Analni sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

paulina

Početnik
Poruka
3
Ja i moj dečko želimo da probamo analni sex. Međutim, ne uspevamo baš u tome. Za sada me on zadovoljava jedino prstom, penis nikako neće
da uđe unutra. Probali smo sa raznim lubrikantima, ali ništa. Ako postoji neko iskusan, molimo za pomoć!
:lol: :lol: :lol:
 
imaš nešto o ovome negde ,, --jel sam ti pomogla ???? priča ide nešto ; neka truba pa zamorče udje u bulju ,,pa ima i neka vatra ,,,i valjda na kraju svi izgoreli i užasno je smrdelo ,,, ako sam dobro pratila fabulu
 
ma nista od toga dok Vam neko ne demonstrira uzivo kako se to radi :lol:

evo cinimi se da Steffan i kucka hoce da budu dobrovoljci :P a ja cu da snimim film 8) da ne bi morali da se muche za svaki sledeci narastaj :lol:
 
Ah da.. cmar.. ta mala smrdljiva rupica.. sta reci lepo o tom delu tela na koja izlaze govanca a da vam pritom ne pozli? Nista naravno, tisina je u ovom slucaju zlatna.. kazi decku da ma sta radio sa tvojim cmarom ni u kom slucaju ne gleda u tom prvacu!! :lol:
 
nije to nista 'prljavije' od muskog polnog organa..videces..pa da ..nece da udje..ako sa sobom nosis kremicu za ruke..i slucajno malo stavis tu..uci ce sigurno..bez problema..nema veze ako nemas iskustva..
 
Devilish, ne mora da znaci da sve devojke imaju velika dupenca poput tvog.. :lol:

Paulina, bicu iskren prema tebi.. nece "to" tek tako da udje samo od sebe.. morace tvoj deckic malo jache da gura dok ne prokrci put.. posle ce vec ici malo lakse.. :lol: i da, bolece te puuuunoooo!!! hahahahaah :lol:
 
Dobro, de, ajd sada recite sto ste skocili na curu?
Oce da probaju guzu, pa sta sad?
E, al' stvarno smarate sa tim ismijavanjem....nego, Paulina, znas, forum ovdje sluzi za zayebanciju, za zezu, za prepucavanja, a najvise se bavi osudama svih vrsta...
Ja ti preporucujem da se ti i tvoj decko posvetite jedno drugom, da ispitujete granice, da kopate po internetu i sami nadjete i otkrijete sta vam odgovara.
Zao mi je seko, ovdje neces naci bolji odgovor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top