???.co.yu

Naravno da nije. Na primer u VeratNetu je godisnja pretplata 1250 din. a registracija domena je besplatna ali moras da budes pravno lice ili da ti neko da da se registrujes preko njegove firme....
:wink:
 
shining star:
Da li su to svi troskovi ili postoje jos neki, zakup servera itd.
Hvala

Pa to je sve. Tih 1250 din za godisnji zakup. Dokumentaciju o firmi saljes faksom ili mailom. Ako bi hteo com, biz,net.... morao bi da platis registraciju domena od 1650 din,sto je kod co.yu domena besplatno(ali moras imati firmu). Posle registracije co.yu firma nema nikakve veze sa sajtom.
Nisam siguran za cene zbog uvodjenja PDV-a
 
Rajkec hvala puno. Za sada koristim besplatni host koji veoma dobro funkcionise (bez reklama naravno :) ) a i sadrzina sajta nije takva da bas izricito zahteva registraciju domena com net itd. Za domen co.yu me samo zanimala cena u slucaju da pozelim tako nesto. Hvala jos jednom.
 
Nemojte ljudi uzmiati kod verata host-užasni su... a ni ponuda im nije nešto naročita a deru kožu.
dom com net org može se registrovati za 650din...itd... neću da reklamiram ovde al samo da znate da malo potražite po netu...
 
Pedja Kovacic:
Nemojte ljudi uzmiati kod verata host-užasni su... a ni ponuda im nije nešto naročita a deru kožu.
dom com net org može se registrovati za 650din...itd... neću da reklamiram ovde al samo da znate da malo potražite po netu...

pa nesto se ne bih slozio da je 10 evra 650 dinara :evil:
 
Pedja Kovacic:
Nemojte ljudi uzmiati kod verata host-užasni su... a ni ponuda im nije nešto naročita a deru kožu.
dom com net org može se registrovati za 650din...itd... neću da reklamiram ovde al samo da znate da malo potražite po netu...

Sto su uzasni? Meni nista ne fali, sem sto ne rade ponekad vikendom ali nista im drugo ne fali
 
rajkec:
Pedja Kovacic:
Nemojte ljudi uzmiati kod verata host-užasni su... a ni ponuda im nije nešto naročita a deru kožu.
dom com net org može se registrovati za 650din...itd... neću da reklamiram ovde al samo da znate da malo potražite po netu...

Sto su uzasni? Meni nista ne fali, sem sto ne rade ponekad vikendom ali nista im drugo ne fali

I ja hostujem jedan sajt kod njih ( Imam domena) ali samo koristim mysql i prostor na serveru!
Zadovoljan sam sa njima iako imaju problema!
Nzravno da im dosta toga jos fali a i nisu nesto skupi!! Ko jos danas nemoze da izdvoji za .com domen i 100 mb prostora + 50 gb trafica 2800 DIN na godinu dana???

ALI SIGURNO SU BOLJI OD BILO KOJIH drugih -> da sad ne navodim!
Ali zna se kako ti drugi rade !

Danas svako moze da iznajmi server bilo gde u inostranstvu pa lepo da hostuje sajtove ! E takvih ima ..."Pola njih ne pruzaju usluge hostinga kako treba!!!!" -> Od toga bezite i takvog hostinga a Verat uvek dobro dodje ako nemate drugih izbor!


Registracija domena kod jednog host provadjera:
.COM 800 din.

I na kraju! Ko oce da ima pravi hosting, jeftin dobro tehnicku podrsku onda neka hostuje u Inostranstvu !
 
2150din=hosting+domen :D
100 MB prostora na disku 25 GB transfera mesecno 20 pod domena
cPanel kontrolni panel
CGI / PERL
PHP3, PHP4
POP3 Server
SMTP Server
Webmail
Spam Filters
Email Alias
Email Responders
FTP server
20 POP3 naloga
20 FTP naloga
MySQL baza podataka (1) phpMyAdmin
Webalizer (statistike poseta)
.htaccess .htpasswd

serveri ne da su dobiri nego odlični.... rajkec neko kaže da se sajt na tvom sajtu teže otvara a lakši je od mog skoro duplo...a to se žalio neko sa vezom od 256kbs tako da to ti je odgovor što ti se tiče verata a i sam reče nekad neradi vikendom... eh.pa nesme se to tolerisati... :D
 

Back
Top