Pred Dačićem raširili transparent "Izdao si Kosovo"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Početak 26. Beogradskog maratona obeležio je incident. Pet minuta pred početak maratona sa stambene grade u Bulevaru kralja Aleksandra spušten je transparent "Izdao si Kosovo". Isto to čulo se i sa razglasa. Na bini su tada već bili premijer Ivica Dačić, šef delegacije EU u Srbiji Vensan Dežer i promoter maratona Karl Luis. Policija je odmah reagovala i transparent je uklonjen.


Publika nije odreagovala blagonaklono na transparent i poruke sa razglasa, već su vikali "maraton, maraton".

- Na maraton sam došao na molbu Saše Đorđevića, da ga otvorim, iako su u žiži bitna i stresna politička dešavanja. Iako mi prete ja sam došao da prošetam gradom, pred 20.000 ljudi. Ovoga je bilo i biće. Bitno je da narod nije odreagovao na to i da su skandirali maratonu. Ovo nije mesto za političke prepirke, nego sportsko dešavanje - rekao je Ivica Dačić za "Blic".

Posle početka maratona, jedan muškarac pokušao da priđe Dačiću, na šta je reagovalo obezbeđenje i sprečilo ga u tome. Muškarac mu je dobacio: "Spavaš li mirno?"

- Ja volim što ste došli ovde. A da li biste više voleli da ih proteraju (Srbe sa Kosova), pa da onda plačemo - rekao je Dačić i zatražio od policije koja ga je obezbeđivala da ne diraju mladiće koji su protestovali.

 
Poslednja izmena od moderatora:
Mržnja uzela maha. :confused:

Мени је то очекивано.
Одлуку да сви буду задовољни нису могли да донесу.
Важно је не признати формално Космет.
Па нек' ме разапну али Србија док не осмажи може само да машта о Космету.
Подршку ни у једној сили немамо за то парче земље.

А да гинемо, нема више смисла.
 
Мени је то очекивано.
Одлуку да сви буду задовољни нису могли да донесу.
Важно је не признати формално Космет.
Па нек' ме разапну али Србија док не осмажи може само да машта о Космету.
Подршку ни у једној сили немамо за то парче земље.

А да гинемо, нема више смисла.

Ne to, nego mržnja onih koji ne žive u Beogradu prema Beograđanima.
 
Posto su beogradjani zgadija...pitam se gde su ostali, koji nisu zgadija? :think:

Valjda u Beogradu?
Nego oni došli ovde da rade, treba da se plati iznajmljen stan
Mislim tamo odakle s došli ne zarade ništa a ovde zarade pa plate za gajbu
Ne znam u čemu je fora ali masovna pojava

Beogradjani imaju svoje stanove pa mogu da protestuju
Oni koji su došli u Beograd ne mogu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top