Kako se postaje Lezbejka?
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 133

Tema: Kako se postaje Lezbejka?

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Kako se postaje Lezbejka?

Posto mi niko to nije odgovorio na onoj temi postavicu novu. Mislim da je pitanje interesantno.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Lezbejka se rodi i takva ostane, ili
    Je muskarci razocaravaju pa se "silom prilika" prebaci na zene ili
    Se pravi vazna i misli da ce biti cool ako ima curu umjesto momka.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

jos od 12.veka neprijateljstvo prema homoseksualnosti je pocelo da se ukorenjuje..osuda kao nesto 'neprirodno'..u delima Tome Akvinskog i drugih..pa i mnoge od americkih kolonija imale su stroge kazne..za porocnost..koju tek treba imenovati..negde su muski i zenski homo cinovi kaznjavani smrcu..i onda se sve razvija od greha do patologije..ta promena je kao napredna, jer je bolesna osoba manje kriva, nego gresnik ili kriminalac ahahaha..jel' Frojd tvrdio da su u sustini sva ljudska bica bisexualna..i postaju hetero ili homo kao rezultat iskustva sa roditeljima i drugima..ipak on to nije smatrao kao oblik patologije..posle su neki odbacili tu teoriju, kao ..hetero je urodjeno, a homo je fobicni odgovor na pripadnike drugog pola..

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako se postaje Lezbejka?

Verovatno kao i kako se postaje *****.

www.gayserbia.com

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

evo moje vidjenje:

verovatno se devojka rodi sa nekom fizickom manom pa se ne moze reci da je lepa(nisam video ni jednu lepu lezbejku) pa joj se onda u detinjstvu ne pruzi ni jedna prilika da se zblizi sa nekom osobom drugog pola, pa joj se onda u mladosti zadesi neki kreten( hvala bogu svi mi znamo to ponekad da ispadnemo) koji je skroz razocara u muski rod, pa onda pokusava da nadje utehu u nekoj isto tako "ruznoj" devojci koja je imala isto tako ruzna iskustva...jednostavno se nadju, zeljne i pune ljubavi koje nemaju kome drugom da pruze...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a ti si lep pa se ipak vatash s tomaxom kako to

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio loop
    evo moje vidjenje:

verovatno se devojka rodi sa nekom fizickom manom pa se ne moze reci da je lepa(nisam video ni jednu lepu lezbejku) pa joj se onda u detinjstvu ne pruzi ni jedna prilika da se zblizi sa nekom osobom drugog pola, pa joj se onda u mladosti zadesi neki kreten( hvala bogu svi mi znamo to ponekad da ispadnemo) koji je skroz razocara u muski rod, pa onda pokusava da nadje utehu u nekoj isto tako "ruznoj" devojci koja je imala isto tako ruzna iskustva...jednostavno se nadju, zeljne i pune ljubavi koje nemaju kome drugom da pruze...
    Djelimicno si u pravu ali se ne bih slozio da su sve ruzne.Ja znam nekoliko pravih ljepotica.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Citat Original postavio chika_doktor
    Citat Original postavio loop
    evo moje vidjenje:

Djelimicno si u pravu ali se ne bih slozio da su sve ruzne.Ja znam nekoliko pravih ljepotica.
    Jao, i ja znam stvarno par prelijepih lezbaca...al' ono, bas prave su ribe...tako da Loop, tvoja teorija, nazalost, otpada.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

je l svi imate ispite ili perete zube uz ekran

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

ja sam sve ispite ispolagao.
    Samo cekam da prijavim diplomski

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

je l ti poznajes neku lezbejkku

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Ne.
    Ala je na forumu mirno.Ko meni sad na faxu

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

eto. i forum je hram znanja.

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

To je jednostavno takav sklop licnosti i koliko god da se trudile,ne mogu da pobegnu od toga.A ima ih mnogo,mnogo vise nego sto se misli.
    Pogotovo one koje nisu spoznale da su lezbejke i uzivaju zalosni status pacenice u braku izigravajuci nesto sto prosto nije njihova zivotna uloga.
    Drugi,lazni oblik lezbejki lezi u traumatskom iskustvu sa muskarcima pa se onda vestacki okrecu ka svom polu,sto je samo znak velike nesigurnosti.
    Slicno je i kod muskaraca,samo sto muskarci svoju homofobicnost iskazivaju na mnogo brutalan i nasilan nacin smatrajuci da je biti gay slabost.
    Glupo zar ne?
    Ja znam lezbejke i mnoge od njih su mi mnogo bolji prijatelji od straight devojaka jer su odnosi cisti,bez ikakve mogucnosti da se desi nesto vise od prijateljstva.....i sve su lepotice.Sve su femme,dok one butch lez smatram prvenstveno greskom prirode koje su ipak trebale da se rode kao muskarci.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja uopste ne verujem u to da se neko rodi kao lezbejka. to se mozda forsira kod tebe na zapadu da bi postojali gayovi koji ce da troshkare ili tako neka teroije sada mi nije logicna

aaaa oath sam te zavela sad?

