimo ukrcavanje... Je li tako ?... :wink: :wink: :wink:
 
dugi777jezik:
blondi:
šta vama znači zagrljaj... dali je to osečaj sigurnosti, poverenja, zaštite, utehe ili nešto deseto?

zagrljaj u pravom trenutku... ne bih menjala za ništa... taj osečaj topline, to olakšanje koje nudi taj čin, tu opuštenost koju pruži... doživeh ga nedavno i u danim okolnostima vredeo je više od reči... :roll:

8) 8) 8) A problem sa nama muzjacima, Voljena Blondicka, je sto nam nije dovoljno da vas grlimo, vec hocemo i da obavimo ukrcavanje... Je li tako ?... :wink: :wink: :wink:
dugi trebaš postaviti granicu između dva pojam ljubav tj vođenje ljubavi i sex (akt bez emocija)...

a zagrljaj je lep i kad te zagrli dete, majka, prijatelj...
 

Back
Top