zdravi kolaci

mila.kostic

Početnik
Poruka
1
Zdravo svima

nedavno smo otvorili malu radnju i kuhinjicu zdrave hrane, U kuhinjici spremamo dnevno par corbica na bazi povrca, bez brasna i vjestackih zacina. Pravimo i neke hlebcice od 10 zitarica i od njih po zelji sendvice. Napravili i neke kolace malo drugacije. Zeleni i oranz ciz kejk (od spanaca i sumskog voca je zeleni a od narandze i mrkve je oranz). Pravimo i svjeze salate.
Za mjesec dana rada nemogu se ocekivati cuda ali se i ne desavaju. Od svih nasih proizvoda ono sto smo mi mislili da je sporedno postalo je zanimljivo za lokalni mega market i interesuje ih da radimo kolace za njih. Nama je posao svakako potreban i nemamo sad nekog izbora. Ali nemamo medju nama profesionalnog slasticara a alati su nam obicni, kuhinjski.Ako sada trazim profesionalnog slasticara, moram da otpustim postojece radnike a to ne zelim.
Ja bih molila za svaki savjet od izrade, alata, sjecenja (mi to radimo za te nase sitne potrebe rucno), pakovanja....sve. Jedno je pitanje dobiti neki posao a drugi je opstati.

Mila
 
Ne znam od koga ovde očekujete savet. Ovde niko nije profesionalac, svi smo amateri, i svi se dovijamo na razne načine da svoj hobi i naplatimo.

Stvarno ne znam ko i kakav savet bi mogao da vam da, i da vam pomogne. Možda da postavite neko konkretno pitanje, pa ko želi da prokomentariše ili posavetuje, to i uradi. Svako dobro.
 

Back
Top