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano

Bioloski i socijalni faktori...Postoje razne teorije o procentualnom ucescu istih ali bi rasprava isla u nedogled.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

2 chika_dr i mammy

ne ne
    Vi ste pogresili, to su 100% bisexsalke, te prelepe ribe, lezbejke su sve ruzne

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio ?
    ja uopste ne verujem u to da se neko rodi kao lezbejka. to se mozda forsira kod tebe na zapadu da bi postojali gayovi koji ce da troshkare ili tako neka teroije sada mi nije logicna

aaaa oath sam te zavela sad?
    ååååå,a ko ti kaze da sam ja na zapadu? Bgd mi se ne cini toliko zapadno.
    Ja sam na severu cutao o tome,i pre nego sto sam otisao tamo imao sam identicno misljenje o lezbejkama.
    Ne,nisi me zavela.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nda, evo ja sam odlucila da od ovog momenta postanem lezbejka...
    Kakva glupost... :?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pitanje ti je ekvivalent pitanju: 'Kako se postaje osoba sa visokom opstom kognitivnom sposobnoscu (aka. visokim IQ-om)' - to se ne postaje, takav se covek radja...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

if you just swallow everything im telling you, I am brainwashing you..meni se spustio..to s godinama..

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

citam ovo pa i ja nesto kontam da se ni jedna ne rodi kao lezbos.mislim da je to stvar vaspitanja i iskustva da se stekne neko gadjenje prema muskarcima i njihovom telu,onda i strah zbog njihove razlicitosti od nas devojaka u pubertetu (ona prica s tinejdzerkama koje vezbaju poljupce s drugaricama,pa to ode malo dalje),u kasnijim godinama mozda neki dozivljaj neshvacenosti i nerazumevanja s muskarcima...to su vrlo individualne stvari,moze da bude u pitanju i neka trauma iz detinjstva (tipa:nasilan otac-zastitnicki nastrojena majka,silovanje,izolacija u zenskom okruzenju...)i ko zna sta sve...najbolje da nam to isprica neka lezb gosca ovde,ja mogu samo da nagadjam iz slucajeva devojaka koje sam upoznala,a imaju ovakve sklonosti.nije to meni bas jasno,jer mi jos uvek,i ovako poprilicno razocaranoj u muskarce ,muski znoj ima zavodljiviji miris od parfema neke cice :? !tacno je da zena zenu (ponekad) bolje razume -zato pijemo kafu i tracarimo s prijateljicama,ali:kada treba da donesemo neku kljucnu odluku u zivotu-savetujemo se sa muskarcem od poverenja :wink: .kad malo razmislim,lezb devojke su zapravo one koje nikad nisu i nece umeti da shvate sve prednosti i mogucnosti muskaraca u kontextu sebe samih!
    nije da imam nesto protiv ove strukture,da se ne shvati pogresno.uvek sam za:live and let live.no,cinjenica je i da su lezbace mnogo agresivnije i otvorenije u muvanju devojaka nego sto su to gej-tipovi.oni su diskretni,prvo pokusaju da razumeju i pohvataju signale pre nego sto krenu u muvanje.no,tu je oprez mozda i zbog nekih batina koje mogu da dobiju.dok lezb cice-zastrasujuce je koliko su neustrasive i navalentne :shock: .plus,ako se i pokazes kao str8,nastavljaju da pljuju po muskarcima u svakodnevnim razgovorima,te se i kafenisanje i tracarenje sa njima povremeno pokazuje nemogucim.nazalost.jer,bar one koje ja poznajem-izuzetno su pametne i intelektualne.

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

a na lupovu teoriju...pitanje..:

a sta onda sa pederima?
    oni su shvatili da su isuvise lepi onda da bi bili sa zenom? :shock:

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

******...ma bolje da se ne izjasnjavam :x

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    jos od 12.veka neprijateljstvo prema homoseksualnosti je pocelo da se ukorenjuje..osuda kao nesto 'neprirodno'..u delima Tome Akvinskog i drugih..pa i mnoge od americkih kolonija imale su stroge kazne..za porocnost..koju tek treba imenovati..negde su muski i zenski homo cinovi kaznjavani smrcu..i onda se sve razvija od greha do patologije..ta promena je kao napredna, jer je bolesna osoba manje kriva, nego gresnik ili kriminalac ahahaha..jel' Frojd tvrdio da su u sustini sva ljudska bica bisexualna..i postaju hetero ili homo kao rezultat iskustva sa roditeljima i drugima..ipak on to nije smatrao kao oblik patologije..posle su neki odbacili tu teoriju, kao ..hetero je urodjeno, a homo je fobicni odgovor na pripadnike drugog pola..
    Jel ti to opravdavas lezbeizam(opet 100%-tno sigurno izvodima iz zute stampe ili pominjanjem nekih nebuloznih slucajeva) ili govoris kako se postaje lezbejka?

Ako ces da opravdavas Lezbejke onda promeni temu. Ako ces da odgovoris kako to nastaje onda ok.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. kako se postaje novinar?
    Autor pusac u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 07.02.2011., 09:40
  2. KAKO SE POSTAJE....
    Autor yioim u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.01.2008., 18:09
  3. Kako se postaje Novosađanin